Модуль "ВБД6-RS2" для виконання "ВБД6-4"
Модуль використовується для підключення до інтерфейсу RS-232. Необхідний при програмуванні та конфігуруванні ППКОП "Дунай", "ВБД6", "КОП1", "Дунай-ПСПН", а також для передачі інформації від комутатора пакетів "КОП1", "КОП2" на персональний комп'ютер. Використовується для сполучення обладнання з модемами Банкомзв'язку.
Канал зв'язку: Пакетна радіомережа БанкКомЗв'язок
Наявність стиків: RS-232
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!