Як резервне або аварійне джерело електроживлення часто використовується електрогенератор . У його основі міститься двигун внутрішнього згоряння, механічна енергія якого перетворюється на електричну. Паливом для такої електростанції може слугувати бензин.

N

Сфери використання бензогенератора

N
 • Бензинові електростанції використовуються під час проведення масштабних будівельних і ремонтних робіт. Сучасні моделі бензинових генераторів мають різні характеристики. Є варіанти, які дають можливість безперебійно працювати електроустаткування до 150 годин, а є, що забезпечують роботу до 1,5 тисяч годин. Вибір моделі залежатиме від передбачуваних умов експлуатації, потужності, габаритів. Потужний промисловий бензиновий генератор може безперешкодно працювати під дощем і в сильний мороз.
 • Бензогенератори встановлюються там, де раптова зупинка подання електроенергії може завдати непоправної шкоди обладнанню або втрати важливої інформації. Резервна бензинова електростанція — це надійне джерело електроживлення. Такі установки можна під’єднати між центральною електромережею й комп'ютерною мережею. У разі вимкнення або перебоїв з електрикою, комп'ютери та інше складне устаткування працюватимуть. Також бензинові агрегати використовуються як аварійні системи освітлення.
 • Для резервного забезпечення електрикою на дачі або в приватному будинку також підійде бензиновий генератор. Для роботи з інструментами невеликої та середньої потужності в інтернет-магазині ROZETKA можна придбати компактний бензогенератор спеціально для дачі з автозапуском.
 • Легковий або вантажний автомобіль, будь-яка сільгосптехніка, навіть яхта може бути запущена за допомогою бензогенератора. Переносний / портативний агрегат може поміститися в багажнику автомобіля. Бензинові пристрої від відомих виробників допоможуть завести транспортний засіб у складних умовах.
 • Похідний бензиновий генератор — незамінний атрибут для походів, риболовлі та вилазок. Маленький прилад із невеликою потужністю дасть нагоду у похідних умовах скористатися кип'ятильником або магнітофоном.
 • N
N

Типи генераторів у каталозі ROZETKA

N

Бензогенератори можуть відрізнятися за такими параметрами:

N
 • Тип конструкції — рамні або інверторні. Рамні виробляються як каркас, на який встановлюються всі вузли пристрою. Інверторні мають вигляд закритої валізи. Компактний розмір і вага дають нагоду використовувати такі моделі для поїздок за місто, або для встановлення в тимчасових туристичних таборах.
 • За двигуном — двотактні, чотиритактні. Двотактні встановлюються в невеликі генератори малої потужності. В установки, призначені для тривалої й безперебійної роботи, встановлюються чотиритактні двигуни.
 • За фазовістю — однофазні або трифазні. До однофазних генераторів під’єднуються виключно однофазні прилади, до яких належить уся побутова техніка. Для роботи з трифазними приладами, до яких належать агрегати для зварювання, обладнання для газового котла, необхідна наявність трифазної установки.
 • За типом генератора — синхронний або асинхронний. Синхронні генератори вирізняються малими коливаннями напруги, що не перевищують 5% від номінальної потужності. Їх під’єднують для забезпечення електроенергією обладнання, чутливого до перепадів напруги. Синхронні бензогенератори не мають захисту від зовнішніх чинників — вологи та можливості замикання. Асинхронні захищеніші від впливу довкілля, від механічних пошкоджень. Їх не варто застосовувати для енергозабезпечення точних і чутливих приладів.
 • N
N

Перед придбанням бензогенератора варто чітко розуміти, яке на нього передбачається навантаження — чи будуть це під’єднання на короткий час або тривала робота, яка кількість приладів від нього живитиметься, чи потрібен переносний або стаціонарний прилад. Параметри, з якими також важливо визначитися:

N
 • Призначення Побутовий бензогенератор має компактні габарити, невелику вагу та потужність 1 кВт, 5 кВт або 6 кВт. Професійні установки мають потужність від 10 кВт і більше, вони обладнані потужним чотиритактним двигуном і можуть безперервно працювати до 10 годин.
 • Потужність За цим параметром бензинові генератори можна розділити на такі групи: 0,35-1 кВт — портативні моделі для мобільного застосування; 2-4 кВт — для роботи на дачі або в заміському будинку; 5-15 кВт — промислові варіанти та для використання в котеджах у разі сезонного проживання; від 15 і більше — для інтенсивного та довгострокового застосування.
 • Варіанти запуску. Є два типи запуску бензинового генератора — ручний і електрозапуск. Агрегати з ручним запуском застосовуються в побуті, мають простий пристрій, низьку ціну. Моделі з електростартером / електрозапуском можуть запускатися за допомогою ключа або мати дистанційне керування.
 • N
N

Основними перевагами бензинових генераторів є доступна ціна й безшумний / тихий тип роботи.

N

Щоб купити бензогенератор в інтернет-магазині ROZETKA, потрібно витратити всього кілька хвилин. Спершу необхідно вибрати оптимальну модель із каталогу та оформити замовлення.

N

Інтернет-магазин ROZETKA пропонує моделі провідних виробників:

N
 • Японський виробник Yamaha представлений надійними, простими в обслуговуванні інверторними бензогенераторами, які вирізняються безшумною, тривалою автономною роботою.
 • Fubag — німецький виробник спеціалізованого обладнання для будівництва та ремонту.
 • HITACHI — виробник пристроїв для резервного живлення, які вирізняються довговічністю та високою якістю.
 • Генераторні установки від французького концерну SDMO, призначені для професійного використання.
 • Генератори Patriot сумісні з будь-яким типом електрообладнання.
 • N
N

 Щоб переконатися в правильності вибору, можна ознайомитися з відгуками тих, хто вже став володарем бензинового генератора.

Обрано 3309 товарів

Показати ще