Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB Silver Офіційна гарантія

Відгуки покупців про Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB Silver Офіційна гарантія 49

• Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB Silver Офіційна гарантія фото від покупців 1
  • Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB Silver Офіційна гарантія фото від покупців 2
  • Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB Silver Офіційна гарантія фото від покупців 3
  • Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB Silver Офіційна гарантія фото від покупців 4

Найкорисніші відгуки

• Вадим Дибка
    • Колір: Blue

Я в первую очередь из-за камеры куплю его как только цена станет адекватнее. В семье три последних айфона друг друга поочередно сменяют - разница в качестве фото с поколения в поколение очень заметна. Сейчас должна быть еще более заметна с увеличенной матрицей, стабилизитаром, HDR, лидаром и прочими шняжками.

Переваги:
    Та много разных.
    Недоліки:
    Тоже немало. Каждому свое.
  • Григорий Любченко
    • Колір: Blue

Всё классно, всё ожидаемо, пользуюсь с удовольствием.

Переваги:
    Экран, камера, смотрится прекрасно.
    Недоліки:
    Заряда хватает как обычно, увы, но к этому был готов.

Всі відгуки

• Леонід Дмитерчук
    • Колір: Blue

Есть ли в комплекте зарядка?

• Имя Не Указано

Ни зарядки ни наушников ((

• А.Мирошниченко
    • Колір: Blue

11 про макс был намного удобнее в руке, идеальный размер как в чехле,так и без! 12про макс в чехле это не телефон, а планшет какой-то! В карман не засунуть, одной рукой пользоваться не удобно! На любителя гигантов! И носить без чехла! Жалею,что продал 11....

Переваги:
    Не увидел
    Недоліки:
    Старый громоздкий корпус,разъём зарядки вчерашний день...
  • Кириченко Тетяна
    • Колір: Blue

Купуючи один з найдорожчих телефонів в офіційного реселера ризикуєте отримати товар в пошкодженій упаковці, при цьому вас запевнять, що нічого страшного, вся партія така. Не рекомендую і більше продукцію Apple тут не купуватиму.

• Іван Ковнацький

ви товар оцінюєте по пошкодженій упаковці, ви жартуєте?

Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

• Олексій Гукалов

Та мало що сказав продавець, Вас що змушували купувати? цей же продавець ніколи не повівся на подібне

• Мар'ян Голіян
    • Колір: Blue

Отличный телефон, всем доволен, немного большой, но со временем привыкаешь, и остальные телефоны после него кажутся маленькими)

Переваги:
    Камера, батарея, экран
    • Андрей Смирнов

При чём тут камера и т.д ведь это смартфон не для рядового юзера ибо зачем платить за функционал которым не пользуетесь!? Как он после 11 Pro в виртуаке? 11 Pro не очень тянул про вегас, а тут как - лучше?

• Олександра
    • Колір: Blue

Заказала здесь, на след. день была бесплатная курьерская доставка. Все отлично

Переваги:
    Все супер
  • Родион Кожемякин
    • Колір: Blue

Чёткий телофон, купил и очень доволен остался....

• Колір: Blue

Купував не тут. Із-за того що потрібно відео знімати довелося купити цей телефон (тільки не потрібно розказувати що краще б купив без дзеркалу чи відеокамеру). Переходив з OnePlus 6. IOS приємно вразив своєю гнучкостю. Зараз прям великої різниці між Android та IOS вже не бачу. Можливо нормально під себе налаштувати телефон, як на андроїд.
    Останній телефон на iOS у мене був iPhone 6, тож є з чим порівнювати.
    Телефон нормальний, трохи великий та важкий, але це справа часу поки звикну. Відео та фото ще не тестував.
    Із неприємного то це те що Ейпл розказувало що не кладе навушники та зарядку бо екологія та ці зарядки є у всіх, по факту ви не зможете скористатися старими зарядками т.я., в комплекті кладуть шнур Tape-C Lighting, а не ЮСБ як раніше.
    У всьому іншому телефон норм.

Переваги:
    Гнучка IOS, все інше поки ще не тестував.
    Недоліки:
    Ціна, вага, відсутність зарядного пристрою.
    • Шевченко Тарас

Протестував камери.
      Відео краще за все знімати на звичайний об‘єктив (wide). Всі інші об‘єктиви дуже постять якість. 4к 60 FPS, просто вогонь. При зйомці відео використовував програму ProMuvie та стедикам DJI osmo mobile 4. Результатом задоволений. Фото виходять теж класні, але я знімаю на canon 6d mark II, тож можно сказати що фотографії мене взагалі не здивували :)
      Цей телефон 100% підійде для травел-влогерів, або для тих хто знімає невеличкі комерційні ролики.

• Unknown

Чому не OnePlus 8 pro ?
      Щоб ви придбали зараз ?
      OnePlus 9 PRO чи iPhone 12 PRO

Unknown
      Не знаю чого, але всі андроїди "рвуть" картинку на відео. На телефоні це не дуже помітно, але коли потім в Adobe Premier починаєш працювати з відео це дуже дуже дуже помітно. Всі нормальні оглядачі мобільної відеотехники кажуть що IOS набагато краще знімає відео ніж Android. Тож це був додатковий + до перехіду на ІОS.
      Чесно кажучи я не можу вам порадити чи купувати OnePlus 9 Pro чи iPhone 12 pro, бо я не користувався OnePlus 9 PRO. В мене був 2,5 роки OnePlus 6. Телефон був просто вогонь.

• Ирина
    • Колір: Gold

Мне подарили этот замечательный телефон) Что можно сказать об идеальном( для меня) телефоне- все просто супер! Начиная с внешнего вида, то как он ощущается в руке, скорость работы, выносливость батареи.... Перечислять достоинства можно бесконечно!) А какие получаются фотки...!)
    Да, он стоит безумных денег. Да, возможно в других телефонах пикселей у камеры больше , но мне по душе именно этот телефон) Люблю эту торговую марку за безупречное качество во всём, их продукт- произведение искусства!)

Переваги:
    Всё!)
  • Ярослав Коротун
    • Колір: Silver

Пишу отзыв, после неболшого опыта со знакомства с этим Айфоном. Впервые его увидел у старого друга. Стало интересно его потестировать. Казалось все на высоте, качество исполнение, но нет. При включении музыки, через стандартный проигрователь, по экрану идет излишняя вибрацыя. Что бы это проверить, нужно просто прикласть указательный палец к стеклу. Хотя исполнение музыки стереозвуком, очень приятное на восприятие по сравнению с Андроидами.

Переваги:
    Камеры, звук, производительность, стабильная анимацыя в пролистывании окон интернет серфинга, сочные цвета экрана, отменная слышимость собеседника, акумулятор держит лучше ожиданного
    Недоліки:
    Излишняя вибрацыя по экрану
  • Алексей