Можлива затримка доставки замовлень
Вино Argiolas Vermentino di Sardegna Costamolino біле сухе 0.75 л (8010544110754) - зображення 1

Вино Argiolas Vermentino di Sardegna Costamolino біле сухе 0.75 л (8010544110754)

Код :  28919401
Температура подавання
  • 10-12 °C

Немає в наявності

1 017

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
При замовленні з доставкою або на склад перевізника усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.
 
 

Опис

На початку XX століття Франческо Арджіолас культивував свою першу лозу, заклавши фундамент майбутнього великого сімейного виробництва. Але по-справжньому відомими і значущими винами Арджіолас стали завдяки Франческо-Антоніо, народженому 1906 року, який згодом продовжив справу свого батька. Пізніше Антоніо скаже: "Я робив усе. Був садівником, фермером, продавцем. Я почав практично з нуля, поставив усе на ці чотири гектари виноградників і жив з ідеєю, що щороку я зможу посадити ще кілька акрів виноградників". Весь прибуток від виноградників Антоніо вкладав у розвиток. Так з'явилися льохи, млин і навіть маленьке виробництво молочних продуктів. Він постійно працював, навіть під час війни. Понад сімдесят років Антоніо Арджіолас був на чолі компанії. У спадок своїм дітям та онукам він залишив - виноградники, оливкові гаї, престижне виробництво, а найголовніше є - зв'язок між традиціями та інноваціями.

На сьогоднішній день компанія володіє 203 гектарами чудових виноградників розташованих на північ від Кальярі. Сьогодні вже четверте покоління продовжує справу Антоніо, демонструючи те, чого навчив їхній великий дід, - відданість справі, наполегливість, пристрасть до землі та ідеї: привнести у світ аромати і смак острова Сардинія. У 70-х роках минулого століття власники Арджіолас запросили до співпраці відомого енолога - Джакомо Такіса, якого називають батьком нової епохи Відродження італійського вина. Завдяки його унікальним знанням, а також поєднанню традиційних способів виноробства та сучасних технологій, сьогодні компанія виробляє вино найвищої якості, про що свідчать численні нагороди.

Висока і постійна якість Argiolas відзначена найпрестижнішим довідником італійського вина, - Gambero Rosso. На сьогоднішній день у виробника вже 2 зірки від експертів цього довідника, а значить більше 20 разів вина цього виробника отримували максимально високу оцінку - 3 келихи!

Характеристики

Країна-виробник
Вміст цукру
Об'єм
Колір
Рейтинг гурмана
Міцність
Регіон
Упаковка
Зрілість
  • Пити
Класифікація
Тип тари
  • Скляна пляшка
Клас
  • Виноградна
Смак
Смак напою
  • Освіжаюче-сухий, гострий, насичений, чистий
Аромат
  • Делікатний, насичений, активний, з чудовими першими і другими ароматами стиглих тропічних фруктів і зелені
Гастрономічна сполучуваність
  • Закуски з морепродуктами, тушкована риба, крветки-фрі, м'які сири з пліснявою
Температура подавання
  • 10-12 °C
Кількість в упаковці
  • 1 шт
Розміри
  • 300 x 70 x 70 мм
Вага
  • 1.25 кг
Ознаки легальності алкоголю
Країна реєстрації бренду
  • Італія
EAN
  • 8010544110754
Продаж здійснює

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Андрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.75
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Чудове

  • Мария К***
    Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.75

    Покупала для ужина с морепродуктами. Это было вкусно! Со льдом ещё вкуснее и свежее. Люблю пить со льдом .

    Переваги:
    Вкус!
    Недоліки:
    Нет
  • Анна П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.75

    Сбалансированный вкус, понравилось, брала со скидкой. Хорошо пошло с фруктами, мясом, сыром.

    Переваги:
    Приятный вкус
    Недоліки:
    Нет
Читати всі відгуки →