Тип прибирання

16 599

21 799 

Опис Робот-пилосос iRobot Roomba i7 (i715840)

iRobot Roomba i7 — щоденне прибирання без зусиль.

Знає найкращий варіант прибирання кожної кімнати
Запатентована навігація iAdapt 2.0 з технологією vSLAM допомагає роботу Roomba i7 бездоганно та ефективно переміщатися по будинку, із кімнати в кімнату. Робот будує візуальні орієнтири для відслідковування того, де він уже був і де ще йому буде потрібно прибрати.

Відрізнить вашу кухню від вашої вітальні
Використовуючи розумну технологію картографії Imprint Smart Mapping, Roomba i7 вивчає, фіксує та наносить на карту дані, тим самим адаптуючись до вашого будинку та визначаючи кращий спосіб прибирання кожної кімнати. Робот може запам'ятати кілька планів поверхів, так що будь то прибирання нагорі або внизу, він знає, яку карту використовувати.

При необхідності автоматично заряджається, а потім продовжує прибирання – до тих пір, поки вся робота не буде виконана.

«Roomba, прибери мою кухню»
Безлад на кухні? Не проблема. Просто попросіть вашу Alexa відправити робот Roomba i7 на кухню і він подбає про все інше. Робот Roomba i7 знає ваш будинок та запам’ятовує ваші кімнати, тому завжди знає кращий спосіб прибрати – будь то прибирання всього рівня вашого будинку або просто прибирання невеликої ділянки на кухні.

Підйом, всмоктування, фільтри й збільшений у 10 раз потік повітря
3-ступінчаста система прибирання AeroForce використовує потужний механізм всмоктування з парою ребристих гумових щіток із системою антизаплутування щоб ще більш ретельно прибрати підлогу. Перша щітка піднімає пил, бруд та волосся, що застрягли у килимі або на підлозі, а друга пришвидшує потрапляння сміття в бак для сміття. Спеціально розроблена 3-лопатна щітка змітає пил з плінтусів та кутків у зону прибирання робота.

Пара гумових щіток, які обертаються назустріч одна одній
Замість ворсинок, які згинаються й можуть пропустити бруд, унікальні гнучкі гумові щітки адаптуються до різного покриття підлоги, максимально щільно прилягаючи як до дерева, так і до килима, щоб ще більш ефективно прибрати підлогу. Ці щітки мають змогу прибирати шерсть та волосся без заплутування, що робить їх ще більш зручними в обслуговуванні при щоденному прибиранні.

Спеціаліст з пошуку бруду, який працює на вас
Завдяки технології Dirt Detect спеціальні датчики розпізнають найбільш забруднені ділянки та примушують робот прибирати їх більш ретельно. Модуль основних щіток з автоматичним регулюванням висоти дозволяє щіткам максимально щільно прилягати до різних типів покриття підлоги для афективного прибирання як килимів, так й будь-якої іншої твердої підлоги.

Омине ізольовану зону
Функція Keep Out Zones надає можливість створювати віртуальні кордони, які дозволяють роботу прибирати там, де це потрібно, й обходити зони, які не потребують прибирання. Ваші Keep Out Zones залишаються на місці, незалежно від того, запускаєте ви робот з телефону, голосовим помічником або кнопкою CLEAN на своєму роботі.

Понад 25 років досвіду в області робототехніки та постійних інновацій
Як один із піонерів в області робототехніки, компанія iRobot була заснована в 1990 році з метою втілити в реальність ідею про домашніх роботів-помічників. Сьогодні продано понад 20 мільйонів домашніх роботів iRobot по всьому світу, включаючи робот-пилосос Roomba та сімейство роботів для вологого прибирання Braava. Але технології та розробки Robot – це не тільки турбота про поширення роботів. У першу чергу, це турбота про вас, адже iRobot – це найкраще рішення при пошуку способів спростити собі життя й встигнути більше, ніж зазвичай.

Дополнительные материалы Робот-пилосос iRobot Roomba i7 (i715840)

Відгуки покупців 17

 • Алексей Шабала
  • Продавець: Rozetka

  Пользуюсь практически пол года,"налета" 99 часов.

  Переваги:
  Хороший дизайн, удобное приложение, итеграция с Amazon
  Недоліки:
  Если вам не жаль углов ваших плинтусов или дверей или ножек кухонного стола то смело можно пользоваться :), система распознования препядствий довольно таки низкая за свои деньги... Шумный по сравнение с конкурентами
 • Сосна Игорь
  • Продавець: Rozetka

  Супер!
  Робот очень хорошо убирает. Обучается на глазах!

  Переваги:
  Сборка, счетки, не шумный.
  Недоліки:
  Пока не выявил
 • Андрей Савин
  • Продавець: Rozetka

  Комментарий сначала по поводу качества поставки. Товар пришёл распакованный. Как видно на приложенных фото, пылесос как будто после возврата. На зарядке пленка явно отрывалась а потом вручную приклеивалась обратно. На бампере пылесоса сверху есть потёртость (это уже не может приниматься к возврату по закону!), окошко сенсоров все пыльное. Терпеть не могу, когда мою покупку кто-то трогает руками до меня! Гарантия: гарантийного талона нет, только накладная. Внутри есть книжечка с описанием условий гарантии, но это не талон. Все документы в комплекте включают несколько языков, но не украинский. Также доставка была осуществлена на день позже, чем было указано в заказе, насчёт переноса доставки никто не звонил.

  Недоліки:
  Нет украинского языка в документах, товар распакован
Дивитися всі відгуки →

Відео з Робот-пилосос iRobot Roomba i7 (i715840)