Оплачуйте Карткою Rozetka
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 11
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 1
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 2
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 3
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 4
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 5
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 6
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 7
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 8
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 9
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 10
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 11
Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В) - зображення 1
1/11

Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм (827В)

Код :  496206994
Довжина
  • 200 см
Країна реєстрації бренду
  • Японія

Є в наявності

729

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 122  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 122  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 183  x 4
  • З магазину INSTRUMENTBRO

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Кредит
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Секатор садовий 200 мм Sagawata лезо 55 мм з тефлоновим покриттям Du Pont діаметр різання 20 мм

Розміри:

  • загальна довжина - 200 мм;
  • довжина леза - 55 мм;
  • довжина ручок - 130 мм;
  • вага - 242 гр.

Характеристики:

  • діаметр обрізки - до 20 мм;;
  • матеріал лез - інструментальна легована високовуглецева німецька інструментальна сталь
  • покриття лез - американське тефлонове покриття Du Pont;
  • форма лез - вигнута;
  • пружина - стрічкова;
  • матеріал рукоятки: алюмінієвий сплав у прогумованому нековзному покритті;
  • форма ручок - ергономічна;
  • фіксатор-замок - є.

Позволяет легко выполнять такие работы:

  • обрезка молодой зеленой древесины и живых стеблей, растущих веток, побегов до 20 мм;
  • создание букетов, работа флористов;
  • работа с садовыми и огородными растениями и кустарниками;
  • сбор урожая многих овощей и фруктов;
  • сезонная обрезка винограда.

Характеристика лезвий:

Лезвия секатора Sagawata острые, изготовлены из инструментальной легированной высокоуглеродистой немецой стали.

Американское тефлоновое покрытие Du Pont защищает лезвие от повреждений и уменьшает силу трения лезвия о древесину, позволяет облегчить и ускорить процесс обрезки, а также предохраняет лезвия от налипания мякоти и сока древесины, обеспечивает возможность непрерывной работы секатором, экономит до 30% усилий.

Особенности:

  • закаленное остро заточенное лезвие из легированной стали;
  • американское тефлоновое покрытие лезвий Du Pont;
  • эргономичные стальные ручки в пластике;
  • наличие амортизатора для смягчения отдачи при работе;
  • возможно легко наточить лезвие секатора в домашних условиях.

Страна регистрации бренда - Sagawata Япония

Страна-производитель – Тайвань

Характеристики

Призначення
Конструкція
Особливості
Вага
  • 242 г
Довжина
  • 200 см
Країна-виробник
  • Тайвань
Матеріал леза
Діаметр зрізу
  • 20 мм
Країна реєстрації бренду
  • Японія

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Олександр А***
    Відгук від покупця. Продавець: INSTRUMENTBRO

    Несподівана для такої не високої ціни якість. Дуже зручно лежить в руці, це не пластик, як у аналогів за схожу ціну, тримаєш у руці наче зброю.
    Дуже гостре лезо, механізм секатора нагадує труборіз, де нижня частина має невеликий паз, щоб приймати лезо. Тому, різ гілок просто ювелірний. Приємно працювать, ріже мʼяко і легко, перепробував різної товщини гілки - ріже все підряд, легко і чисто.
    З недоліків - всім відомий механізм блокування в закритому стані, так, він якись невдалий, як би ви не намагались зафіксувати болт фіксації леза, всеодно секатор дуже легко може розкритися.
    Але, те як він ріже як зручно ним працювать - повністю перекриває цей маленький і незначний недолік.
    Якщо порівняти з якимись аналогами типу «з німеччини» зробленими в китаї - то просто нема про що говорити :)

    Переваги:
    Якість зрізу, ергономіка, матеріали
    Недоліки:
    Механізм фіксації