• Отримайте 5% знижки
 • Купуйте в оплату частинами до 20 платежів.
Відео

Маршрутизатор Asus RT-AX1800U

328 відгуків Код:  347297244
WAN-порт

Маршрутизатор Asus RT-AX1800U

328 відгуків Код:  347297244

Продавець:

2 759

2 399

Є в наявності

3881

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax)
У міру збільшення кількості підключених до Інтернету пристроїв можливостей теперішнього стандарту Wi-Fi стає недостатньо. Орієнтовані на майбутнє технології, втілені в новітньому стандарті Wi-Fi 6 (802.11ax), покращують ефективність, швидкість роботи й покриття бездротової мережі Wi-Fi, а також допомагають зменшити енергоспоживання підключених до неї пристроїв. Його переваги неодмінно оцінить кожен користувач.

Новий рівень швидкості
RT-AX1800U – це дводіапазонний бездротовий маршрутизатор з антенною конфігурацією 2х2. Використовуючи широкі канали зв’язку (80 МГц) і квадратурну модуляцію 1024-QAM, він здатний забезпечити загальну швидкість передачі даних у мережі Wi-Fi на рівні 1800 Мбіт/с: 547 Мбіт/с у діапазоні 2.4 ГГц і 1201 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц. Таким чином, ця модель у 1.5 раза швидше, ніж дводіапазонні маршрутизатори стандарту 802.11ac з аналогічною антеною конфігурацією.

Для домашніх мереж із високим завантаженням
Революційне поєднання технологій OFDMA і MU-MIMO, реалізованих у стандарті Wi-Fi 802.11ax, забезпечує збільшену пропускну здатність і більш ефективне її використання в разі бездротових мереж із високим завантаженням. У рамках попередньої версії Wi-Fi (802.11ac) кожен мережевий канал міг використовуватися клієнтськими пристроями лише по черзі. На відміну від цієї неефективної схеми, технологія OFDMA, що є частиною стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax), пропонує поділ кожного каналу на підканали меншого розміру, що дозволяє об'єднувати й передавати одночасно сигнали від великої кількості клієнтських пристроїв тим самим знижуючи латентність при обміні даними через мережу Wi-Fi.

Зменшення енергоспоживання клієнтськими пристроями
Функція «пробудження за розкладом» (Target Wake Time – TWT) дозволяє маршрутизатору RT-AX1800U виділяти певні інтервали часу, протягом яких буде здійснюватися обмін даними з клієнтськими пристроями. Таким чином, ці пристрої зможуть переходити у режим сну, а не залишатися завжди активними в очікуванні на сигнал від маршрутизатора. Результат – істотне зменшення енергоспоживання й відповідна економія заряду акумулятора.

Wi-Fi на великих відстанях
Втілюючи в собі новітній стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) із технологією OFDMA, маршрутизатор RT-AX1800U забезпечує розширену зону покриття бездротової мережі за рахунок поділу кожного каналу зв’язку на більш дрібні. Такі підканали дозволяють передавати сигнал на 80% більшу відстань і використовують меншу смугу пропускання, ніж традиційні, отже якість зв’язку Wi-Fi у межах всього дому значно покращиться.

Захист домашньої мережі
За безпеку від зовнішніх атак і збереження конфіденційних даних в RT-AX1800U відповідає технологія ASUS AiProtection, розроблена спільно з компанією Trend Micro. Вона забезпечує захист всіх підключених до домашньої мережі цифрових пристроїв, зокрема тих, які не володіють власними антивірусними системами (наприклад, пристрої класу «інтернет речей»).

Бездротова мережа Wi-Fi для великого будинку
Бездротовий маршрутизатор RT-AX1800U зазвичай, забезпечує надійне покриття мережі Wi-Fi у кожному куточку будинку або квартири. Однак на якість з’єднання впливає велика кількість факторів, як-от: розташування кімнат, матеріал стін і навіть меблі. Технологія AiMesh дозволяє об'єднати декілька маршрутизаторів ASUS в єдину мережу Wi-Fi для всього будинку, яким би великим він не був. При цьому, купуючи новий маршрутизатор не доведеться викидати старий! У рамках мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усіма маршрутизаторами і автоматичне перемикання між пристроями. AiMesh – це надійність мережі Wi-Fi.
 • Для об'єднання маршрутизаторів ASUS в єдину mesh-мережу Wi-Fi досить оновити їх прошивку.

 • Можна використовувати різні маршрутизатори ASUS (з певного списку моделей).

 • Можна створити мережу Wi-Fi з одним або декількома назвами (SSID)

 • Повна підтримка всієї функціональності маршрутизаторів зі складу системи Wi-Fi.

Інтерфейси
RT-AX1800U наділений одним WAN-портом і трьома LAN-портами стандарту Gigabit Ethernet, а також портом USB 2.0, тому ви зможете перетворити його на центральний елемент інфраструктури свого цифрового будинку, підключивши відразу декілька пристроїв, наприклад «розумний» телевізор, ігрову консоль, NAS тощо.

Інтерфейс ASUSWRT
Графічний інтерфейс ASUSWRT полегшує налаштування маршрутизатора та адміністрування мережі. З його допомогою можна швидко задати параметри Інтернет-з’єднання або переглянути стан локальної мережі.

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт швидкості Wi-Fi
 • AX1800
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 328

 • Віктор
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Працює без проблем, легко налаштовується через додаток

  Переваги:
  Простий у налаштуваннях
  Недоліки:
  Громіздкий
 • Наталья Пркопчук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Аsus как всегда на высоте,в использовании 1 год проблем с ним не было)

  Переваги:
  качественный роуте
  Недоліки:
  нету
 • Пользователь
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Являюсь не любителем TP link'ов и тому подобного. Поэтому было решено взять роутер "нормального" бренда. Но оказалось что за красивой оберткой скрывается еще более ужасное устройство. Чтобы зайти в настройки и что-то поменять - нужно танцевать с бубном и жать по минуте пока прогрузится каждая страница настройки. Стабильность соединения так-же оставляет желать лучшего. Единственное для чего подойдет - если нужно посмотреть "видосики". Если-же вам нужно постоянное соединение без подвисаний и лагов - это не про этот роутер

  Недоліки:
  Более "лагающего" роутера еще не встречал
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення