Конструкція максимально спрощена. Система-HIC.
Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів: дана система компресії найвикористовується через свою легкість і надійність.
В її склад входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується за рахунок болта, вкрученого в "якір" у вилці.
Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
Рама цього самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 11см) з великою жорсткістю, виконані з PU. Алюмінієві диски.
Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону під час виконання трюків.
Досить довга вузька дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
Накладки на кермо, тобто грипси, у даного самокату виконані з міцного нековзного матеріалу.
Дві піги на осях самокату.
Матеріали:
Конструкція - 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
Колеса - 110 мм PU (поліуретан);
Диски коліс - високоміцний алюміній;
Ширина керма – 60см;
Висота керма від підлоги - 85 см;
Ручки - гума.
Пеги – 5,4 см.
Максимальне навантаження: 100 кг.