
Сахарная паста Премиум Хард Elenis 600 г
Немає в наявності
480₴
Опис
Цукрова паста HARD PREMIUM щільної консистенції використовується на всіх ділянках тіла, що мають жорсткий (щетинистий) волосяний покрив, наприклад, зоні бікіні, пахви, щоках, ногах і ін.
Цукрова паста для депіляції рекомендується для професійного використання, є ідеальним рішенням для видалення середньо-жорстких, а також жорстких волосяних покривів.
Паста для шугаринга не викликає дегідратації шкіри (зневоднення), не травмує шкірні покриви (відсутній наступний ефект лущення і роздратування), а також не є тригером алергічних реакцій. Депіляція цукрових пастою сприяє поступовому зменшенню діаметру волосся більш ніж на 50%. В процесі проведення процедури шугаринга сприяє делікатному і м'якому поверхневому пілінгу шкіри, видаляє омертвілі рогові клітини епідермісу.
Тривале збереження ефекту - до 3-4 тижнів, в залежності від індивідуальних особливостей росту волосся.
призначення: використовується для видалення небажаного волосся в мануальної техніки на будь-яких областях шкірних покривів з жорстким волоссям, а також на ділянках тіла з підвищеною температурою і вологістю (зоні бікіні, пахвових западинах).
склад: мальтоза, фруктоза, вода.
застосування:
- щільна цукрова паста вимагає обов'язкового розігріву до пластелінообразного стану в СВЧ-печі (при потужності не більше 350 ° С) або баночному воскоплаве до температури 25-35 ° С;
- за допомогою щипків або шпателя відокремте з центру невелику кількість пасти;
- приступайте до процедури цукрової депіляції на бажаних ділянках тіла, при цьому рекомендується попередньо обробити їх засобами для підготовки шкіри до процедури (гелем , мікротальк ).
рекомендації: враховуючи жорстку консистенцію пасти, переважно використання в жарких, не вентильованих приміщеннях. Також рекомендується використовувати даний вид цукрової пасти майстрам з гарячими руками.
Перевагою цукрової пасти HARD PREMIUM щільною є можливість змішування її з іншими видами ( середньої щільності і м'якою ) для доведення до необхідної консистенції - це потрібно в умовах індивідуального підходу до особливостей волосяних покривів клієнта, а також в корекції характеристик пасти в умовах навколишньої температури приміщення і рук майстра / шкіри клієнта.
Слад:Maltose, Fructose, Aqva.

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!