Оплачуйте Карткою Rozetka
Рідина для кращої агнезії скла смартфонів з боків - зображення 1

Рідина для кращої агнезії скла смартфонів з боків

Код :  295848868
Матеріал
  • Скло

Є в наявності

50

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Кредит
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Рідина для кращої агнезії скла смартфонів. Використовується тоді, коли після наклеювання скла воно добре не наклеїлося з боків. Також можна використовувати після наклеювання стекла, для запобігання швидкому його відклеювання з країв.

Використання:

Відрізати закінчення ємності, натискаючи на неї наносити рідину на потрібне місце. Зачекати 10-15 хвилин для застигання. Також можна використати фен на невисокій температурі. Залишки витерти салфеткою. Після використання рідину, що залишилася, можна зберегти запакувавши герметично для повторного використання. Одної ємності може вистачити для використання 1-3 телефонів.

Увага! Забороняється!

1. Наносити рідину на поверхню смартфона перед наклеюванням стекла;

2. Використовувати рідину для стекла, яке приклеюється тільки по периметру (рідина затече під скло і зіпсує вигляд смартфона).

Також у товарах ви знайдете скотч для рівномірного приклеювання скла із грушею для створення олеофобного покриття, салфетки для наклеювання скла та багато аксесуарів для смартфонів.

Комплектація:

Ємність із рідиною для стекла.

Характеристики

Матеріал
  • Скло

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: AZfM

    Саме те що треба, якщо почало відставати скло (зачасту зверху, і чогось саме зліва). Не склеює, а просто заповнює утворену порожнину, але треба трішки постаратися, і бути обережним, щоб на зламати скло - якщо не піддається, і присохло намертво, то краще залишити як є.