Засіб для чищення та полірування виробів з неіржавкої сталі Astonish 750 мл (5060060211193)

9 відгуків

Код:  29014377

Опис Засіб для чищення та полірування виробів з неіржавкої сталі Astonish 750 мл (5060060211193)

Традиційна англійська сімейна компанія, бізнес якої побудований на основоположних цінностях, турботі про довкілля та здоров'ї не тільки людей, а й тварин. Компанія виробляє суперефективну побутову хімію, результати використання якої по-справжньому дивують. Усі продукти — концентровані та багатофункціональні. Асортимент продукції дає змогу вибрати свою концепцію прибирання будинку: використовувати спеціалізований набір засобів для різних завдань або користуватися кількома мультизадачними засобами для всіх типів поверхонь.

Відмітною особливістю Астоніш є те, що компанія здобуває свою популярність не через масовану рекламу, а завдяки своїй унікальній продукції, вкладаючи ресурси в розроблення інноваційних формул і технологій, які випереджають час. Завдяки такій політиці компанія Астоніш пропонує продукт із суперпреміальною якістю за доступну ціну, водночас забезпечують максимальну результативність. Це те, що робить продукцію Astonish — найкращою, the pinnacle of cleaning (вищий ступінь результативності).

Продукція Астоніш не тестується на тваринах, не має у своїх складах інгредієнтів тваринного походження, підходить для використання веганами, що підтверджено міжнародними сертифікатами CFI та Vegan Society. Компанія сертифікована за стандартами ISO 9001, ISO 14001, BRC Consumer Products.

Особливості:

 • Ніжно та дбайливо очищує поверхні з нержавіючої сталі, видаляючи жир, сліди пальців, потьоки води і розлучення
 • Надає поверхні природний блиск
 • Використовується як на полірованих, так і матових поверхнях з нержавіючої сталі, включаючи холодильники, витяжки та раковини
 • Ідеально підходить для регулярного догляду
 • З ароматом кришталевої свіжості

Характеристики Засіб для чищення та полірування виробів з неіржавкої сталі Astonish 750 мл (5060060211193)

Призначення
Тип засобу
Клас засобу
Об'єм/Вага
Особливості
 • Ніжно та дбайливо очищає поверхні з нержавіючої сталі, видаляючи жир, сліди пальців, патьоки води та розводи
  Надає поверхні природний блиск
  Використовується як на полірованих, так і матових поверхнях з нержавіючої сталі, включно з холодильниками, витяжками та раковинами
  Ідеально підходить для регулярного догляду
  З ароматом кришталевої свіжості
Спосіб застосування
 • Встановіть ковпачок тригера в стан "ON". Розпиліть засіб на поверхню, протріть сухою тканиною або паперовим рушником. Не дозволяти продукту висохнути без розтирання.
Склад
 • Вода, ізопропіловий спирт, метоксіізопропанол, каприліл/каприл глюкозид, глюцептат натрію, ароматизатор, гліколева кислота, метилізотіазолін, бензизотіазолінон, 2-метоксипропанол.
Упаковка
 • Пластикова
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 9

 • Елена Клебанская
  • Продавець: Rozetka

  Средство отличное для полировки но не для чистки и удаления жирных пятен, а также отпечатков пальцев. Панель на вытяжке стала блестящая, но следы от пальцев так и остались. На духовке идеально отполировалось только зеркальное стекло. На газовой поверхности остались разводы и следы. Для матового холодильника подошло больше всего.

  Переваги:
  Приятный запах.
  Недоліки:
  Средство не справилось со своей задачей.
 • Якубенко Олена
  • Продавець: Rozetka

  рекомендую

  Переваги:
  Прекрассное средство
  Недоліки:
  не выявлены
 • Ольга
  • Продавець: Rozetka

  необходимо тереть мочалкой, даже после длительного замачивания, чтобы убрать капли жира на газовой поверхности. Тщательно вытирать насухо, т.к. оставляет разводы. За эти деньги покупала более эффективные средсва

  Переваги:
  не имеет запаха, не раздражает руки
  Недоліки:
  с жиром справляется плохо.
Дивитися всі відгуки →