Радіокерований мотоцикл із дезінфектором Virus HUNTER
Virus Hunter — це машинка з майбутнього виготовлена в космічному дизайні не залишить байдужим юного автолюбителя. Незамінна іграшка для шанувальників мотоциклів. Радіокерований мотоцикл керується за допомогою пульта керування, даючи водієві виконувати різні дрифтові трюки.
Конструкція машинки дає змогу фіксувати корпус моделі у 2 положеннях. Основна фішка — те, що вона вміє пускати пару, для цього потрібно залити воду за допомогою піпетки в спеціальне відділення та ввімкнути машинку. А якщо в заміну води залити "Дезінфектор санітайзер", то вона виявиться ще й корисною, вбивати мікроби та віруси! Машинка долає різні перешкоди, а також має світлові та звукові ефекти! Якщо увімкнути "Деморежим", то автомобіль продемонструє все на що здатний, блиматиме світлом, гратиме музику та їздитиме по колу.
Характеристики: Рух: вперед-назад, вправо-вліво Тип керування: радіокерування на частоті 2.4GHz Тип живлення машинки: акумулятор Ni-MH 400 mAh, 6V Максимальна швидкість: до 12 км/год Час заряджання: 2-3 години Розмір авто: 27х12х11 см Привод: 2WD Радіус дії пульта: до 20 м Живлення для пульта: від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
Комплектація: Машинка обертів Пульт ДК Акумулятор (Ni-MH 400 mAh, 6V) Зарядний пристрій для акумулятора Ємність із піпеткою для води Паковання
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!