Після майже року експлуатації (в літній період) зробив висновок, що насос досить потужний та надійний за винятком електричного кабелю та вилки (в одному насосі відгоріла ніжка вилки, а в другому коротко замкнули і відгоріли проводи майже біля самої вилки).
Після заміни електричних вилок працюють на відмінно.
Придбав насос Rona 1,1 кВт в серпні цього року суто для кухонної каналізації та відкачування дощової води. За два місяці користувався ним разів пят-шість. З тими завданнями, для яких він був придбаний, справляється відмінно. Каналізацію маю на два круга, довжина шлангу 40 м.
Поставив даного насоса як резервного на час відключень світла, скважина до дзеркала 14 метрів насос опустив на 19 метрів над основним Водолій БЦПЭ 0,5-50У для будинку цього насоса вистачає різниці в дома не бачу накачує 3,5 атмосфеи як і водолій, але продуктивність цього менша десь в 4 рази. Якщо хтось буде ставити щоб від інвентора працював то в мене гібрид на 1 квт його запускає і працює без проблем споживання в режимі роботи майже 500 ватт. У водолія набагато більший пусковий струм і споживання 1450ват при номінальних 970 ват. Інвентор даже на 1 кіловат запускає але через 5-10 сек йде в защиту.
Всіх вітаю.
3 тижнів тому придбав цей насос.
По конструкції і характеристикам відповідає заявленим.
Дійсно важкий міцний та надійний.
Комплектація відповідна.
Протестував на сточній ямі.
Викачує швитко навіть намул.
Але потужність насоса настіки велика що води на весь намул не вистачило .
Подрібнювати хороший але проти жіночого волосся безсилий один раз забився. Але конструкція проста тому очистити не проблема.
4 болти, конструкція розрахована на легке зняття.
Розкрутив, зняв, промив, закрутив і готово.
Якщо казати про потужність то яму з 1200 літрів викаюче оріентовно за 3 хв (це з намулом можливо чисту воду ще швидше).
Придбав...прочитав інструкцію, всплакнув, бо маю шланг 16 мм... а він не налазить на вихідний отвір і в інструкції вказано що 20 мм мінімально. А в описі цього не було. Тепер треба купувати 70 метрів шлангу 20 мм...а це додаткові витрати. Бо повертати насос немає сенсу. Тому зніму одну зірку за те , що попав на бабки через відсутність опису повного.
Після заміни електричних вилок працюють на відмінно.
3 тижнів тому придбав цей насос.
По конструкції і характеристикам відповідає заявленим.
Дійсно важкий міцний та надійний.
Комплектація відповідна.
Протестував на сточній ямі.
Викачує швитко навіть намул.
Але потужність насоса настіки велика що води на весь намул не вистачило .
Подрібнювати хороший але проти жіночого волосся безсилий один раз забився. Але конструкція проста тому очистити не проблема.
4 болти, конструкція розрахована на легке зняття.
Розкрутив, зняв, промив, закрутив і готово.
Якщо казати про потужність то яму з 1200 літрів викаюче оріентовно за 3 хв (це з намулом можливо чисту воду ще швидше).
Купівлею задоволений.