Літній фешн розпродаж до -70%
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 8
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 1
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 2
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 3
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 4
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 5
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 6
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 7
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 8
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2) - зображення 1
Максимальне навантаження
  • 50 кг

Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2)

Код:  427673105

Немає в наявності

3 625

2 900

Колір: Червоний із сірим

 
Гарантія. 24 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Самокат Globber Primo Foldable Lights - це ідеальний транспортний засіб для маленьких дітей віком від 3 років і старше, які шукають комфортний, безпечний та яскравий спосіб для активного відпочинку на вулиці. Цей складаний самокат поєднує в собі стильний дизайн, зручність у використанні та високу якість. Гарантія від виробника 2 роки.

           Основні характеристики:

  • Колір: сіро-червоний
  • Максимальне навантаження: до 50 кг, що робить його підходящим для дітей різних вікових категорій.
  • Підсвітка коліс: Колеса оснащені підсвіткою, яка забезпечує яскравість і видимість під час їзди, особливо в темний час доби.
  • Рекомендований вік: 3 роки і старше.
  • Гарантія 24 місяці.

Самокат Globber Primo Foldable Lights у сіро-червоному кольорі - це чудовий спосіб для вашої дитини насолоджуватися активним відпочинком на свіжому повітрі. Зручність складання, надійність та безпека забезпечать вашому малюкові веселі та безпечні моменти на самокаті.

         3-х колесний самокат з функцією фіксації передніх коліс. Передні колеса що світяться, кермо складається. Інноваційні самокати французької торгівельної марки Globber.
Primo Foldable Lights – оновлена версія популярної серії PRIMO, він призначений для дітей віком від 3-х років, оснащений запатентованим механізмом блокування коліс та механізмом складання.

Особливості:

  • Самокат має широку, антиковзну деку, широке і подовжене заднє гальмо. 
  • У самоката регульоване Т-подібне кермо, яке легко адаптується до зросту дитини, три рівня регулювання -67,5 см, 72,5 см, 77,5 см. 
  • Колеса самокату виготовлені з високоякісного поліуретану з нейлоновим покриттям та обладнані підшипниками ABEC 5. 
  • Передні поліуретанові литі колеса, блимають червоним, зеленим, синім кольором і не потребують елементу живлення. 
  • Рекомендується до використання для дітей віком від 3 до 9 років, з вагою до 50 кг, та зростом від 90 см до 120 см.

Характеристики

Максимальне навантаження
  • 50 кг
Стать дитини
Колеса
  • 12.1 см передні + 8 см заднє
Гальма
  • ножне
Колір
  • Червоний із сірим
Країна реєстрації бренду
  • Франція
Гарантія
  • 24 місяці
Країна-виробник товару
EAN
  • 4895224404323

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.7/5
на основі 29 відгуків
  • 5 зiрок
    17 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Ірина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: М'ятний

    Самокат дуже сподобався!
    Зручний, надійний і маневрений.

  • Андре П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Світло-рожевий

    на помацьки якісна річ. складається. колеса блискають. тихенький

    Переваги:
    рожевий . виблискує
    Недоліки:
    не витримує 100кг)
  • Бужор А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Бірюзовий

    Найкращий самокат для діток. Дитині через місяць буде 2 роки, ганяє на ньому , просто в захваті.

    Переваги:
    Легкий, швидкий, супер самокат.
    Недоліки:
    Ні
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Самокат Globber Primo Foldable Lights сіро-червоний колеса з підсвіткою до 50кг (432-120-2)

Відео розпакування від покупця