Весняне перезавантаження. Знижки до 50% з 11 по 18 березня

УМБ Baseus Amblight Digital Display 26800mAh 65W White (P10022402223-00)

Код:  462750664
Індикація
Максимальна вихідна потужність, Вт
  • 65

УМБ Baseus Amblight Digital Display 26800mAh 65W White (P10022402223-00)

Код:  462750664

Колір: Білий

Ємність батареї, мА*год: 26800

Є в наявності

3 067

2 599

Гарантія. 6 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 

Опис

Потужний і ємний зовнішній аккумулятор Baseus 10000mah 18w PD+QC3.0 завжди пригодиться в дорозі, щоб швидко і без проблем заряджати смартфон та інші гаджети. Вдала конфігурація дає можливість завжди носити пристрій із собою. Елегантне виконання і приємний колір дозволяє підібрати аксесуар відповідно до образу, а наявність кількох сучасних інтерфейсів забезпечує багатофункціональний напрямок користування. Rowerbank Baseus дає можливість одночасно заряджати відразу 2 зовнішніх пристрої, що скорочує час очікування і максимально зручно на практиці. Ємність моделі 10000 мАг оптимальна для повсякденного користування. Максимальний струм до 3 А з вихідною потужністю до 15 Вт дозволить оперативно відновити аккумулятор будь-якого смартфона. для смартфонів Huawei). Всього за 5-7 хвилин можна поповнити акумулятор телефону

Характеристики

Ємність батареї, мА*год
Призначення
Вихідні інтерфейси
Вхідні інтерфейси
Тип акумуляторів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 164

    Відгуки про товар продавця TutTehno
  • Дарья Крыжановская
    Відгук від покупця. Продавець: TutTehno. Колір: Чорний. Ємність батареї, мА*год: 30000

    Рекомендую

    Переваги:
    Чудовий товар. Якісний
    Недоліки:
    Немає
  • Тимофей Мальков
    Продавець: TutTehno. Колір: Чорний. Ємність батареї, мА*год: 30000

    Мій єкземпляр не зміг довго тримати 60W навантаження та прегрівався. Після цього ребуту більше не заряджав лептоп – чомусь 60% був максимум. Його ємкість має заряджати 99wh батарею прінаймні 1 раз та цого не сталося. Мабудь брак, але пробувати ще раз не буду.

    Переваги:
    На ютубі все було гарно
    Недоліки:
    Прийшов у розпакованій коробці (помітив тільки вдома) так ще й виявився бракованим. Повернули кошти, але я мав відмовитись від товару ще на пошті, тому будьте пильними з цим магазином та не беріть те що приходить розпакованим.
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ирина Пономаренко
    Відгук від покупця. Продавець: Hide. Колір: Чорний. Ємність батареї, мА*год: 30000

    Начиталась кучу негативных отзывов , но зная что это банк очень популярен , решила рискнуть. Осталась довольна , использую для зарядки роутера когда нет света и лед ламп, одной зарядки хватает на очень долго . Ноут не пробовала заряжать

    Переваги:
    Долго разряжается и быстро заряжается
    Недоліки:
    Пока не заметила
Дивитися усі відгуки до товару →
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image
 
 
 
Image