Сток. Розпродаж залишків до −60%
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 9
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 1
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 2
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 3
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 4
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 5
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 6
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 7
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 8
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 9
Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA) - зображення 1
Кількість пелюсток діафрагми
  • 9 (заокруглений отвір діафрагми)
Найменша фокусна відстань
  • 24 мм
Найбільша фокусна відстань
  • 70 мм

Nikon AF-S Nikkor 24-70 mm f/2.8E ED VR (JAA824DA)

Код:  184609335

Немає в наявності

97 678

 
Гарантія. 24 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Швидший. Потужніший. Стабільніший, ніж будь-коли раніше.

Зустрічайте «робочого коня» Nikon – найпопулярніший професійний об’єктив лінійки NIKKOR. Це ідеальний варіант, якщо вам потрібен один об’єктив, який упорається зі зйомкою майже в будь-яких умовах.

Готовий до пригод

Визнаний об’єктив Nikon із можливістю переходу від ширококутного до середнього телескопічного положення ніколи не підводить професіоналів під час фото- й відеозйомки.

Швидший

Скористайтеся перевагами швидкого АФ і електромагнітної діафрагми, що сприяють винятковій ефективності серійної зйомки.

Стабільніший

Потужна технологія зменшення вібрацій від Nikon дає змогу використовувати більші значення витримки (до чотирьох ступенів). Знімайте з рук із довшою витримкою, не жертвуючи різкістю.

Різкіший

Працюйте з безкомпромісною якістю зображення. Оновлена оптична конструкція забезпечує виняткову роздільну здатність аж до краю кадру.

Потужніший

Знімайте в будь-яких умовах. Цей повністю герметичний об’єктив підходить для щоденного використання в суворих умовах професійної зйомки.

Компанія Nikon зміцнила конструкцію цього надійного об’єктива. Фторований покрив, нанесений на передні й задні елементи об’єктива, надійно захищає їх від води, пилу й бруду, не погіршуючи якість зображення. Крім того, завдяки цьому покриттю скло легше чистити, не пошкоджуючи поверхню. Механізм розблокування включеної в комплект бленди розташований у виїмці, що запобігає випадковому від’єднанню.

Характеристики

Серія
Кількість пелюсток діафрагми
  • 9 (заокруглений отвір діафрагми)
Максимальна діафрагма
  • f/2.8
Мінімальна діафрагма
  • f/22
Байонет
Тип об'єктива
Найменша фокусна відстань
  • 24 мм
Найбільша фокусна відстань
  • 70 мм
Діаметр різі для фільтрів
  • 82 мм
Фокусування
  • Ультразвуковий
Додаткові характеристики
  • Конструкція об'єктива: 20 елементів у 16 групах (включно з 2 елементами зі скла ED, 1 асферичним елементом зі скла ED, 3 асферичними лінзами і 1 елементом HRI, а також елементами з нанокристалічним покриттям Nano Crystal Coat і покриттям, яке містить фтор)
    Кут зору: плівкові дзеркальні фотокамери Nikon і цифрові дзеркальні фотокамери Nikon формату FX: 84°–34°20'. Цифрові дзеркальні фотокамери Nikon формату DX: 61°–22°50'
    Мінімальна відстань фокусування: фокусна відстань 35-50 мм: 0.38 м від фокальної площини. Фокусна відстань 24, 28, 70 мм: 0.41 м від фокальної площини
    Максимальний коефіцієнт відтворення: 0.28х
Максимальний діаметр і довжина
  • 88 х 154.5 мм
Вага
  • 1070 г
Комплект постачання
  • Об'єктив
    Передня захисна кришка об'єктива LC-82 діаметром 82 мм (замикається)
    Байонетна бленда HB-74
    Задня захисна кришка об'єктива LF-4
    Напівм'який футляр CL-M3
Колір
  • Black
Країна реєстрації бренду
  • Японія
Гарантія
  • 24 місяці
Країна-виробник товару
Додаткові гарантійні умови
  • Nikon «З будинку у ремонт» Крок ТТЦ
    0-800-504-504 Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 10:00-18:00

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Самойлов А***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Я бы сказал, что это самая лучшая универсальная линза на Nikon. Единственный минус это цена.

    Переваги:
    Качество
    Недоліки:
    Цена
  • Вячеслав Г***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Покупали для своей студии. Очень понравилась. Лучшая линза для любителей пейзажа со звездным небом. Есть фильтры для линзы. Из известных мне, подходит система Lee SW150, но она весьма дорогая и с набором градиентных фильтров 0.3, 0.6 и 0.9 Hard ND обойдется долларов в 700-1000. Также подходит английский Formatt Hitech с 72мм адаптер для 165мм фильтров. Разницы в качестве с Lee фильтрами не заметил, а вот по цене разница раза в 2. Предпочитаю снимать без фильтров, делая эксповилку при необходимости. Естественно, снимать приходится в режимное время (закаты - рассветы).
    Качественные линзы.

    Переваги:
    Качественные линзы. Хорошо собрана. Есть фильтры для нее. Лучшая для студии.
    Недоліки:
    Нет