Температура подавання
 • Кімнатна температура
 • Тільки оригінальна продукція
 • Шотландія
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.

Опис Віскі Highland Queen Sherry Cask Finish 0.7 л 40% (3328640121952)

Highland Queen, Sherry Cask Finish — це багатогранний і досить цікавий віскі з Високогір'я. Саме в шотландському регіоні Хайленд була побудована компанія Glenmorangie, на якій і створюється цей віскі. Її засновником став Вільям Метсон, який виготовив свій перший напій під натхненням від високогірного пейзажу. У другій половині 19 століття компанія стала активно експортувати продукцію в європейські країни й Америку. 1931 року вона припинила свою діяльність, на що вплинула заборона продажу алкоголю в США. Відродження винокурні відбулося 1936 року, коли її викупив власник компанії "Macdonald&Muir".

Однією з цінностей цієї компанії є її власне водне джерело Tarlogie Springs. Вода в джерелах має безліч мінералів, що зумовлено вапняковими та піщаними ґрунтами. Народна легенда розповідає, що стародавні предки вважали цю воду священною.
Віскі був названий на честь шотландської королеви Марії Стюарт. За давньою легендою королева Марія проскакала на коні від містечка Лейт до Единбурга. Саме вона верхи на коні зображена на етикетці пляшки.

Для приготування цього віскі використовується добірний ячмінь, який вимочується певний час у воді та висушується на бетоні. Після цього ячмінь поміщають у спеціальні млини та змішують із гарячою водою. Для ферментації виробники використовують дріжджі, а дистиляція відбувається у мідних резервуарах. Витримується напій упродовж тривалого часу в найкращих бочках із дуба.

Характеристики Віскі Highland Queen Sherry Cask Finish 0.7 л 40% (3328640121952)

Країна
Регіон
 • Хайленд
Об'єм
Витримка
Міцність
Колір
 • Насичений бурштиновий з золотистими відблисками
Особливості смаку
 • Інтенсивний, з чудовим балансом, шовковистою текстурою і хересною солодкістю. Поступово в смаку проявляються тонкі мотиви диму та дубової кори. Посмак у віскі довгий і елегантний
Аромат
 • Збалансований і неймовірно м'який. У ньому гармонійно сплетені солодкуваті та пряні нотки. Також в ароматі чітко відчуваються нюанси марципану, ячменю і хересу
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 10

 • Орест Оприск
  • Продавець: Rozetka

  Ще вирішив після випитих 50 грам залишити на якись час може на місяць, постоїть і якось стане краще. Ще відпишу коли наступний раз попробую.

  Переваги:
  !!!
  Недоліки:
  !!!
 • Орест Оприск
  • Продавець: Rozetka

  Дуже різкий і тяжкий, післясмаку взагалі немає, і взагалі останнім часом бачу що дешеві шотландці це просто катастрофа хіба що заливати кока колою, ліпше дешевий Ірландець він так не розчарує, моя суб'єктивна точка зору. В дорогих шодландцях там є великий вибір шикарних продуктів а дешевий сигмент це просто караул. І останнім часом починаю дуже любити бурбон, він простий і зрозумілий. І я розумію різницю між Шотландією і Америкою!!!

  Переваги:
  Караул!!!
  Недоліки:
  Караул!!!
 • Andrew
  • Продавець: Rozetka

  Перепробовал разные Highland Queen
  То что продукт с винокурни это однозначно, уж очень сивушные
  Все очень резкие
  Попробовать стоит для сравнения
  Cherry ничем не удивил
  Такое впечатление что у них все с одной бочки
  Пытаются брэнд реанимировать

  Переваги:
  Попробовать стоит
  Недоліки:
  Резкий
Дивитися всі відгуки →

* Продаж цього товару Здійснює ТОВ «ТД «Медіатрейдінг»