Військові або тактичні рюкзаки характеризуються насамперед особливою формою й забарвленням. Оскільки це армійський варіант, то він має певне розмалювання в зелених відтінках різної насиченості. Виділяють два основні різновиди рюкзаків у цій категорії — це ранці та мішок для речей. Перший різновид має чотирикутну чітку форму та одягається на спину. А мішки для речей називаються безформні рюкзаки. Зараз же ці два типи можна класифікувати за значно більшою кількістю критеріїв і знайти експедиційні, туристичні, штурмові, триденні, рейдові.

Різновиди тактичних рюкзаків

Зовні всі типи виробів дуже схожі між собою і практично не мають відмінностей, проте деякі все ж таки особливості у кожному різновиді є. Штурмові моделі мають невелику місткість і часто обладнані гідросистемою. Вони мають додаткові стяжки, що дають змогу за потреби збільшувати або зменшувати об’єм виробу. На поясі та плечах встановлені повітропроникні м'які вставки для комфортності носіння.

Триденні рюкзаки говорять самі за себе, а отже призначені строго на ту кількість речей, яка знадобитися у найближчі 3 дні. Такі варіанти обладнані додатковими лямками, щоб можна було закріпити намет або спальник. Армійські рюкзаки на три дні мають м'яку або жорстку спинку.

Рейдові варіанти мають великі об’єми та підходять для проходження відстані в 60 км. Через великий розмір вони обладнані додатковою поясною підтримкою й поясом. На такому рюкзаку практично немає додаткових шлейок, як у попередніх моделях, оскільки великі шанси втратити закріплені речі. Він обладнаний виключно жорсткою спинкою, щоб користувачеві було зручно пересуватися на довгі відстані.

Особливості вибору

Вибираючи однолямкові або повнорозмірні тактичні рюкзаки, покупцеві потрібно звернути увагу на кілька критеріїв — якість матеріалу, функціональність, об’єм і непромокальність.

Головна відмінність військового рюкзака від усіх інших у тому, що його матеріали мають бути надміцними й перевіреними. Часто виробниками використовується нейлонова тканина на 700 ден. Вона міцна та якісна, не боїться дощу, вітру і будь-яких опадів. Практично не зношується, тому така популярна серед військових.

Практично кожний сучасний ранець обладнаний системою Molle, що відповідає за перенесення бойового та вантажного спорядження. Його можна комбінувати з різними типами та доповнювати підсумками й аксесуарами. Особливу увагу виробники приділяють змійці, щоб вона була справна в будь-яких ситуаціях. Тому під час вибору варто спробувати відкрити та закрити кожну кишеню.

Об’єм у виробів може бути найрізноманітніший — від 20 до 100 літрів. Все залежить від потреб споживача та його подальшої подорожі. Тому рекомендується спочатку повністю спланувати похід, а потім розпочинати вибір товарів за розміром.

Важливий аспект будь-якого рюкзака — це непромокальність. Вони оброблені як зовні, так і зсередини спеціальними засобами від намокання. Це дає змогу і зберегти речі цілими, і уберегти сам ранець від швидкого зношування.

Популярні моделі

Серед споживачів користуються популярністю такі бренди — Assault, Rush, Mystery Ranch Crewcab, Rush MOAB, Condor 3 і багато інших. Вони мають кілька ремінців, що надійно фіксують тактичні рюкзаки на спині. Мають захист від непередбачених погодних умов і можливість чіпляти на виріб потрібні речі.

Популярністю користуються рюкзаки-трансформери. Вони дають змогу розширити об’єм всередині на декілька сотень кубічних дюймів. Це дає можливість рюкзаку приймати будь-яку форму. Сама конструкція виробу зручна у будь-якому форматі. Виробники використовують якісні матеріали для довговічності продукту.

Товари обладнуються великою кількістю кишень і відділень, щоб споживач міг швидко орієнтуватися, що та де лежить, зручно діставати речі, не знімаючи рюкзак. Спеціальні відділення мають додаткові м'які перегородки для носіння ноутбука або фотоапарата. Це дає можливість використовувати військові моделі не тільки для походів, але й у повсякденному житті.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів