Великий літній розпродаж до −55%
Кава ZFC Milk Chokolate мелена 250 г - зображення 1

Кава ZFC Milk Chokolate мелена 250 г

Код :  605812102

Є в наявності

205

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця, Visa, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Відкрийте для себе ідеальний десертний смак із кави «Milk Chocolate». Це поєднання добірних кавових зерен середнього обсмажування та ніжного аромату молочного шоколаду створене для тих, хто любить м'який, обволікальний смак без зайвого гіркоти. Кожна чашка цієї кави перетворює звичайний ранок на затишну кавову паузу.

Переваги цієї кави:

  • Натуральний склад: 100% натуральна смажена мелена кава з додаванням преміального ароматизатора «Молочний шоколад».

  • М'який профіль: Середнє обсмажування (Medium Roast) робить смак збалансованим, розкриваючи ноти какао та вершків.

  • Універсальність приготування: Помел ідеально підходить для приготування в турці, гейзерній кавоварці, у френч-пресі або просто в чашці.

  • Ідеальний десертний варіант: Прекрасно поєднується з молоком, вершками або як самостійний напій до десертів.

Технічні характеристики:

  • Виробник: ZFC (Закарпатська фабрика кави)

  • Тип кави: Мелений

  • Смак: Молочний шоколад

  • Ступінь обсмажування: Середня (Medium Roast)

  • Вага нетто: 250 г (±2%)

  • Паковання: Герметичний багатошаровий пакет (зберігає свіжість і аромат)

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!