Картка Rozetka
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 8
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 1
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 2
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 3
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 4
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 5
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 6
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 7
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 8
Болгарка ProCraft PW1200 - зображення 1
Джерело живлення

Болгарка ProCraft PW1200

Код:  388266915
 
 

Опис

Болгарка ProCraft PW1200

ProCraft PW1200 – це справжній напівпрофесійний електроінструмент, який використовується для різання, полірування металевих поверхонь, різання, шліфування каменю та інших багатозадачних робіт. Завдяки досить щільному корпусу болгарки її двигун захищений від забруднення пилом, в той же час він чудово охолоджується повітряним потоком. Електромотор болгарки має потужність 0,86 кВт, максимальний допустимий розмір шліфувального диска 125 мм.

Технічні характеристики:

Діаметр диска: 125 мм. 
Напруга: 230В/50Гц.
Потужність: 860Вт.
Кількість оборотів: 11000об/хв.
Різьблення шпинделя М14.                            

Гарантія - 24 місяці

Характеристики

Джерело живлення
Діаметр диска
Швидкість холостого ходу
  • 11000 об/хв
Потужність
  • 0.86 кВт
Гарантія
  • 36 місяців

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.33/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Юрій Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Без фіксації кнопкою, кнопка працює як у електрорубанка, не зручно взагалі, без регулювання , є схожа болгарка але це не ця, уважно вибирайте. В іншому то непогана

    Недоліки:
    Без фіксації на тривалу роботу
  • Юрий С***
    Відгук від покупця. Продавець: Пан-професіонал

    те що треба

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: TOOLPARK

    Хорошая болгарка. Мне вообще этот бренд нравится. Меня все устраивает