Загальна характеристика пристроїв

Цілком виправдано, що саме ноутбук із великою діагоналлю екрану постійно цікавить покупців у роздрібних точках продажу та інтернет-магазинах. Тенденції нового часу диктують дві основні умови: максимальна мобільність і цілодобова наявність робочого інвентарю. Природно, що стаціонарний комп'ютер ніхто з собою носити не стане, а вирішувати робочі завдання на планшеті або, тим більше, смартфоні вкрай незручно. Набагато простіше для цих цілей купити ноутбук з великим екраном. Саме цей пристрій і можна вважати «інвентарем» переважної більшості сучасних працівників.

За п'ятнадцять-двадцять років свого існування ноутбуки встигли пережити кілька злетів і падінь. Перші моделі радували користувачів тим, що можна було взяти комп'ютер з собою, однак через пару років негативні моменти стали переважувати. У першу чергу, це був не настільки повний функціонал, як того хотілося б покупцеві, і надмірна вага пристрою. Другий пункт остаточно побороти не вдалося навіть зараз, проте з продуктивністю в наш час проблем немає абсолютно точно. Звідси й розуміння, що ціна на ноутбук з великим екраном, потужним процесором і високошвидкісною оперативною пам'яттю буде досить високою для гаманця середньостатистичної людини.

Технічні особливості серії

Для таких моделей характерна тенденція до зміни принципів побудови матриці дисплея. Вибираючи собі новий пристрій, слід бути гранично уважним, вивчивши те, як саме виробник збільшив екран. Або це буде фізичне рознесення пікселів зі збереженням їх кількості, або, навпаки, їх ущільнення і подвоєння кількості. Очевидно, що другий варіант кращий, адже таким чином користувач отримає чисту картинку без «квадратиків» та інших неприємних візуальних ефектів.

Потім необхідно подивитися, яка рідна роздільна здатність екрана. Деякі недобросовісні виробники маскують непопулярні роздільні здатності під маркою широкого формату. Вони пропонують відповідне стандарту співвідношення сторін, а потім неуважний покупець помічає лише, що купує пристрій з великим дисплеєм. Ніхто не сперечається – це дійсно великий ноутбук, і екран йому цілком відповідає, проте якість зображення залишає бажати кращого.

Багато разів уже раніше було сказано, що на продуктивність також дуже сильно впливає відеокарта й обсяг оперативної пам'яті. Складно переоцінити важливість кожної із цих комплектуючих. Іноді споживач абсолютно не вивчає комплектацію пильно, не йдучи далі продуктивності процесора і його тактової частоти. Проте все елементи будуть потім збиратися у вузли, а значить, працювати разом. Тому й розглядати їх варто комплексно. Не потрібно забувати про таке поняття, як сумісність – адже саме завдяки їй «залізо» показує той максимум, на який здатне!

Основні переваги ноутбуків з великою діагоналлю екрана

  • Велика діагональ екрана.
  • Зручність роботи з декількома вікнами.
  • Великий огляд навколишніх об'єктів при роботі з графікою.
  • Комфортна величина самого ноутбука.
  • Розмір шрифтів, що не напружує зір.

Підсумки

Ноутбуки великих розмірів вибирають споживачі, виходячи з особистих і виробничих потреб. Не існує єдиного рецепта, як придбати той, який потрібен конкретній людині. Проте кожен потенційний покупець розраховує отримати від ноутбука певний рівень комфортності роботи й підтримку необхідного функціоналу. Таким чином, якщо людина багато працює з графічними матеріалами та ресурсоємними програмами, без потужного процесора й запасу оперативної пам'яті об'ємом не менше восьми гігабайтів, їй не обійтися. А тим, хто лише редагує офісні документи, веде статистику і зрідка використовує браузер для виходу в Інтернет, досить буде базової сучасної моделі.

Ноутбуки з великим екраном

Обрано 205 товарів

Показати ще