



Полірувальна машинка ексцентрикова двоходова Dual Action Polisher SPTA-0021 (125 мм хід 15 мм)
Немає в наявності
4 999₴
Опис
Полірувальна машинка ексцентрикова двоходова, 125 мм, хід 15 мм Dual Action Polisher SPTA-0021
Dual Action Polisher SPTA-0021 полірувальна машинка ексцентрикова двоходова, 125 мм, хід 15 мм - це незамінний інструмент в арсеналі будь-якого полірувальника, як початківця, так і професіонала.
Полірувальні машини подвійної дії типу DA, вона виробляє менше тепла на поверхні ЛКП, тим самим дає Вам більше контролю при поліруванні, ніж роторні класичні малинки, незамінний інструмент для новачків та ентузіастів. Існують різні моделі з перебігом ексцентрика 21/15/12 мм (опорна пластина становить орбітальну доріжку).
SPTA-0021 машинка має 6-ступінчасте електронне регулювання швидкості. Це безпечно при роботі через повільну початкову швидкість, і дозволить уникнути розбризкування поліруючого складу.
SPTA-0021 – оснащена пластиною для фіксації полірувальників з кількома отворами, ця конструкція допомагає циркулювати потоку повітря та відводити тепло.
Технічні характеристики :
| Напруга | 220V |
| Змінна швидкість | 2000 - 4500 OPM (орбіти за хвилину) |
| Підкладка | 5 дюймів (123 мм) |
| Хід | 15 мм |
| Різьблення шпинделя задньої панелі | 5/8"-11 |
| Двигун | роторний |
| Потужність | 500 ват |
| Додатково | регульована рукоятка |
| Блокування шпинделя | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Запобіжна муфта | є |
| Вага | 2,2 кг |
Характеристики
- Функції
- Вага
- 2.2 кг
- Форма підошви
- Кругла
- Гарантія
- 12 місяців
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!