Відгуки покупців про Твердий туалетний блок Bref Кольорова вода Квіткова свіжість 3х50 г (9000101350821) 38

• Твердий туалетний блок Bref Кольорова вода Квіткова свіжість 3х50 г (9000101350821) фото від покупців 1

• Татьяна Татьяна

Заказываю не первый раз . Всегда беру этот аромат, очень довольна.

Переваги:
    Аромат. С своей задачей справляется на 100%
  • Сергей Шинкарь

Тоесть 1 упаковка стоит 249гр? Без акции?

Переваги:
    Не понятно где акция
    • ира

что там не понятно, есть старая цена и есть новая

• Сергей Шинкарь

Тоесть ты хочешь сказать, что без акции одна упаковка стоила 249 грн за 3 шт шарика?

• Артём Безуглый

Пользуемся данным средством давно, хорошо себя зарекомендовало

Переваги:
    Удобство использования
    Недоліки:

Артем, вдячні за коментар. Завдяки силі Bref Кольорова вода Ви отримуєте чистоту і свіжість навіть між змиваннями! Дійсно, з кожним змивом цей блок з чотирма кульками утворює очищувальну піну, захищає від вапняного нальоту, забезпечує свіжість і гігієнічну чистоту.

• Юлия Хоменко

Мне совсем не понравились, синие шарики текут и по унитазу постоянно внутри синие потеки.
    Давно пользуюсь шариками, но другие запахи/цвета, никогда не было подобного. С этими же ужас. Больше брать не буду

Недоліки:
    Текут синие шарики

Юлія, ми цінуємо кожного нашого споживача та дякуємо за відгук. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313. Додаткова функція саме цієї лінійки Бреф - кольорова вода. Рекомендуємо Вам спробувати іншу лінійку, наприклад, Bref Perfume Switch або Bref De Luxe. Ці продукти не будуть створювати кольору чи текти.

• Марина

Обожаю эти шарики. В магазинах дорого. Здесь по акции! Супер . Я довольна! Не сухие! Запах есть приятный! Заказала- забрала-сэкономила время на походах в магазин. Рекомендую! Спасибо Розетке.

Марина, вдячні за відгук. Завдяки силі Bref Кольорова вода Ви отримуєте чистоту і свіжість навіть між змивання! З кожним змивом цей туалетний блок з чотирма кульками утворює очищувальну піну, захищає від вапняного нальоту, забезпечує свіжість і гігієнічну чистоту.

• Александр Шепель

Отличная штука для унитаза ) придает хороший запах ))

Олекандр, вдячні за коментар. Завдяки силі Bref Кольорова вода Ви отримуєте чистоту і свіжість навіть між змиваннями! Дійсно, з кожним змивом цей блок з чотирма кульками утворює очищувальну піну, захищає від вапняного нальоту, забезпечує свіжість і гігієнічну чистоту.

• Олексій Засоба

Вже кілька років обираю саме цього виробника. Рекомендую!.

Переваги:
    Свіжий та приємний запах. Якісний виробник. Гарно виконує свої функції.
    • Представитель поставщика

Олексій, дякуємо за відгук. Завдяки силі Bref Кольорова вода Ви отримуєте чистоту і свіжість навіть між змиваннями! Дійсно, з кожним змивом цей блок з чотирма кульками утворює очищувальну піну, захищає від вапняного нальоту, забезпечує свіжість і гігієнічну чистоту.

• Антонина Фенич

Хорошее средство! Постоянно беру именно такой аромат

Переваги:
    Справляются на ура
  • Юлия Яворская

Прийшов швидко, без дефектів.

Переваги:
    Вистачає на довше від звичайного блоку, чудовий аромат.
    • Представитель поставщика

Юлія, дякуємо за Ваш відгук. Завдяки силі Bref Кольорова вода Ви отримуєте чистоту і свіжість навіть між змиваннями! Дійсно, з кожним змивом цей блок з чотирма кульками утворює очищувальну піну, захищає від вапняного нальоту, забезпечує свіжість і гігієнічну чистоту.

• Оксана Орехова

Те що треба для підтримання чистоти. Виконує свої функції, приємний запах. Перепробували багато різних продуктів цього виробника, ці найкращі. Рекомендую.

Переваги:
    працює, приємний запах
    Недоліки:
    швидко закінчується
    • Представитель поставщика

Оксана, дякуємо за відгук та рекомендацію. Завдяки силі Bref Кольорова вода Ви отримуєте чистоту і свіжість навіть між змивання! З кожним змивом цей туалетний блок з чотирма кульками утворює очищувальну піну, захищає від вапняного нальоту, забезпечує свіжість і гігієнічну чистоту.