День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Генератор інверторний Hyundai HHY 1050Si - зображення 1
Номінальна потужність
Система пуску

Генератор інверторний Hyundai HHY 1050Si

Код:  419628807

Немає в наявності

14 000

 
Гарантія. 24 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Інверторний генератор Hyundai HHY 1050Si - молодша і сама малопотужна модель в лінійці бренду, відрізняється невеликими розмірами і при необхідності легко транспортується. Генератор має закритий корпус, він виконаний з ударостійкого пластику.

Основні переваги:

  • Повністю заправленого паливного бака в 2.5 літрів достатньо для приблизно 4-х годин роботи генератора.
  • Виробляє однофазний електричний струм з напругою 220 Вольт і правильної синусоїдою.
  • Відрізняється невисоким рівнем шуму - приблизно 65 Дб поруч з працюючим пристроєм.
  • В якості палива для двигуна рекомендується використовувати бензин марки АІ-92.

Застосування інверторного генератора Hyundai HHY 1050Si

Потужності інверторного генератора в 1 кВт цілком достатньо для забезпечення електричним живленням одного, або ж двох електричних побутових приладів, будівельних інструментів, або ж лампи освітлення. Короткочасно при максимальних навантаженнях генератор може працювати при потужності 1.2 кВт. Генератор можна використовувати в квартирі, невеликий організації, а так само на будівельних майданчиках, взяти з собою на рибалку, або ж на відпочинок.

Особливості інверторного генератора Hyundai HHY 1050Si:

1
Бензиновий двигун
В якості двигуна на генераторі встановлена досить економічна бензинова модель - IC 60. Сам двигун 4-х тактний, заводиться за допомогою ручного стартера і оснащений системою повітряного охолодження. Потужність двигуна становить 1.84 кінських сили, при обсязі циліндра в 57 см3.
 
2
Легке транспортування
Інверторний генератор має досить компактні розміри - всього лише 460x275x435 мм, при цьому його загальна вага не перевищує 11.5 кг Невелика вага і зручна пластикова ручка у верхній частині корпусу дозволяють без проблем транспортувати пристрій навіть в руках користувача.
Бренд Hyundai
Hyundai - конгломерат великих компаній, які займаються виробництвом автомобілів, моторів, електроніки, будівельної та сільськогосподарської продукції, мотопомп, генераторів і іншого промислового та побутового обладнання. Бренд був заснований в 1947 році на території Південної Кореї. Виробництво продукції бренду розташоване на території Кореї і Китаю. Продукція Hyundai експортується більш ніж у 120 країн світу на всіх житлових континентах.

 

 

Комплектація:

  • Інверторний генератор Hyundai HHY 1050Si,
  • свічковий ключ,
  • гарантійний талон,
  • інструкція по експлуатації,
  • упаковка.

 

Характеристики

Номінальна потужність
Вид палива
Система пуску
Країна-виробник товару
Кількість фаз
Об'єм паливного бака
  • 2.5 л
Вага
  • 11.5 кг
Час автономної роботи
Матеріал обмотки
  • Мідь
Система охолодження
Режим роботи
  • Резервний
Частота
  • 50 Гц
Номінальна напруга
  • 220 В
Розміри (ДxШxВ)
  • 460x275x435мм мм
Рівень шуму
  • 65 дБ
Країна реєстрації бренда
  • Республіка Корея (Південна Корея)
Гарантія
  • 24 місяці

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.38/5
на основі 10 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Петро П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Генератор на холостому працює але якщо підключити екофло то його вирубає таким його вже прислали повернути не можна, як ви так відноситесь до клієнтів

    Переваги:
    Ніяких
    Недоліки:
    Бракований генератор
  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Вцілому, (в порівнянні з чистими китайцями) генератор непоганий - запуск практично без проблем, якщо якісне паливо і нема тривалого простою. Відносно тихий в еко-режимі, є захист від перевантажень.
    Щодо недоліків. КОРПУС - таке враження, що його з силою "натягли" на генератор і при нагріві (робота влітку) корпус почав дещо набухати і "розходитись по швам". Як результат, майже всі бокові пластикові накладки для доступу для обслуговування погано стають, з'явились неприємні щілини. На одній з накладок відломалось ушко для фіксації. Сам по собі пластик якісний, але зважаючи, що "допуски" нульові, то "тріщання по-швам" спостерігається, хоча пластик відносно еластичний, тому тріщин чи розломів нема.
    Щодо потужності, теж є нюанси оскільки, пасивне навантаження 1 кВт - тяжкувато, але працює, то при активному навантаженні (мотори) - працює з надривом і щоб не пошкодити сам генератор краще не вмикати.
    Його нормальне робоче навантаження (відповідно спостережень) близько 0,6-0,8 кВт.
    При пуску холодильника напруга падала до 180 В в момент пуску, тобто якщо техніка чутлива до значних перепадів, то треба буди акуратно. Чутливі прилади запускав через захист і проблем не було.
    Логотип Хюндай, як у всіх, - відпав через місяць:)
    Повторно все ж купив би більш потужний генератор, до гарантованих 1,2 кВт. Цього дещо замало, навіть для аварійних потреб.
    Чудово працює у зв'язці з Еко-флоу в режимі швидкої зарядки.
    Якщо запускати послідовно кілька приладів, то спочатку краще запускати більш потужні, щоб пускові токи не перевантажили генератор. Якщо активні та пасивні навантаження, то в першу чергу активні, потім підключати пасивні. Наприклад: холодильник-комп-світло. Якщо навпаки, то холодильник вже не запуститься:)
    По звуку: коли всі поряд вмикають генератори, то цього малюка навіть не чутно.
    Проблеми з запуском можуть бути від довгого стояння, особливо, якщо стоїть з паливом. Постояв 2 місяці, не хотів запускатись, долив свіжого палива - запустився з 3-го смику.
    Підтікань палива чи мастила не було.
    Щодо обсягу баку: "палка з двох кінців". З одного боку: запасу палива малувато на 4-5 годин, з іншого: "не забудеш" вимкнути для технологічної зупинки - просто не вистачить палива:)

    Переваги:
    Тихий, невибагливий, відносно економічний, інверторний
    Недоліки:
    Корпус слабкий, активне навантаження до 1 кВт, малий бак
  • Bohdan
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Якщо коротко (ні) й по суті: генератор цей запустив занурювальний насос "водолій бцпэ 0.5-40У" (лежить на глибині ~12 метрів). Номінальна потужність насосу - 1квт при 4.5 амперах струму - це по книжці. По факту, якщо вірити ваттметру, потужність насосу складає 850 ватт +/-. Пусковий струм - приблизно 7.5 ампер. Заміри спочатку робились токовими кліщами у режимі inrush, який не побачив пускового струму. В звичайному режимі з фіксацією на максимуми кліщі видали ~6.8а, але я вже заокруглив до 7.5а, може близько 8 ампер. Це, при напрузі у 230 вольт, становить ~1.7 квт пікової потужності на старті.

    В технічці генератора вказано 1200 ватт максимум, але короткочасне навантаження може бути значно більшим - майте на увазі. В моєму випадку генератор навіть в перегруз не пішов. Так, він маслав на повну, але свою задачу виконав. Плюс насос після декількох перших секунд значно скидає потужність, ну й струм, відповідно, зменшується до номіналу - 4.5-3.5а. Чим ближче до заповнення водою систему, тим меньше споживання у насоса. Наприкінці насос споживає 350 ватт чи щось таке, але це вже прям на завершенні.

    В моєму сценарії використання накачати воду насосом не є базовою потребою. Це, скоріше, просто був тест для розуміння, чи може взагалі генератор запустити насос у випадку екстреної необхідності. Я генератор навантажую приблизно десь по 200-250 ватт: це компьютер (так, саме компьютер, не ноут) + ноут + якісь лампочки чи ще щось не "прожорливе". За три години уходить приблизно 1 литр бензину у режимі "ЕКО". Тобто, на годину близько 300 мл. Може й менше, але я рахую по верхній межі.

    Також не забувайте, що генератор з коробки треба "обкатати" десь 5-7 годин на низький потужності, як раз от приблизно десь на 200-300 ваттах. Не під ряд 5-7 годин маслати (хоча можна й так), а періодично. Потім замінити масло й після цього можна вже буде давати навантаження більше серйозне, якщо можна так говорити в рамках потужності 1 квт. Читайте інструкцію)

    Плюс раджу всім, хто дивиться в бік цього "малюка": порахуйте навантаження своїх приладів, дивиться шильдики на телеку, холодильнику й так далі - там все написано, плюс купіть хоча б найпростіший ваттметр (той, що в розетку, це 350 грн ціна питання), подивіться реальне споживання вашого пристрою й робіть висновки.

    Мало не забув: випадково підключив до генератора інверторні холодильник, та мороз. камеру в момент пуску компресорів у обох. Він це відчув, звичайно, але без проблем все запустив.

    Підключалося все в різний період часу: тобто насос тестувався окремо, базове робоче навантаження за компом - окремо, холодос та камера - также окремо.

    p.s. скинути оцінку в 1 зірку за те, що відвалився логотип бренду, це маразм. Він там взагалі не потрібен на корпусі) Корпус, доречі, по пластику такий собі, але шо ви хочете? це просто захисний кожух, щоб вас не вбило струмом :D

    p.p.s. кому максимум треба заживлювати сумарно десь 500 ватт без насосів й тому подбіного, то варто розглянути Dnipro-M GX-8I через його мізерне споживання, десь 200 мл бензину на годину при такому 50% від номінальної потужності.

    Переваги:
    Відносно тихий, зручний, компактний
    Недоліки:
    Не виявив
Читати всі відгуки →