Ноутбук Asus ROG Strix G15 G512LU-AZ013 (90NR0351-M02450) Black Суперціна!!!

Відгуки покупців про Ноутбук Asus ROG Strix G15 G512LU-AZ013 (90NR0351-M02450) Black Суперціна!!! 50

4,2

Найкорисніші відгуки

• Сергій Кривенко

В першу чергу брав для роботи(граф. дизайн, 3D), з запасом на апгрейд оперативки та SSD, бо мій ASUS UX310UQ вже не вивозив.

Виглядає як ігровий ноут і блищить та блимає як різдвяна ялинка =). За потреби можна всю цю ілюмінацію відключити у фірмовій утиліті. Там же і вимикається звук заставки при старті комп’ютера(пару раз висаджував мене=)) На поверхні лишаються сліди від пальців, тож доведеться доволі часто витирати. USB порти доволі тугі – випадково нічого не відключиш.

Під максимальним навантаженням гудить наче збирається злітати, але в навушниках – ок, не заважає. В фірмовій утиліті Armoury Crate виставив профіль Silent і ноут вити перестав. В області клавіатури не гріється, гаряче повітря виводиться ззаду та справа.
    Нема веб камери, довелось докупити окремо.

Екран на відміну від більш дешевших моделей лінійки кращий (100% sRGB проти 67%, та яскравіше). Знизу зліва є засвіт. Суб’єктивно, картинка трохи уходить в теплі тони – не критично, можна налаштувати.

Клавіатура зручна, хвала богам кнопку живлення винесли окремо, а не як в ультрабуках ASUS разом з усіма клавішами. Трохи не звик ще, що справа збоку є кнопки, іноді натискаю PrintScreen. NumPad`a нема. Динаміки гучніші та явно кращі ніж моєму минулому UX310UQ.

Якщо з процесором, відеокартою та оперативною пам’яттю ніяких питань не виникає, то ось SSD на 512 ГБ малувато, тим більше, що по факту не 512 ГБ, а 480 ГБ, чи щось біля того. Рятує те, що можна проапгрейдити і поставити ще два SSD, але зважайте, на те що втратиться офіційна гарантія. Хіба що тільки через авторизовані сервіс центри. ОЗУ теж можна замінити – поставити по 16 ГБ на слот.

Все працює доволі швидко, нарікань не викликає – ганяв пару вечорів Fallout 4 на ультрах, все чотко. Подивимось як буде з Cybepunk 2077 – по мінімалках явно проходить.

Як на мене, в моделі є невеликі недоліки, але загальне враження позитивне, сподіваюсь що таким й залишиться, і згодом докину SSD та RAM.

Переваги:
    Екран, процессор, 16 ГБ ОЗУ, відеокарта, клавіатура, можливість апгрейду SSD та RAM
    Недоліки:
    Відсутня вебкамера (є така тенденція для ігрових моделей), корпус добре збирає відбитки, малий об'єм SSD
  • Роман

Когда забирал ноутбук увидел что он уже был в употреблении: коробка вскрывалась, на зарядке потертости, винты на задней крышке со следами выкручивания. Поменяли на другой, но как это понимать? Вы продаете БУ товар под видом нового!? Повезет/не повезет впарить? Не ожидал такого от розетки

• Алексей Штандаров

Так же внутри Intel ssd нужно тянуть дрова отдельно при установке и обновлять биос что бы клавиатура работала

Переваги:
    Супер экран, видюха хорошая
    Недоліки:
    Очень шумный, i
  • Андрій Моружко

Ноутбуком задоволений. Для ігор і роботи саме те. Дизайн дуже футуристичний

Переваги:
    Потужність, ціна якість
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Руслан Гаврилюк

Идеальный для моей работы (разработка игр), использую с двумя мониторами, всё Супер. Доволен как слон . Планирую скоро добавить оперативки на 32 и М2 SSD и будет ТОП за свои деньги.

Переваги:
    Отличная комплектация и цена на сегодняшний день.
  • Алексей Лисицкий

Пришел ноутбук серийный номер LBNRKD01364247A на следующий день, 25 апреля, сдал на возврат средств так как он оказался очень! шумным, даже при серфинге браузера как будто вентилятор жесть. Уже прошел месяц деньги не возвращают, асц установил что нет никаких механических повреждений и товар был передан компании перевозчика! Ув. Розетка, я не хочу ссориться и планирую дальше совершать у вас заказы, но верните деньги 35 999 и хватит оттягивать непонятно что!!!

Переваги:
    Цветовой охват
    Недоліки:
    Шумный

• Юрий

Пожалуй, нужно не в режиме турбо или режиме эффективности сидеть в браузере, а в тихом режиме.
      Есть специальная кнопка переключения режимов, я уж молчу о настройке отдельных профилей работы охлаждения. Ноутбук шумный, но когда нужно сильное охлаждение. При работе в браузере он вообще бесшумен.

• Игорь Масляный

Ноутбук бомба, экран выше всех похвал. Глаза не устают, приятно работать!!!

Переваги:
    Экран, производительность, внешний вид
    Недоліки:
    Не обнаружено
  • Олександр

і ось пройшло +- 4 місяці, не враховуючи заміни першого разу,все працює добре - на популярних моделях брак буде десь,нажаль.

По нагріву і решті,проблема вирішилась десь через 2-3 місяці( в лютому) прилетіло оновлення біоса і вінди. після чого у біосі з'явилось поле налаштувань яке дозволяє робити андервольтинг. після максимально доступного андервольту зникли піки у 96-98 градусів на процессорі, максимум 86. Також у режимі еффективний коли вже вентилятори розігнані під навантаженням рендерингу\збирок проекту\геймингу температури на рівні 76 градусів,частоти при цьому 3400-3800, звісно із підставкою. що в цілому більш ніж задовільно. частот у 5 ггц я так і не побачив ні до андервольту,ні після, + 1 ядро стабільно на 2-3 градуси гарячіше за решту. ССД ставив сам, ліц вінду також.сторонній ссд швидший за заводський, на жаль. окрім відеокарти решта драйверів автопідхватом + утиліта май асус все доставила,проблем нема. Також для поціновувачів,лінукс мінт та убунту стають , мікрофони,порти,підсвітка працює, тайп с нажаль ні, тому монітор під лінуксом максимум + 1. у вінді все чудово.

Переваги:
    Начинка
  • Андрей Кравченко

Купил ноутбук два дня назад, все просто супер. Качество экрана просто поражает, звук тоже хорош, работает очень быстро. Все кто пишет что шумит кулер, вверху есть специальная кнопка что регулировать кулер, а если установить программу armoury crate, то там все будет показано от нагрева до скорости кулера, там есть тихий режим, я на нем играл в mafia 2 новую, никакого дискомфорта не почувствовал, работает как обычный ноутбук, кулер почти не слышно и игра работает супер, если конечно поставить на турбо то конечно вентилятор шуметь будет. Единственная проблема это то что я целый день устанавливал драйвера, но это мелочи.

Переваги:
    Экран, процессор, видеокарта, звук
    Недоліки:
    Для меня нету
    • Даниил

Как с охлаждением у него? Везде смотрю, что греется не слабо под нагрузкой

• Павел Стеценко

Любой игровой ноутбук греется

• Никита Кащаев

Есть русская раскладка?

• Андрій Моружко

Ноутбуком задоволений. Брав для ігор та роботи. Зі всіма задачами справляється на ура. Недостатків не замітив, хіба що ціна завелика

Переваги:
    Потужний, гарний еран
    Недоліки:
    Ціна
  • Сергій Олексієнко

Не потеряю ли я какие-либо гарантии если сниму с него эти уродские наклейки? Спасибо

• Валентин

Особенно наклейка "wi-fi" радует, будто ты ноутбук в каршеринге арендовал.

• Женя

Я думаю якщо пройшло 2 тижні то можна знімати

• Алёна Русс

Покупала для работы (2D artist), экран в самый раз
    В основном работаю в Photoshop (работает отлично), но также включаю Blendеr - хорошо его тянет... так что ноут для работы крут
    да, и кстати, засветов нет... повезло новерное

Переваги:
    экран 100% sRGB
    Недоліки:
    в поисках