Матриця 1/2.3" CMOS, 16 Мп / Зум: 83x (оптичний), 4x (цифровий) / підтримка карток пам'яті SD/SDHC/SDXC / РК поворотний дисплей 3" / Full HD-відео / Wi-Fi / NFC / GPS / живлення від літій-іонного акумулятора / 139.5 x 103.2 x 137.4 мм, 899 г / чорний

 • Optical stabilization
 • SD card
 • Wi-Fi
 • Гарантія 14 днів

Опис Фотоапарат Nikon Coolpix P900 Black (VNA750E1) Офіційна гарантія!

Фотографи, які захоплюються зніманням дикої природи та нічного неба, високо оцінять нову 16-мегапіксельну фотокамеру Coolpix P900 з надпотужним 83-кратним оптичним зумом, яка дає змогу зафіксувати деталі, невидимі людському оку. Миттєво починайте знімання, використовуючи прискорене автофокусування і скорочену затримку перед спуском закриву. А також знімайте з витримкою на 5.0 ступені довше, ніж зазвичай, завдяки системі оптичного зменшення вібрацій Dual Detect Optical VR, яка ефективно усуває змазування.

Екран зі змінним кутом нахилу та вбудований електронний видошукач надають широкі можливості для компонування кадру під час запису відеороликів Full HD, а також під час телефотозніманні максимальною деталізацією. Вбудовані модулі GPS, ГЛОНАСС і QZSS забезпечують отримання точних даних про місце знімання. А завдяки вбудованій функції Wi-Fi і підтримці технології NFC можна відразу ж поділитися отриманими зображеннями.

Надпотужний зум
Об'єктив Nikkor оснащений 83-кратним оптичним зумом, розширюваним до 166-кратного за допомогою функції Dynamic Fine Zoom, і відрізняється широким охопленням фокусних відстаней — від 24 мм у ширококутному положенні до 2000 мм у положенні телефото (еквівалент формату 35 мм). Це дає змогу фотографу зафіксувати приголомшливі деталі, невидимі людському оку.

Система оптичного зменшення вібрацій Dual Detect Optical VR, що дає змогу збільшити час витримки на 5.0 ступені
Система придушення вібрацій (VR) вловлює кожен рух, одночасно обробляючи дані від датчика кутової швидкості на об'єктиві та відомості про вектор руху від матриці. Вона краще гасить вібрації й забезпечує стійкість під час телефотозніманні з рук.

КМОП-матриця зі зворотним підсвічуванням і роздільною здатністю 16 мегапікселів
Різкі деталізовані зображення тепер легко отримати навіть під час нічного знімання. Ця чутлива матриця забезпечує високу продуктивність і сприяє отриманню різких зображень із низьким рівнем шуму.

Підтримка технологій GPS, ГЛОНАСС і QZSS і списку координат пам'яток (POI)
Оперативно отримуйте детальну інформацію про місцеперебування під час знімання та відстежуйте свій маршрут за допомогою міжнародних супутникових систем GPS, ГЛОНАСС і QZSS.

Вбудований модуль Wi-Fi і підтримка технології NFC
Діліться найбільш вдалими знімками дикої природи та навколишніх ландшафтів під час подорожі. Для цього удосталь натиснути кнопку Wi-Fi або торкнутися інтелектуального пристрою фотокамерою з підтримкою технології NFC.

Супершвидкий відгук
Ви ніколи не проґавите чудовий кадр під час знімання непередбачуваної дикої природи або мінливого неба завдяки прискореному автофокусуванню і скороченій затримці перед спуском закриву (прибл. 0.12 з у ширококутному режимі знімання).

Великий РК-монітор зі змінним кутом нахилу
З легкістю підбирайте незвичайні ракурси та знаходьте найдрібніші зміни в кадрі, використовуючи РК-монітор із чистими кольорами (Clear Color), діагоналлю 7.5 см, роздільною здатністю 921 тис. точок, змінним кутом нахилу та суміщенням за технологією RGBW. Завдяки покриттю антивідблиску ви будете чітко бачити зображення за будь-якого освітлення.

Відеоролики Full HD
Знімайте надплавне відео у форматі 1080/60p з високоякісним звуком. Спрямованість мікрофона водночас автоматично регулюється відповідно до налаштувань зуму. Перехід із режиму фото в режим запису відеороликів виконується одним натисненням спеціальної кнопки відеознімання.

Інтервальне відео
З легкістю записуйте захопливі інтервальні відеоролики. Просто виберіть сюжет знімання, і фотокамера створить десятисекундне інтервальне відео з фотознімків, знятих із заданим інтервалом.

Зміна діапазону мікрофона
Записуйте відеоролики Full HD з чистим високоякісним звуком, використовуючи функцію «Зміна діапазону мікрофона», яка регулює спрямованість мікрофона відповідно до налаштувань зуму.

Елемент зі скла Super ED
на додаток до надпотужного зуму, що забезпечує високу деталізацію під час знімання різних сюжетів, об'єктив оснащений елементом зі скла Super ED. Він дав змогу поліпшити характеристики придушення хроматичної аберації, зберігши компактний розмір корпусу.

Режими «Місяць» та «Спостереження за птахами»
фотографувати місяць і птахів, що летять, досить складно, але якщо застосувати функцію «Автоматичний вибір сюжету», яка спрощує фокусування й налаштування параметрів, чудовий результат гарантований.

Широкий кут огляду
РК-монітор із широким кутом огляду дає змогу креативно скомпонувати кадр і підвищує зручність знімання з незвичайних ракурсів, наприклад із високої точки (над натовпом) або з низької (на рівні очей тварини).

Налаштовувана кнопка функції (Fn)
Налаштуйте параметри знімання за допомогою кнопки Fn — їй можна присвоїти часто використовувані функції. Після цього міняйте налаштування одним натисканням.

Диск вибору режимів
Диск вибору режимів розташований на верхній панелі корпусу фотокамери та спрощує доступ до таких ключових налаштувань, як ручні режими експозиції (P/S/A/M). Його зручно повертати однією рукою.

АФ із виявленням об'єкта
Приділіть увагу творчому компонуванню кадру, а функція АФ із виявленням об'єкта тим часом швидко та точно визначить об'єкт і автоматично сфокусує на ньому фотокамеру.

Система Coolpix Picture Control
Скоректуйте або вдоскональте отримані зображення за допомогою параметрів Picture Control. Зокрема, використовуйте режим «Нейтрально» для збереження природних кольорів, «Яскраво» для отримання зображень із яскравими квітами або «Монохромно» для створення фотографій у чорно-білих тонах. Режим «Користувацькі параметри» дає змогу налаштувати до двох параметрів, наприклад контраст і насиченість.

Вбудований електронний видошукач
З легкістю компонуйте кадри за будь-якого стилю знімання. Датчик видошукача автоматично перемикає зображення з дисплея на електронний видошукач, коли фотограф підносить фотокамеру до обличчя.

Кнопка повернення зумування
Об'єкт, який «випав» із кадру за супертелескопічного положення об'єктива, можна відразу ж захопити знову. Для цього удосталь натиснути кнопку, розташовану поруч із важелем зумування, щоб миттєво встановити ширококутну фокусну відстань.

Бічний важіль зумування
Відеоролики завжди будуть плавними, а зображення — різкими завдяки боковому важелю масштабування. З його допомогою можна керувати зумом лівою рукою, щоб уникнути тремтіння фотокамери та забезпечити її стійкість.

Великий ресурс роботи батареї
Покращена енергоощадна конструкція батарей продовжує час роботи в режимах фотознімання та запису відеороликів Full HD.

Корекція спалаху
Корекція спалаху (від -2 до +2 EV) забезпечує оптимальний рівень освітленості об'єкта на обраному фоні для ідеально збалансованої експозиції та створення фотографій із природними відтінками.

19 сюжетних режимів
Фотокамера може самостійно налаштувати параметри відповідно до умов знімання. Виберіть сюжет, який найбільше відповідає об'єкта й умовам, і фотокамера автоматично встановить потрібні параметри.

EXPEED C2
Швидка та потужна система обробки зображень Nikon забезпечує знімання з високою швидкістю й чутливістю, гарантуючи чудову якість фотографій.

Характеристики Фотоапарат Nikon Coolpix P900 Black (VNA750E1) Офіційна гарантія!

Запис відео
Матриця фотоапарата
 • 1/2.3" CMOS
  Ефективне число пікселів: 16.0 млн
  Загальна кількість пікселів: прибл. 16.76 млн
Інтерфейс
Світлочутливість
 • 100 - 1600 одиниць ISO (3200, 6400 доступні під час використання режиму P, S, A або M)
  Hi 1 (еквівалент 12 800 одиниць ISO) (доступно в режимі спеціальних ефектів «Монохромний з високою чутливістю»)
Об'єктив
 • Фокусна відстань: 4.3 - 357 мм (24 - 2000 мм у форматі 35 мм)
  Світлосила: f/2.8 - 6.5
  16 елементів в 12 групах (5 елементів зі скла ED і 1 елемент зі скла Super ED)
Зум
 • Оптичний: 83х
  Цифровий: 4х
Фокусування
 • АФ із визначенням контрастності
  Режими АФ: «АФ з виявленням об'єкта», «Пріоритет обличчя», «Ручний вибір (точкова)», «Ручний вибір (нормальна)», «Ручний вибір (широка)», «Ведення об'єкта»
Макрозйомка
 • від 1 см
Серійна зйомка
 • до 7 кадрів/с
Клас
 • Професійний
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 37

 • Михаил Адаменко
  • Продавець: Rozetka

  Пользуюсь год, покупал после Canon PowerShot S2 IS (12x). Честно, жаль потраченных на аппарат денег, вернул бы при возможности. Матрица 15Мп вместо 5Мп, зум 83х вместо 12х, вес и размер как у профессиональной камеры, а снимки ОТВРАТИТЕЛЬНЫЕ. Такое впечатление, что сделаны на дешевом бюджетном телефоне. Смотрите сами, во вложении фото сделанное на Canon и это чудо в максимальном оптическом увеличении (заявленные 83х против 12х), 15Мп против 5. Единственное, что урезал изображение по краям, чтобы снимок соответствовал требованию не более 5Мб

  Переваги:
  Куча режимов, возможность управлять со сматрфона
  Недоліки:
  Огромный, тяжелый, дорогой с плохим качеством снимков
  • Фотоапарат Nikon Coolpix P900 Black (VNA750E1) Офіційна гарантія! фото від покупців 4
  • Фотоапарат Nikon Coolpix P900 Black (VNA750E1) Офіційна гарантія! фото від покупців 5
 • Евгений Сокол
  • Продавець: Rozetka
  Переваги:
  Классный фотик, я доволен
  Недоліки:
  Идет без специальной сумки
 • Роман
  • Продавець: Rozetka

  Напишіть будь ласка власники фотоапарата або представники компанії Nikon про те, чи нормально що в апараті щось в середині хитається коли легенько потрусити,чи все повинно бути монолітно? Придбав 5 днів тому. Дякую за Вашу відповідь!

Дивитися всі відгуки →

Відео з Фотоапарат Nikon Coolpix P900 Black (VNA750E1) Офіційна гарантія!

* Увага! Усі фотоапарати мають русифіковане меню!

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення