Камери відеоспостереження: класифікація пристроїв

Камери відеоспостереження стали одними з найважливіших складників охоронних систем сучасності. Вони допомагають вести фіксацію всього, що відбувається у певній зоні. Такі пристрої часто використовують для встановлення в приміщеннях. Є й більш потужні моделі, які традиційно встановлюють на вулиці.

Такі апарати стали одним із найбільш ефективних способів створити належні охоронні умови для важливих будівель або об'єктів. Сучасні виробники виготовляють відеокамери в широкому асортименті. Серед їх каталогів можна знайти досить стандартні моделі та потужні пристрої, які можуть збільшувати зображення в кілька сотень разів.

Для того, щоб потенційним покупцям було простіше зорієнтуватися в різноманітті наявних моделей, була розроблена універсальна класифікація. Вона базується на основі конструкційних особливостей такої техніки:

  • Speed Dome. Основною перевагою такої камери є можливість оперативного повороту в потрібну просторову точку. Пристрій може оперативно вловлювати найменші рухи. Усі події можуть зніматися зі збільшенням, що дає можливість розглянути все в найдрібніших деталях. Швидкість повороту також встановлена на найвищому рівні. Ця дія займає долю секунди. Найчастіше такий апарат оформлено в купольному форматі.
  • Корпусні. Такі відеокамери вважаються найбільш поширеними у своєму сегменті. У комплектації не передбачено наявність кронштейнів, об'єктивів і джерел живлення. Ці елементи користувач вибирає самостійно, з огляду на свої індивідуальних вимог і вподобання. Тому корпусні камери вважаються найпоширенішою системою відеоспостереження. Купуються як для внутрішнього, так і зовнішнього використання.
  • Купольні. камери такого типу виробляються подібними до сфери — купола. Вони виготовлені в прозорому корпусі, усередині якого вмонтований об'єктив. Такі пристрої встановлюються як всередині, так і зовні приміщення. Виробляються в різноманітних технічних характеристиках. Скло, з якого зроблений корпус, характеризується підвищеною міцністю.
  • Вуличні. Під час виготовлення таких моделей основний акцент роблять на їхній міцності і стійкості. Вони виробляються в корпусах із міцних матеріалів. Вуличні камери стійкі до підвищених і зниженням температурних режимів. Переносять підвищену вологість і подібні нестандартні кліматичні умови. Також прилади витримують надто інтенсивні навантаження.
  • Циліндричні. Виготовляють їх в циліндричних корпусах. Такі пристрої часто виробляються в мініатюрних форматах. Реалізуються за раціональної вартості, чим і привертають потенційних покупців.

Камери для відеоспостереження вирізняються й за способом під’єднання. Згідно з цією класифікацією поділяються на дротові й бездротові. Другий тип пристрою передає дані у повітрі на приймач, який і відповідає за запис. Дротові апарати передають записи за допомогою дротів. Вважається, що встановлення бездротових моделей відбувається набагато простіше та швидше.

Як вибрати камеру відеоспостереження

Камера відеоспостереження — це пристрій, який в умовах правильної експлуатації може витримати довгий експлуатаційний термін. Тому до питання її придбання варто підходити з максимальною відповідальністю.

Для початку потрібно визначитися з типом моделі. Для цього буде потрібно вивчити класифікацію камер відеоспостереження і вибрати оптимальний для себе варіант. Враховувати потрібно кілька чинників: потужність пристрою, максимальне збільшення зображення, місце для монтування. Останній критерій потрібно враховувати й у виборі оптимального корпусу камери. Для встановлення у вуличних умовах потрібно вибирати більш міцну камеру, яка зможе витримати посилене навантаження.

Важливо звернути увагу та на виробника. Перевірені компанії, які добре зарекомендували себе на міжнародному ринку, виробляють якісні апарати. Щоб зрозуміти, як проявляє себе конкретна модель під час експлуатації, потрібно переглянути відгуки попередніх покупців.

Показати ще 60 товарів