Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!!

Відгуки покупців про Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!! 25

• Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!! фото від покупців 1
  • Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!! фото від покупців 2
  • Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!! фото від покупців 3
  • Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!! фото від покупців 4
  • Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!! фото від покупців 5
  • Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!! фото від покупців 6
  • Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!! фото від покупців 7
  • Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!!

• Віталій

Вибирав ноутбук відносно довго. В основному, упор був на ергономіку і продуктивність. Купував для роботи/навчання. В ігри граю не так часто. Націлений також був на 17".
    Хотів, щоб було комфортно і приємно працювати та вистачало потужності для роботи з 3D моделюванням. Вирішив зупинитись саме на цьому варіанті. Не шкодую. Саме те, що шукав. Розумію, що за таку ціну є і варіанти більш потужні (саме по графіці), але вони виглядають та зібрані неначе дешева китайська іграшка.
    Подобається компактність та вага для його розміру екрана. За те, що металевий теж ставлю +, набагато солідніше виглядає та допомагає краще охолоджувати (якраз та зона відступу клавіатури від екрану). Клавіатура тут доволі приємна і якісна, від steelseries. Безшумний у звичайних задачах, вентилятори взагалі вимкнені. Батарейки вистачає для офісного сценарію приблизно на 5 годин. Картинка на екрані плавна, особливо після 60гц) Запускав на ньому тільки ремастер Мафії. На максималках в середньому 50+ кадрів. Температура менша 80 С.

Переваги:
    Чудовий дизайн. Якість матеріалів і їх збірка. Ергономіка. Екран. Потужний процесор. Клавіатура.
    Недоліки:
    Яскравість екрану. Є іноді мерехтіння режимі роботи на вбудованій графіці. Добре збирає відбитки. Не зовсім мінус, що шумний в іграх, але це притаманно всім ігровим ноутам, тому грати тільки в навушниках.
  • Антон Захарьев

Отличный ноутбук, охлаждение отлично справляется с мощным процессором
    При нагрузке на cpu+gpu проблем с охлаждением тоже не возникает, вентиляторы даже не раскручиваются на максимум

Из нюансов настройки: долго мучался с тем, что тачпад нормально не работал и драйверов для него нет ни на официальном сайте ни где либо еще. Решением оказалось установка ОС в режиме UEFI, в legacy режиме тачпад полностью работать не будет

Переваги:
    Производительность, большой экран, приятная клавиатура, 2 слота ОЗУ
    Недоліки:
    Экран среднего качество по цветам и скорости отклика
  • Святослав

В загальному позитивні враження від цієї моделі. Солідно зібраний, метал на верхній кришці та внутрішній панелі приємно бачити в даному ціновому сегменті (хоча покриття надзвичайно легко забруднюється). Як на 17', дуже легкий та тонкий, як і рамки навколо дисплею. Ryzen 7 4800H просто монстр, тому бачити тут Radeon 5500M трохи дивно:( Шум при веб, відео стрімінгу практично відсутній, при навантаженні дає чути про себе. Що потішило так це клавіатура, зручна та з приємною віддачею, тачпад - середній. Дисплей (з позитивного Freesync 144Hz, матовий) та динаміки залишають бажати кращого.

Переваги:
    Процесор, вага та розмір, клавіатура, якість збірки, WiFi 6 та Bluetooth 5.1
    Недоліки:
    Дисплей (кольори просто жахливі до налаштувань, лише 275 ніт яскравості), динаміки (хоча звук непоганий, спрямовані вниз), могли б і опцію з 5600М запропонувати
  • eniseydubz

Брать брать брать! Месяц пользования и я доволен на 99%! Первое это, конечно, железо. Я фанат AMD и был приятно удивлен когда ноут по производительности превзошел мои ожидания. Radeon 5500 с 4гб оказалась крайне шустрой картой не уступающей 1660ti. Про процессор и говорить не стоит. 7 райзен так и не удалось нагрузить как и нагреть. Экран отличный- выдает свои 144Hz. Единственный нюанс это засветы по углам подсветки экрана, которые впрочем видно только на черном фоне. Низкая максимальная яркость, но как я понял для IPS 144Hz это типичная история. Прикольная клавиатура)) может воспроизводить гифки даже и подсвечивать клавиши скилов в играх после кд. Брал ноут для мобильного времяпровождения в играх, а если точнее для Cyberpunk 2077. И как же я был рад играть практически на ультрах без всяких эффектов линз и размытия при движении с 35-40 фпс. Кину видосик с клавиатурой

Переваги:
    Хорошо подобрано железо. Дизайн. Охлаждение. Экран.
    Недоліки:
    Сложно или невозможно поднять экран одной рукой. Малое время работы от батареи.
    • Ноутбук MSI Bravo 17 (A4DDK-070XUA) Graphite Black Суперцiна!!!
    • Володимир Харченко

Сомнительная покупка для Cyberpunk 2077.

• Олександр Швець

Не поступається 1660ті? Може 1650? 1660 на 6 гіг, а тут відеокарта на 4

• Сергій Наконечний

Кому тре ловіть лінки щоб завести на цьому ноуті нормально дискретну відеокарту на Debian 10

посилання- нова Mesa (графічні бібліотеки)
    посилання- нове лінукс ядро з останіми драйверами

Переваги:
    Ідеально працює в Debian 10
  • Сергій Наконечний

І так
    Можу сказати зразу що для лінукс систем це дуже хороший вибір (для роботи, та і для ігор теж)

Кому тре, то він нормально запрацює тільки з останьою месою, lidrm, ядром, прошивками, і також в більшості дистрибутивів буде проблема з hdmi

хто не хоче дуже заморочуватись з вибором дистрибутива то ставте debian 11 (testing) з гномом, вибирайте там wayland сесію, і поставте firmware-amd-graphics, firmware-iwlwifi, firmware-realtek - тоді +- всьо запрацює
    дескретка криво буде прцювати - для того щоб дескретка працювали як тре потрібно зібрати останє ядро 5.10

можу десь виложити всі дрова для debian 10 (stable) - я на ньому всьо завів і всьо працює як тре (ігри теж під wine/proton) - пруф на скрінах

для того щоб фіксанути hdmi на дебіані (на xorg) тре добавити файл (команда нижче)
    echo 'xrandr --setprovideroutputsource 1 0' | sudo tee /etc/X11/Xsession.d/10custom_initialise_xrandr

Переваги:
    Майже без проблем працює в лінукс системах (якщо поставити остану mesa, linux, libdrm, firmware)
    Недоліки:
    Кнопка WIN не з тої сторони
  • Вадим

Тяжело пока оценить, подгружу, буду смотреть. Первое впечатление так себе, по причине возни с установкой Ubuntu разных вариаций - полноценно так и не настроил пока. С win 10 и базовыми приложениями все ок - самолет), но у жены ноут почти в два раза дешевле HP и там тоже шустрый

Переваги:
    Большой экран 17, но влезает в рюкзак для 15
    Недоліки:
    Линукс - сюда не хады
    • Сергій Наконечний

не заведеш

можу викласти фікси цих проблем для debian 10 якщо тре

• вася

какой у жены?

• Михайло Спіцинч

Не видит в большинстве игр дискретную видеокарту .

• Стас Винченко

ну так в настройках выбери дискретную карту. Загугли, как это делается...

• Антон Александрович

Я сис админ, купил один в офис, на пробу, для кодеров. в итоге себе забрал))))
    клава RGB такие от 1.5-2к
    Камень вопросов вообще нет, изначально ради него и брал 8\16 +smt (кодить компилить рендерить итд) самое оно
    Размер-вес, ваще пушка. Asus Rog 2.4 кг, этот 2.2 + оч тонкий и это 17шка. ношу в руках целый день реально легче моих петнашек HP, и Деллов.
    ПО экрану ничего сказать не могу, я после Макбука вообще балованный, для меня все моники +- одинаковые + я работаю от внешних мониторов.

Переваги:
    цена-начинка
    • Олександр

Скажите, Ryzen так и греется на Linux в простое?

• Антон

Шумний лише в нових іграх, клавіатура зручна і гарна, тачпад не вражає, екран доволі яскравий і з непоганою кольоропередачою (з retina, звісно, не порівняти, але все одно особливих нарікань немає). Сучасні ігри тягне без особливих проблем, якщо не на ультра, то на високих, залежить ще від оптимізації самої гри (AC Valhalla, наприклад, комфортно грати лише на високих-середніх, ультра вже значно просідає по фпс).

Переваги:
    Стильний дизайн, якісні матеріали, потужний.
    Недоліки:
    суттєвих за 2 тижні не виявлено
    • Антон Чернов

Рейтинг 5, це я натупив при відправці відгуку