Традицію чаювати вранці шотландці, безсумнівно, перейняли у англійців. Причому в самій назві цього чаю є якась іронія: адже поняття «сніданок» в Шотландії - фермерській країні - не існувало. «Снідали» ближче до полудня, встигнувши впоратися з роботою в полі чи на фермі. Тому ранковий чай був способом швидко підкріпитися. Природно, для цього надавали перевагу чаю міцних сортів, додавали в нього молоко, цукор. І ще сухе чайне листя просочувала віскі, потім їх ще раз підсушуючи. Цей рецепт вважається унікальною шотландської традицією.
В наші дні чай "Шотландський сніданок" - вибір тих, хто живе на бігу, кому важлива можливість швидко «заправитися» енергією. А ще - тих, хто просто цінує міцний, ароматний чайний напій.
Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!