Літній фешн розпродаж до -70%
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 8
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 1
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 2
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 3
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 4
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 5
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 6
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 7
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 8
Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White - зображення 1
Тип прибирання

Робот-пилосос RoboRock Q7 TF White

Код:  530800034

Є в наявності

7 199

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 1200  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 2400  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 2400  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 2400  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 2400  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 2400  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 2400  x 3

Колір виробу: Білий

Усі товари бренду Roborock

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата частинами від ПриватБанк, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 1 місяць. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Робот-пилосос | Вологе + сухе прибирання | Для всіх типів поверхонь | Потужність всмоктування 10000 Pa | Об'єм бака для сміття 400 мл | Місткість контейнера для води 270 мл | Розумна навігація LIDAR | Автоматичний турборежим при чищенні килима | Запам'ятовування кількох поверхів | Керування зі смартфона | Голосове керування | Система виявлення перешкод | Система запобігання падінню з щаблів | Акумулятор Li-Ion (5200 mAh) | Максимальний час роботи: до 2.5 годин | Габарити 325 х 325 х 99 мм, 5 кг | Білий

Характеристики

Тип прибирання
Док-станція
Площа прибирання на цикл
Об'єм пилозбірника
Ємність акумулятора
Колір виробу
Тип вологого прибирання
  • Автоматичне подавання води
Тип фільтра
  • HEPA11
Висота подолання порогів
  • 20 мм
Час роботи на одному заряді
  • 150 хв
Запам'ятовування карт поверхів
Об'єм контейнера для води
  • 270 мл
Час повного заряджання
  • 4 год
Додаткові особливості
  • Мощность всасывания 10 000 ПаТочная LiDAR-навигация PreciSenseАнтизапутывающая система щетокСухая и влажная уборка с электронным управлением подачей водыCarpet Boost — автоматическое усиление на коврахУправление через приложение RoborockМногоуровневое хранение картПодходит для разных типов покрытий
Комплект постачання
  • Робот-пылесос Roborock Q7 TFЗарядная док-станция (Charging Dock)Кабель питания / адаптерПлатформа для влажной уборки с салфеткой (Mop Module & Mop)Влагозащитный коврик (Moisture-Proof Mat)Основная щетка и боковая щеткаФильтрРуководство пользователяГарантийный талон
Габарити (ВхШхГ)
  • 325 х 325 х 99 мм см
Вага
  • 5 кг кг
Гарантія
  • 1 місяць

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.71/5
на основі 63 відгуки
  • 5 зiрок
    47 оцінок
  • 4 зiрок
    9 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Білий
  • Анна Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Отримали товар вчасно,трішки заплуталась з інструкцією але швидко розібралася,пилесосить поки гарно

    Переваги:
    Зручний
  • Олексій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    При введенні в експлуатацію треба бути уважним при підключенні до вай-фай. Підключатись тільки до мережі 2.4. Та вимкнути фільтрацію по МАС адресам, якщо у вас вона увімкнена, бо МАС адрес пристрою користувачу виробник не надає, а ні на самому пристрої, а ні в програмі керування. Дістанете потім адресу в роутері в списоку підключених пристроїв, якщо він її не змінить.
    В цілому пристрій працює, прибирає непогано. Створив +/- точну карту. До стінки наближається майже в притул. До знайденої перешкоди може: наблизитись впритул і штовхати її, може об'їхати, може проїхати по ній, а десь буває 15-20 см не доїжджає до ней і повертає, залежить від її розміру та розташування. Наприклад, поїлку для котів в кімнаті штовхав, під тумбу вперто намагався заїхати хоча лідар по висоті не проходив на 1 см (це все вилікувалось встановленням забороненої зони та віртуальних стін), під звисаючий об'єкт розміром в пачку цигарок в проході шириною 70см не хотів їхати, крутився вправо-вліво намагаючись об'їхати, поки не прибрали об'єкт. Ніжки стільців об'їжджає впритул і прибирає поряд.
    Якщо у вас десь лежить килимок, а ви прибираєте з миттям підлоги, то килим треба прибирати окремим заходом знявши "швабру". Є тільки режим, що при митті підлоги він буде оминати килими, або проїздити по них транзитом до інших зон прибирання не зволожуючи "швабру", але ж тягнучи її по килиму.
    Климки прибрає досить непогано як для малого пристрою. Великим пилососом буде звісно краще, а от щіткою (віником) набагато гірше ніж робот.
    Тобто для підтримання чистоти кожен день, між прибираннями, можна брати. Особливо якщо у вас в домі тварини, шуба ж сиплеться цілодобово. Але так же "цілодобово", після кожного прибирання, ви будете опорожняти контейнер. Навіть якщо у вас нема тварин, але є килими. А якщо і килими і тварини... Це комбо.
    Тому якщо у вас тварини, варто подумати про пристрій з автоматичним чищенням контейнера та "швабри".
    Рекомендую одразу купити додатковий випускний фільтр, поки один сохне 12-24 години, інший поставити і користуватись пристроєм.

    Переваги:
    Приваблива ціна на момент покупки
    Недоліки:
    Тільки Wi-Fi 2,4 ГГц. Складнощі при підключенні до мереж з фільтрацією по МАС адресам.
Читати всі відгуки →