• Отримайте 5% знижки
 • Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!
Відео

Маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00 / 90IG06Z0-MU2C00)

47 відгуків Код:  375470367
WAN-порт

Маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00 / 90IG06Z0-MU2C00)

47 відгуків Код:  375470367

Продавець:

4 179

3 869

Є в наявності

684

+ 38 бонусних ₴ на рахунок у разі купівлі
Все для геймерства зі знижками до 50%

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Для розумного дому
Стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) створений для побудови бездротових мереж із великою кількістю одночасно підключених пристроїв і дозволяє підвищити в 4 рази пропускну здатність мережі в порівнянні з попереднім стандартом.

Розширене покриття
Стандарт Wi-Fi 6 забезпечує розширення зони покриття бездротової мережі до 80%.

Швидший Wi-Fi. Більш плавне використання.
RT-AX57 підтримує загальну швидкість передачі даних у бездротовій мережі 3000 Мбіт/с, працюючи у 1.5 раза швидше, ніж маршрутизатори стандарту 802.11ac 2X2.

BSS Coloring
Стандарт Wi-Fi 6 підтримує нову технологію під назвою BSS Coloring, яка покращує ефективність з’єднання Wi-Fi навіть у середовищі з великою кількістю клієнтів. Коли два близько розташовані маршрутизатори надсилають дані одним каналом, один із маршрутизаторів повинен чекати, поки канал звільниться. За допомогою BSS Coloring маршрутизатор Wi-Fi 6 ідентифікує свої дані унікальним тегом каналу («кольором»), який відрізняється від тегів сусідніх мереж. Тоді маршрутизатор Wi-Fi 6 може ігнорувати сигнали «іншого кольору» на робочому каналі та негайно надсилати дані. Це значно скорочує час очікування маршрутизатора та підвищує ефективність мережі.

Підтримка нового протоколу безпеки WPA3
Ось уже понад десятиліття у ролі основної системи інформаційного захисту бездротових мереж Wi-Fi застосовується протокол WPA2, проте тепер йому на зміну приходить WPA3 – новий стандарт із новими функціями, який забезпечує ще більш зручні у використанні й надійні засоби шифрування, орієнтовані і на домашніх, і на корпоративних користувачів.

Щоб інтернет був безпечніше
Система AiProtection Classic пропонує автоматичні оновлення протягом усього життєвого циклу пристрою. Вона може блокувати шкідливі вебсайти та виявляти заражені пристрої, гарантуючи вам спокій.

Захищене з’єднання
Безкоштовні громадські мережі Wi-Fi рідко бувають безпечними. Завдяки технології Instant Guard VPN ви можете безпечно користуватися загальнодоступною мережею Wi-Fi через свій маршрутизатор RT-AX57 з миттєвим налаштуванням захищеного каналу. Крім того, це абсолютно безкоштовно!

Гнучкість і масштабованість
Завантажте останню версію програми ASUS Router. За допомогою зручного графічного інтерфейсу і чітких інструкцій ви зможете легко налаштувати RT-AX57 на свій розсуд.

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт швидкості Wi-Fi
 • AX3000
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 47

 • Владимир Чиж
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Тепер зону покриття вдалося розширити майже у 2 рази. Для моєї квартири саме те що потрібно. Швидкість чудова. Перебоїв немає. Через стіни проходить без проблем. В мене від нього працює 5 пристроїв і нарікань немає. Це все завдяки технології BSS Coloring. Також у роутері працює новий протокол захисту WPA3, є антивірус. Настроювати легко. Зовнішній вигляд має пристойний. Зібраний якісно

  Переваги:
  Більш велика зона покриття, швидкий, надійний, є захист, гарний сигнал через любі стіни, нормальний дизайн
  Недоліки:
  Не помітив
 • Виталий Пичкур
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Asus есть Asus был у меня прошлый роутер тоже этой фирмы! Так что решил взять этой же фирмы! Старый прорабол больше четырёх лет! И до сих пор в рабочем состоянии! Просто решил поменять на более новую модель! Пришол товар за сутки! В целом состояние в запокованом виде! С настройками по подключению проблем не возникло! Подключил сделал настройки и всё работает! Новая прошивка пришла сразу! Пока только одна! Да ещё световую индикацию на роутере можно отключить! Плохо что нельзя регулировать яркая свечения! Было бы по лучше! По функционалу в приложении есть отличия от прошлого роутер! От Павел банка с преобразователем на 12в или от аккумулятора работает! Так что можно пользоваться когда нету света!

 • Руслан
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Гарний роутер. Купував для створення mesh. Зробив основним роутером в мережі. Одразу оновив прошивку. Швидко і просто налаштовується. Багато налаштувань для любителів покопатися в можливостях роутера.

  Переваги:
  Якісний, швидкий
  Недоліки:
  Дорогий.
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення