• Липневий розпродаж
Відео

Маршрутизатор Asus ZenWiFi Pro ET12 AXE11000 2PK Black (90IG05Z0-MO3A20)

WAN-порти

Маршрутизатор Asus ZenWiFi Pro ET12 AXE11000 2PK Black (90IG05Z0-MO3A20)

Продавець:

Товар закінчився

36 469

33 309

57

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

ZenWiFi Pro - це новий еталон сучасної mesh-системи для покриття мережею Wi-Fi всього будинку, що поєднує в собі високу продуктивність та стильне виконання. Працюючи в екосистемі ASUS стандарту Wi-Fi 6E, ця система виводить на новий рівень можливості мережі для продуктивної роботи та цифрових розваг.

Більше потоків, більша пропускна здатність
ZenWiFi Pro ET12 – це 12-потоковий пристрій із загальною швидкістю передачі даних до 11000 Мбіт/с. Він відмінно підходить для найбільш завантажених домашніх мереж, де необхідно одночасно передавати та отримувати дані великої кількості пристроїв на високій швидкості та позбутися мертвих зон.

RangeBoost Plus
RangeBoost Plus – найновіша і найпотужніша версія відомої фірмової технології ASUS RangeBoost, яка покращує покриття для всіх пристроїв Wi-Fi, включаючи застарілі пристрої. Використовуючи флагманський чіпсет Broadcom стандарту Wi-Fi нового покоління та 64-розрядний 4-ядерний процесор із тактовою частотою 2 ГГц, RangeBoost Plus спирається на численні ексклюзивні технології ASUS для розширення радіусу дії сигналу та покриття мережі Wi-Fi (до 38%).

Відмінна масштабованість
Технологія ASUS AiMesh дозволяє легко додавати додаткові вузли для покращення покриття або розширення функціональності. Роль вузла може виконувати будь-який AiMesh-сумісний маршрутизатор.

Порти LAN та WAN 2.5G Ethernet
ZenWiFi Pro ET12 оснащений LAN- та WAN-портом стандарту 2.5G Ethernet, тому ви можете насолоджуватися повною швидкістю 2 5 Гбіт/с по всьому шляху: від провайдера до сумісного пристрою.

Новий діапазон 6 ГГц для стабільного backhaul-каналу
Через зростання кількості домашніх пристроїв частотні діапазони 5 ГГц і 2.4 ГГц стають все більш переповненими. Але оскільки новий діапазон 6 ГГц зарезервований виключно для Wi-Fi 6E, він створює взаємні перешкоди з пристроями минулих поколінь. Тому він ідеально підходить для використання у ролі магістрального каналу для з'єднання вузлів між собою. Для цієї мети ви також можете використовувати дротове з'єднання Ethernet. Крім того, можна вибрати автоматичний режим та дозволити ZenWiFi Pro ET12 самому вибрати найкращий тип підключення на основі аналізу існуючого середовища. Вибір за вами!

Голосове управління
ZenWiFi Pro ET12 працює з голосовими сервісами Google та Alexa для керування маршрутизатором.

Створений для продуктивності
ZenWiFi Pro ET12 розроблений для забезпечення максимальної продуктивності: завдяки новітньому чіпсету та процесору Broadcom пропускну здатність Wi-Fi збільшили до 18%. У пристрої використовуються вісім зовнішніх антен, розташованих під оптимальним кутом у спеціальному прозорому відділенні у верхній частині маршрутизатора. Це дозволяє мінімізувати перешкоди та максимально розширити зону покриття.

Інформаційний захист корпоративного класу для домашніх мереж
Інформаційна безпека стає все більш важливим аспектом домашніх мереж, у міру того, як до них підключається все більше пристроїв, що особливо не володіють власними антивірусними засобами. Ось чому в ZenWiFi Pro ET12 реалізовано систему захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro, яка пропонується абсолютно безкоштовно, без абонентської плати. Також у ній підтримуються стандарт WPA3 та батьківський контроль.

Захищене з'єднання
Де б ви не були, технологія Instant Guard забезпечує безпечний доступ в Інтернет за допомогою ZenWiFi Pro ET12 та шифрованого VPN-з'єднання. Візьміть із собою домашню мережу та забудьте про сторонні сервіси VPN!

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт швидкості Wi-Fi
  • AX11000
Швидкість Wi-Fi
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

Оцініть товар
  • Погано
  • Так собі
  • Нормально
  • Добре
  • Чудово
Додайте відео
Додавайте до 5 відео з Youtube

Додайте фото

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того щоб опублікувати відгук необхідно увійти в особистий кабінет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення