Картка Rozetka
Універсальний миючий засіб LH-3 для миття скляних і гладких поверхонь Lakma Profimax LH3 0.5 л (3032) - зображення 1
Поверхня

Універсальний миючий засіб LH-3 для миття скляних і гладких поверхонь Lakma Profimax LH3 0.5 л (3032)

Код:  215448541

Є в наявності

199

175

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Lakma Profimax LH3 - Універсальний миючий засіб для миття скляних і гладких поверхонь.

Засіб готовий до використання

Призначення:

Засіб призначений для миття скляних і багатьох поверхонь, котрі можна мити (дзеркала, вікна, ламіновані поверхні, кахельні плитки, глазур). Швидко висихає, ефективно нейтралізує неприємні запахи, залишаючи тривалий приємний і свіжий аромат.

Спосіб застосування:

Препарат для безпосереднього застосування: брудну поверхню очистити з допомогою ганчірки або губки з засобом, а після цього відполірувати чистою і сухою ганчірочкою або паперовим рушником до отримання блиску.

Запобіжні заходи:

Уникати попадання засобу в очі або на шкіру. При попаданні ретельно промити водою. Зберігати в недоступному для дітей місці

Умови зберігання:

Зберігати при температурі від +5°C до +25°C.

Склад:

Propan-2-ol < 30%, 2-butoxyethanol < 20%, Alcohols, C12-C14, ethoxylated, sulphate, sodium salt < 2,5%.

Характеристики

Поверхня
Забруднення
Тип засобу
Об'єм 1 шт
  • 500 мл
Клас засобу
  • Безфосфатні
Економічність
  • Готово до використання
Країна реєстрації бренду
  • Польща
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Ольга М***
    Відгук від покупця. Продавець: Needed things

    З задачею справився.

    Переваги:
    Не залишає розводів.
    Недоліки:
    Немає
  • Вікторія
    Відгук від покупця. Продавець: Needed things

    Засіб сподобався. Беру вже не вперше.

    Переваги:
    Дієвий.
    Недоліки:
    Не виявила.
  • Плисецкая С***
    Відгук від покупця. Продавець: Needed things

    Отличное средство! Пшык и ни одного развода!