Засоби для миття підлог

Вологе прибирання — необхідний регулярний процес, що вимагає часу та докладання зусиль. Сьогодні виробники побутової хімії пропонують широкий спектр засобів, призначених для наведення ладу у квартирі. Особлива увага приділяється засобам для миття підлог. Які засоби необхідно застосовувати? Як визначитися з оптимальним засобом? З якою частотою потрібно мити підлогу? Спробуємо розібратися.

Як вибрати засіб для миття підлог

Для тих, хто не має бажання витрачати багато часу на прибирання, варто звернути увагу на готові засоби. Вони мають такі переваги:

  • препарати від відомих брендів завжди тестуються на різних матеріалах, тому, купуючи такий засіб, можна бути впевненим, що він не завдасть шкоди поверхні;
  • вони дуже прості у використанні. Наприклад, на упаковці мийного засобу mr. Proper вказано, скільки необхідно засобу на певну площу;
  • зазвичай рідкий засіб дуже економний. Одного флакона достатньо на тривалий термін;
  • такі засоби не тільки видаляють забруднення, але й надають підлозі презентабельного вигляду і блиску, з ними підлога залишається без розводів;
  • попри компоненти, що утворюють піну, їх немає потреби змивати чистою водою;
  • для кожного типу покриття є певні мийні засоби та не варто купувати препарат для кахлю, якщо потрібен засіб для миття паркетних підлог.

Що стосується складу, то краще звернути увагу на препарати без хлору. Інакше шкідливі для здоров'я елементи можуть довго залишатися на поверхні, попри рясне змивання чистою водою, що може стати причиною алергії.

Засіб має точно підходити для догляду за матеріалом підлоги. На сьогодні універсальним засобом, що підходить для догляду за мармуром, ламінатом, лінолеумом або паркетом, можна вважати mr. Proper. Це антибактеріальний гіпоалергенні засіб, який одночасно очищає підлогу та полірує її.

В інтернет-магазині можна купити засоби для миття підлог як універсальні, так і спеціалізовані. Усі позиції, представлені в каталозі Розетки — сертифікована продукція від відомих брендів.

Засоби для миття підлог: різні поверхні

Від матеріалу підлоги залежить і вибір мийного засобу. Якщо є побоювання щодо універсального засобу, то можна підібрати препарат для кожного типу покриття.

  • для кахельної підлоги — кераміка найпоширеніший матеріал для оформлення підлоги та стін у приміщеннях із високою вологістю — ванних, кухнях. Для догляду за керамічною плиткою варто виключити препарати, що містять агресивні або абразивні елементи. Вони можуть нанести подряпини, особливо на глянсову поверхню. Краще скористатися гелями або спеціальними шампунями.
  • для дерев'яних — це може бути паркет або паркетна дошка. Дерево досить примхливий матеріал і в догляді вимагає спеціальних засобів із вмістом силікону, воску. Також не рекомендується використовувати воду. Вода з мильним засобом видалить бруд, але зайде в пори деревини, що призведе до розбухання й деформації.  Сьогодні можна придбати оптимально відповідні для догляду за дерев'яними підлогами засоби, завдяки яким можна не тільки чистити, але й полірувати та дезінфікувати паркет і паркетну дошку.
  • для ламінату — синтетичне багатошарове покриття, досить невимогливе в плані засобів догляду. Для миття підходять універсальні засоби без хлору. У лінійці мийних засобів Clin можна знайти як побутовий, так і професійний засіб для миття підлог із ненав'язливим легким запахом.

Що стосується засобів для професійного клінінгу, то від побутових їх відрізняє більш висока концентрація й ефективність унаслідок хімічних елементів, які впливають на конкретний тип забруднень.

Показати ще 60 товарів