Відгуки покупців про Маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00 / 90IG06Z0-MU2C00)

43 відгуки

Отримайте + 300 бонусних ₴ за відгук
  • Рихтерман Валентина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Висока швидкість передачі даних, двохдіапазонний, потужний, нарікань немає, використовуємо в офісі. Не викликав ніяких труднощів при налаштуванні, потрібно тільки завантажити додаток ASUS Router. Красивий дизайн.

Переваги:
    Швидка і стабільна робота
  • Максим Володимирович
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Я купив роутер Asus RT-AX57 для використання вдома. Він пропонує багато функцій і є чудовим вибором для домашнього використання. Я використовую його для підключення телефонів, ПК, ноутбуків, приставок і ТВ. Роутер мене повністю влаштовує.

Asus RT-AX57 забезпечує стабільне і швидке підключення до Інтернету за допомогою Wi-Fi 6. Цей стандарт дозволяє передавати дані з більшою швидкістю і надійністю, ніж попередні покоління Wi-Fi (але не всі пристрої можуть із ним працювати, тому поки можна залишатись на стандарті Wi-Fi 5). Я можу легко підключити кілька пристроїв одночасно, і всі вони працюють чудово. Роутер має вбудовані функції захисту, які допомагають захистити мою мережу від шкідливих програм і атак. Я також оцінив простоту налаштування роутера через веб-інтерфейс.

Однак я помітив, що у роутера Asus RT-AX57 є незначий для мене недолік - недостатня кількість оперативної пам'яті. Більше ОЗУ дозволило б роутеру краще справлятися з одночасним використанням кількох пристроїв, особливо якщо вони потребують багато ресурсів. Наприклад, якщо я увікну всі "фішки" роутеру і захочу переглядати високоякісне відео на ТВ і паралельно грати в ігри на ПК, то роутер може сповільнити свою роботу, чи почне перегріватись.

В результаті, роутер Asus RT-AX57 - це чудовий вибір для домашнього використання. Він забезпечує стабільне і швидке підключення до Інтернету, має вбудовані функції захисту і легко налаштовується через веб-інтерфейс.

Переваги:
    Топ за свої гроші! Швидкий, Wi-Fi 6, інтерфейс, функціональність, дизайн, якість сигналу, частота 2.4 ГГц + 5 ГГц.
    Недоліки:
    Поки роутер новий, хотів би отримувати оновлення частіше, та було б добре, якби збільшили об'єм оперативки.
  • Данііл
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

З'єднав два маршрутизатори Asus за допомогою AiMash, теперь WiFi покриття доступно по всій квартирі

Переваги:
    Швидкість
  • Богдан Гуня
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Роутер бомба, попередній не доставав в третю кімнату. З цим все стало супер

Переваги:
    Швидкість, дизайн, широкий діапазон
    Недоліки:
    Не було
  • Роман Латыш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Маршрутизатор прекрасно работает, без перебоев, внешний вид неплохой, довольно быстро подключил интернет. Провод питания в комплекте и так больше моего старого, но совсем немного не хватило, чтобы поставить его на шкаф, чтобы маршрутизатор не был под ногами, но это такое. Недостатков пока не заметил, надеюсь на долгую эксплуатацию.

Переваги:
    Работает стабильно, eсть приложение
  • Александр Пилипчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Класний роутер має гарний вигляд щє кращій ніж на фото, порівняно з 450 тп-лінком просто космос інтернет літає, брався для гігабітної мережі під 4к тєлік, все швидко працює без додаткових спеціальних налаштувань

• Володимир Стаценко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарний роутер. Підтримує 2 мережі: 2,4ГГц та 5 ГГц. При використанні SmartConnect телефон періодично підключався до мережі 2,4ГГц. Проблема вирішилась ручним вибором мережі.

Переваги:
    Зручні налаштування, характеристики відповідають заявленим
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Петро Дембіцький
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Роутер бомба! Сигнал через 3 стіни всі антенки! Ніяких переривань!

Недоліки:
    Просто немає
  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив батькам на заміну старого «кінетика». Працює краще.

Переваги:
    Якість, рівень покриття кращий
    Недоліки:
    Поки немає
  • Євгеній Прокопович
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все життя користувався роутерами тільки від Asus. Легкі у налаштуванні та мало проблемні. До сьогодні користуюсь старшою моделлю AX55, були звичайно підвисання, але не сильно багато. При переїзді на нову квартиру вирішив купити новішу модель під гігабітний інтернет. Сподіваюсь все буде ОК як завжди.

• Виталий Ламаш

Отличный роутер
    Очень просто настраивается
    Выдает отличную скорость

Переваги:
    Скорость, простота настройки
  • Олексій Олексій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудовий роутер за ці кошти. Функціональний, гарне покриття, є можливість налаштовувати.

Переваги:
    Гарне покриття мережі
  • Іван Скляр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Маршрутизатор якісний, проблем з налаштуванням не було. Покриття таке саме як на старому роутері теж від асус (не дуже вражаюче), але це не проблема коли є репітер. Буду сподіватись що проживе так само довгого, як і колишній роутер.

Переваги:
    Гарний, швидкий.
    Недоліки:
    Хотілось б побільше RAM для такого пристрою.
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купував на заміну старому маршрутизатору TP-Link, доволі гарне рішення, не потрібно ніяких технічних хитрощів - просте підключення, зручні налаштування, і вуаля - ви в мережі.
    Перевірив, навіть у години пікового навантаження цей маршрутизатор справляється з усім.

Окремо можна відмітити мобільний застосунок, інформативне представлення трафіку у мережі.

Переваги:
    WIFI 6, AirProtection, Mesh, швидкість
  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Налаштував в режимі AP. По дроту швидкість 93Мбіт/сек.
    По Вайфай 5Ггц:
    - в кімнаті з роутером - 91Мбіт/сек,
    - в дальній кімнаті 3к квартири ~ 60 Мбіт/сек.
    По Вайфай 2.4Ггц ~ 30 Мбіт/сек.

• Виталий Витренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

-80dbm в сусідній кімнаті через стінку…

Добрий день, Віталій!
      Чи можна уточнити, яка товщина і який матеріал стіни?
      Дякую!

• Валерий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

До цього був дешевенький tp-link Archer C20, інтернет постійно лагав, з цієї причини змінив навіть провайдера, після чого зрозумів що причина в роутері. Для мене стабільний інтернет критично, так як працюю віддалено через тимс, зум, вайбер, набридли постійні вильоти, зниклий зв'язок. Зараз все працює без нарікань. Покрив повністю трикімнатну квартиру, усюди повна шкала, все "літає". Швидкість по вайфаю видає 80-90% від номіналу, попередній в двічі повільніший був і не стабільний. Не знаю чи це заслуга Asus, чи просто інший рівень роутера в порівнянні з минулим, але я задоволений.

Переваги:
    Зручне та просте налаштування. Стабільний інтернет.
    Недоліки:
    Поки не знайшов
  • Олексій Голярчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все гаразд. 900-950 Мбпс по фай-фаю - видає.
    Але швидкість з"єднання із роутером - нестабільна.
    Частотний канал - виділений, 100-ий. Але швидкість скаче від 100 до 2400 Мбпс.
    Ноути теж асус.

Переваги:
    Ціна і швидкість
    Недоліки:
    Нестабільність з"єнання ноута із роутером
    • Олексій Голярчук

Купив 2. Зробив хатню мережу через Меш.

Добрий день, Олексій!
      Встановіть на смартфон додаток Wi-Fi аналізатор та перевірте завантаженість каналів. Можливо, на 100-му каналі працює багато сусідніх Wi-Fi мереж. Коли сусіди починають активно користуватись мережами, Ви спостерігаєте зниження швидкості. Потрібно обрати менш завантажений канал.

• Сергій Бойко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не знаю в кого там які були проблеми, але в мене все чітко підключилось (навіть через додаток), оновилось і працює. Гарно працює! Відколи купив, це вже 7 днів, жодного разу він мене не турбував. Попередній, keenetic City, став постійно перепідключати інтернет, а з цим все Ок. Додаток вражає дизайном, я порівнюю з keenetic app.

Переваги:
    Стабільність, дизай, та додаток.
    Недоліки:
    Лише чорний колір, гріється.
  • Євген Сірик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюсь вже 3 місяці цим роуетром. Взагалі классно. Не рекомендую тільки оновлювати його далі прошивки 3.0.0.4.386_51948. Наступна після цієї прошивки яка прийшла в додаток, робить роботу роутера неможливим для використання, а саме провали відгуку роутера. Тобто не грати по вай фаю нормально не зможете, не працювати до прикладу через ip телефонію також не зможете, через постійні провали в конекті до роутера. Перепрошив з офф сайту цієб 3.0.0.4.386_51948 прошивкою, все стало знову чудово працювати. Можливо в когось такі ж проблеми з роутером і комусь цей відгук допоможе)

Переваги:
    Гарна якість. Свою заявлену швидкість віддає
    Недоліки:
    Не спішіть оновлювати прошивку

Добрий день, Євген!
      Дякуємо за надану інформацію. Ми перевіримо роботу вказаної прошивки і передамо інформацію у головний офіс.

• Дім

Велике дякую вам. Ви навіть не уявляєте як ви мене виручили.
      Встановив RT-AX57 в офіс, оновив прошивку, скинув налаштування до заводських і налаштував все начисто.
      Начебто все ок, швидкість висока, а от стабільності нема.
      WAN відвалюється майже кожні 3-5хв, трохи навантаження і вже втрачає інтернет, навіть по кабелю.
      Довго перебивав налаштування, IP провайдера прописані статичні налаштування. Аж поки не натрапив на ваш відгук.
      Відкотився з 3.0.0.4.386_52294 на вашу, рекомендовану - все добре.
      ASUS - як так? Ди сих пір немає виправлення.

• Igor

Я перевірив на прошивці 3.0.0.4.386_52294, зі статичним IP. Конектиться швидко, обривів не спостерігаю.

• Ярослав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отличный роутер, при грамотной настройке и правильном расположении устройства - стабильно держит высокую скорость. На частоте 5 Ггц в в других комнатах чуть проседается скорость, то есть если находишься в комнате где расположен роутер, скорость более 600мбит, если уходишь в другую команту скорость порядка 200 мбит.

Чтобы не было лишних вопросов с настройкой - я рекомендую не включать 160 Мгц и не включать 802.11ax / WiFi 6. У меня без этого работает идеально и стабильно. Ничего не глючит.

Переваги:
    На 5 ГГц стабильно держит высокую скорость.
    Недоліки:
    Если идет что-то не так с настройкой, требует больше времени тыкать-экспериментировать в настройках
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Вже третій вечір танці з бубном!
    Скинув налаштування, обрав логін, паролі і тд. Зайшов на роутер, протестив швидкість.
    2,4 герц і 5герц все працює.
    Але підключитись до 5герц не можливо. Помилка. Ніяк з цим не впоратись. Це якийсь жах. Ноутбук Lenovo взагалі не знаходить WiFi цього роутеру. Сусідні WiFi - ок. Але не цей. Ставлю старий TPlink, все норм.
    Мабудь буду робити повернення поки не пройшло 14 днів. З ним явно щось не те. А такі надії були

Переваги:
    Тільки на папері і в опису товару
    Недоліки:
    Таке враження що роутер за 350грн
    • Igor

Володимир, треба спробувати міняти канали на 5 ГГц. Схоже, що Ваш гаджет мережу бачить, а використовувати якийсь більш високий канал не може.

• Володимир

І змінював на 5герц налаштування. І вибір каналу стоїть автоматичний. Тільки відповідно включив ширину каналу 160. На ранок все ж таки вдалося підключитись. Але це ж не нормально все ж таки.

• Ярослав Клименко

Проблема с которой вы столкнулись вероятней всего вызвана с тем, что в настройках включено 160 МГц и 802.11ax / WiFi 6.

Я рекомендую использовать настройку 20/40/80 МГц и оставить и не включать 802.11ax / WiFi 6.

• Олександр Крат
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Роутер працював лише у режимі smart connect, але через те що все підключав на 2.4 ГГц із низькою швидкістю, я вирішив розділити 2.4 та 5 ГГц мережі.
    Після цього усі підключені пристрої перестали підключатися, неправильний пароль. Пробував заново додавати мережу на пристроях, скидав роутер на заводські, перегружав, заново налаштовував, але проблема так і залишилась.
    Погрався з ним кілька годин без успіху і повернув.

P.S. Колись був у користуванні Asus RT-N12E і він також був дуже проблемним.

Переваги:
    Видає гігабіт на 5ГГц підключенні.
    Недоліки:
    Працює досить дивно.
    • Igor

Олександр, мабуть у Вас просто щось не склалось з налаштуванням. Ключ безпеки можна десь записати тимчасово у текстовому редакторі. А потім просто скопіювати і вставити при налаштуванні роутера і при підключенні гаджета до роутера.
      І RT-AX57, і RT-N12E налаштовуються майже однаково і проблем не повинно виникати.

• Виктор Мосюра
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Кращий роутер за свої кошти! Вирішив проблему із плохим інтернетом.

Переваги:
    Велика зона покриття, легкість в підключені
  • Эдуард Гордиенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брал на замену асус 1200 в2 , так как старый 100 мв ,работа удалённо заставила провести оптоволокно, когда платиш за 1гб нужно им пользоваться все гаджеты стали работать стабильнее и быстрее , старый асус 1200 будет подключён как доп. разгрузит и усилит сигнал если не будет хватать , по WI-FI на 5гц скорость от 350 до 650 меньше не видел 4 тф+ планшет , 2пк +тв на лане там вообще 800+ постоянно . Вывод покупкой доволен рекомендую!

Переваги:
    быстрая настройка ,стабильная работа
    Недоліки:
    ram 256 -почти забита со старта, хотелось бы 512
  • Артем Бойко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

До цього був Netis приблизно з такими ж характеристиками, це був кошмар, постійні відвали на високих швидкостях завантаження. З цим асус все чудово! На макбук у сусідній кімнаті 750мбіт, по Lan стабільно 950, коли пс5 качає гру на максимальній швидкості, інші девайси працюють нормально, ніяких відвалів

Переваги:
    Потужність
    Недоліки:
    Поки немає
  • Магаляс Василий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купував на заміну старому Tp-Link, який з потугами справлявся і доводилося перезавантажувати його. Роутером задоволений повністю.
    Налаштування маршрутизатора Asus RT-AX57 не викликало жодних труднощів. Інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс і супровідний мобільний додаток Asus зробили процес встановлення простим і безпроблемним. Навіть для тих, хто не є технічно підкованим,
    Стабільне покриття. Щонайменш вистачає для 3 -х кімнатної квартири.
    Придбанням задоволений. Сподіваюсь, буде працювати довго та надійно.

Переваги:
    Легке прийнятне налаштування,зручний додаток, стабільна робота, віддаленне управління.
    Недоліки:
    Поки що невиявлено
  • Сергей Шевченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Розетка - молодець. Отримав через 2 дні після замовлення. Роутер легко налаштовується за допомогою мобільного застосунку. За посиланням в браузері 192.168.50.1 можна виконати більше розширені налаштування. Але покриття не дуже широке. Через дві стіни tvbox не бачить мережу 5 Ггц.

Переваги:
    Легке налаштування. Працює без збоїв і зависань.
    Недоліки:
    Недостатнє покриття. Дім всього 57 квадратів.
  • Іван Мельник
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Машинка робоча. Легка настройка та експлуатація. Хороша українська локалізація. Уже звичний інтерфейс куди час віддачу додають нові кнопочки.

Недоліки:
    У мене особисто при увімкненні 160гц мережі ноути та телефони які вміють в це все(по характеристикам) рандомно переставало конектитись. Ну не біда вистачить і 1.8 гб/сек. Інтернет всеодно 100мб
  • Валентин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Даний маршрутизатор рекомендую Всім, а особливо тим в кого ще стоїть старий роутер десятирічної давності, таяк було в мене.

Після налаштування (налаштовував через ПК) прийшлося зателефонувати провайдеру, щоб він зареєстрував даний роутер в своїй мережі (такі особливості провайдера) бо було підключення без доступу в інтернет.

Після підключення швидкість збільшилася вдвічі порівняно з старим роутером, що по кабелю на ПК і що по Wi-Fi 5 ГГц.

Труднощів з підключення не було. Більше заняло часу вивчення меню маршрутизатора, таяк до цього часу маршрутизатором фірми Asus не користувався.

Надіюся буде працювати не менше чим мій старий роутер, хоча він ще робочий і добре себе почуває після 10-ти років.

Переваги:
    Швидкість збільшилася вдвічі в порівнянні з старим моїм роутером 10-ти річної давності
    Недоліки:
    На даний час немає, надіюся і не появляться
  • Владислав Іванов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брав для будинку й майбутньої організації Mesh-мережі. Легкий та зручний в налаштуванні як через телефон, так і через вебінтерфейс. Сам інтерфейс трохи незвичний (після TP-Link'ів), але радує дрібничками, що полегшують роботу. Після підключення одразу запропонував оновити прошивку

Переваги:
    Трохи суб'єктивні, бо мало користувався: ще не вмикав автоматичне перезавантаження щоночі, як на всіх TP-Link'ах, якими раніше доводилося користуватися, і не розпікається як попередній роутер
    Недоліки:
    Поки не виявив
  • Віталій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Придбав та спробував у режимі MESH. І тут мене чекали сюрпризи - при бездротовому підключенні роутер видавав більшу швидкість ніж при підключенні його кабелем Cat 5e (дешевим, але все ж). Тому майте на увазі що для якісного розширення мережі потрібно використовувати якісні кабелі (якщо цікавить максимальна продуктивність). Перевів у режим "моста" - по безпровідному підключенні швидкість завантаження/вивантаження - 440/540, з'єднав з основним роутером кабелем 8 Cat - 750/880 (тобто швидкість вперається в можливості надані вашим провайдером).

Висновки - комутацію потрібно виконувати на якісних матч коржах!

А так все працює супер, через що й обераю роутери Asus!

Ще додам - в комплекті йде прикольний модульний блок живлення на 12В з насадками для европейських та англійських розеток, зручно та легко проводити заміну (якщо виникає потреба ясна річ).

Переваги:
    Все працює, як і повинно
    Недоліки:
    Маркий (але й ні до чого постійно мацати рученятами)
  • Игорь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Добротний роутер,підключив за 2хвилини,по кюар коду налаштував ,швидкість ідентична проводу ,в мене пока 100мегабіт.

Переваги:
    Wifi6 ,дизайн,зрозумілість у підключені
    Недоліки:
    Поки що нема
  • Алекс Давидюк

Супер!

Переваги:
    Новинка, стабільна робота, є зручний додаток, віддаленне управління, легке налаштування.
    Недоліки:
    Немає.
  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брав на заміну старенькому Tp-Link, який вже не справлявся і доводилося перезавантажувати його по декілька разів на день. Роутером задоволений повністю. Налаштувати легко, значно виросла швидкість (старий був 100 Мб), стабільне покриття. Окрема подяка за можливість відключення індикації, яка вночі досить яскраво світить.

Переваги:
    Стабільне покриття, швидкість, легкість в налаштуванні
    Недоліки:
    Поки що не помітив
  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Придбав роутер цей. Якщо вам не потрібно 160гц, то не варто переплачувати, беріть ах55. В описі помилка: ОЗУ 256 а не 512. Чому так в новій моделі - незрозуміло. Зайнято відразу 170мб після підключення.
    Стоїть на столі, якщо його заступити навіть трохи - зникає сигнал WAN і горить червоним, може перепідключиться, але скоріш за все перепідключати руками кабель. Дуже важко знайти положення кабелю, щоб працювало нормально. Інши 2 роутер не мають такі проблеми. З таким дефектом неможливо здати у гарантію, тому що воно може працювати і вони не приймуть, скажуть що в них все ок, а ти чекай місяць, поки перевірять кабель

Переваги:
    Недоліки:
    Брак, опис вводить у оману

Добрий день, Дмитро!
      Дякуємо, що вказали на помилку в описі, ми її обов'язково виправимо.
      З приводу проблеми з WAN-портом ІВи можете звернутись до сервіс-центру.
      Але варто впевнитись, що це не проблема саме з з кабелем WAN.
      Якщо несправний саме WAN-порт роутера, то сервіс-центр організує заміну на новий пристрій.

• Дім

Це не WAN порт, а прошивка. Вже писали в коментарях.
      Відкотиться на старішу