Сток. До −70% на товари, що закінчуються
Ніж для м'яса Tramontina Profissional Master Blue, 203 мм 24620/118 - зображення 1

Ніж для м'яса Tramontina Profissional Master Blue, 203 мм 24620/118

Код :  346544049

Немає в наявності

893

Колір ручки: Синій

Довжина леза, мм: 203

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

 Ножі серії MASTER - ідеальні ножі для професійного використання, надійні та міцні, довговічні з чудовою, відмінною здатністю нарізування. Лезо - нержавіюча сталь DIN 1.4110, товщина 2mm.

Характерна риса цієї серії - поліпропіленова ручка з антибактеріальним покриттям Microban (мікробан), яке забезпечує захист від запахів, бруду та цвілі, запобігає зростання грибків і бактерій. Більше гігієни та безпеки в приготуванні їжі. Антибактеріальний ефект триває так само довго як життя самого товару.

Ідеальна V-образна форма заточування леза гарантує точне акуратне нарізування, навіть після тривалого використання. Ручка - зручна, масивна та ергономічна для комфортного і безпечного захоплення, спеціальна структура покриття не дозволяє ножу ковзати в руці.

Особливості:

  • Лезо: нержавіюча сталь DIN 1.4110
  • Товщина леза: 2 мм
  • Рукоятка: поліпропілен із захисним покриттям Microban
  • Можна мити в посудомийній машині

Бренд Tramontina заснований в Бразилії в 1911 році. 10 фабрик, які виробляють понад 18 000 найменувань.

Один з лідерів світового ринку з виробництва ножів, столових і кухонних аксесуарів, посуду для приготування їжі, інструментів для сільського господарства, будівництва та саду.

Tramontina виробляє кухонне начиння тільки з найкращої 18/10 нержавіючої сталі, відполірованої до дзеркального блиску, яка з часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак, як звичайного домовласника, так і найбільш вимогливого професійного кухаря.

Приносить задоволення від процесу приготування їжі та від того, як це об'єднує людей залучених в цей процес. 

Характеристики

Довжина леза
Матеріал леза
Країна-виробник товару
Матеріал ручки
Тип кріплення ручки
Тип леза
Колір ручки
  • Синій
Колір леза
  • Сріблястий
Країна реєстрації бренду
  • Бразилія
Можна мити в посудомийній машині
  • Так

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.74/5
на основі 208 відгуків
  • 5 зiрок
    133 оцінок
  • 4 зiрок
    14 оцінок
  • 3 зiрок
    6 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця Some Place
  • Валентина У***
    Відгук від покупця. Продавець: Some Place. Колір ручки: Білий. Довжина леза: 203

    Ножик супер

    Переваги:
    Гострий і зручний
    Недоліки:
    Дорога доставка
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Вадим П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір ручки: Білий. Довжина леза: 152

    Хороший нож

    Переваги:
    Хороший нож
    Недоліки:
    Нет
  • Людмила Щ***
    Відгук від покупця. Продавець: Texnoposud. Колір ручки: Білий. Довжина леза: 254

    Для мяса то что надо

    Переваги:
    Сплошные
    Недоліки:
    Нет
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Ніж для м'яса Tramontina Profissional Master Blue, 203 мм 24620/118

Відео розпакування від покупця