Літній фешн розпродаж до -70%
Свердлильна установка GTM DK-250/2/45 - зображення 1
Свердлильна установка GTM DK-250/2/45 - зображення 2
Свердлильна установка GTM DK-250/2/45 - зображення 1

Свердлильна установка GTM DK-250/2/45

Код:  202056469

Немає в наявності

59 999

54 210

 
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Бурильна машина TM GTM серії DK призначена для використання зі станиною, серії SCY може використовувати як у ручному режимі, так і зі стійкою. Як різальний інструмент використовуються алмазні корончасті свердла, згідно з технічними характеристиками моделей. Свердлильні машини призначені для свердління отворів у бетоні, залізобетоні, штучному та натуральному камені й цеглі під час будівництва будівель і споруд, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій та ін.

Бурильна установка серії DK підходить для роботи в промислових умовах і в зонах пожежної небезпеки класів 2-2a і нижче. За температури довкілля вище 28 °C рекомендовано частіше робити перерву в роботі, для запобігання перегріванню двигуна та збільшення терміну експлуатації обладнання.

Бурильна установка містить у собі електродвигун, редуктор, пульт керування. На корпусі редуктора моделі DK-250 є ручка перемикання передач, для добору оптимальних обертів шпинделя і крутного моменту під діаметр свердла. Шпиндель має різь для кріплення алмазної коронки. Силова установка для використання зі стійкою кріпиться до каретки. За допомогою важеля на каретці відбувається переміщення алмазної коронки на потрібну глибину свердління. Основа стійки має бути надійно зафіксована на поверхні за допомогою анкерного болта, який входить до комплекту. Двигун кріпиться на сталевій станині та пересувається за допомогою каретки, стійка може змінювати кут нахилу до 45°. До роз'єму системи охолодження швидкознімним затискачем приєднується пристрій подання води або спеціальної емульсії, що неабияк збільшує термін експлуатації витратного інструмента.

ВАЖЛИВО дотримання техніки безпеки під час роботи обладнання з використанням стійки. Після закінчення свердління зупиніть подання води, машина має упродовж однієї хвилини відпрацювати в режимі холостого ходу для охолодження електродвигуна й видування пилу і бруду з вентиляційних отворів електродвигуна. Для збільшення терміну експлуатації машини рекомендуємо після 30 хвилин роботи 10 хвилин відпочинку обладнання. Ніколи не користуйтеся машиною в положенні двигуном униз, вода може потрапити у двигун, і виникне небезпека ураження електричним струмом.

Характеристики

Комплектація
  • Графітові щітки
    Анкерний болт
    Набір шестигранників
    Розвідний ключ
    Ріжковий ключ
    Адаптер і шланг для під'єднання води
    Інструкція
    Гарантійний талон

Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару
EAN
  • 6902502253561

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 2/5
на основі 10 відгуків
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Віталій Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отримав сьогодні установку. В комплекті не було бачка для води, хоча на сайті пише , що йде в комплекті.

  • Олександр Н***
    Продавець: Rozetka

    Потужна бурилка. Зручно, що стійка з нахилом.
    Нормально працює з дістаровськими коронками. Все ок, дякую

    Переваги:
    Потужна, міцна зібрка
    Недоліки:
    немає бачка в комплекті
  • Александр Б***
    Продавець: Rozetka

    Отримали установку, все ок, крім того що відсутній бак для води, хоча він значиться в комплектаціїї.

    Переваги:
    Вартість
    Недоліки:
    Відсутність бака
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Свердлильна установка GTM DK-250/2/45

Повноцінний відеоогляд