Тример бензиновий Tekhmann BCG-2815 S (847834)
- Тип
- Особливості
- Ширина зрізу
- 460 мм
- Країна реєстрації бренду
- Україна
Немає в наявності
5 900₴
5 200₴


Опис
Тример Tekhmann BCG-2815 S призначений для догляду за невеликою присадибною ділянкою. Мотокоса легко та швидко впорається із найгустішою травою на ділянці будь-якої площі. Її незаперечна перевага, це абсолютна свобода переміщення, можна обробляти територію не тільки навколо будинку, але й віддалені ділянки, переміщаючись на чималі відстані.
В комплект до тримера входить модернізована різальна котушка з ліскою і 40-зубий ніж із твердосплавними напайками.
Вбудована система “легкий запуск” дозволяє плавно і без ривків запустити двигун у будь-яку погоду.
Тример оснащений ранцевим ременем – він розвантажує не тільки руки, а ще і корпус оператора.
Характеристики
- Тип
- Потужність двигуна
- Вид
- Країна-виробник
- Китай
- Клас
- Побутові
- Особливості
- Тип двигуна
- Двотактний
- Форма ручки
- Конструкція штанги
- Об'єм паливного бака
- 1.2 л
- Вага
- 8.1 кг
- Макс. кількість обертів
- 8500 об/хв
- Подавання волосіні
- Об'єм двигуна
- 52 см³
- Потужність
- 3.8 к.с.
- Приводний вал
- Ширина зрізу
- 460 мм
- Діаметр волосіні
- 2.4 мм
- Довжина штанги
- 1.5 м
- Додаткові характеристики
- Потужність двигуна: 2800/3.8 Вт/л.с.Кількість обертів двигуна на холостому ході: 3000±200 об/хвВага нетто/брутто: 8.1/8.8 кгЧас роботи тримеру при повній заправці баку: 20-30 хвДіаметр штанги: 28 ммДвигун: 2-тактний, з повітряним охолодженнямСтартер: Ручний, система «Легкий запуск»Тип запалювання: ЕлектроннийМаксимальні оберти двигуна: 8500±200 об/хвПаливо: Паливна суміш із співвідношенням бензин АІ-92/олива для двотактних двигунів: 30/1Вимикач запалювання: Повзунковий перемикач, 1-контактний, 2 положенняШирина обробки котушкою з ріжучою жилкою: 460 ммВажіль керування дросельною заслінкою: Зі зворотною пружиноюШирина обробки ріжучим ножем: 255 ммРівень звукового тиску (без навантаження): 96 дБ (А)Рівень звукової потужності (без навантаження): 107 дБ (А)Тип елементів живлення: паливо
- Розміри
- 330 x 320 x 225 мм
- Комплектація
- Двигун у зборі з деталями кріплення робочого органу (чашкою кріплення, що фіксується шайбою, гайкою) і захисними кожухамиШтанга з редукторомПрава частина рукоятки управлінняЛіва частина рукоятки управлінняКріплення рукоятки управління (верхня частина кріплення, середня і нижня частини кріплення, 4 болта під торцевий ключ) 1 комплектКотушка з ріжучою жилкою40-зубий ріжучий ніжОсновний захисний кожухКріплення захисного кожуха (гвинти 4 шт) 1 комплектРемінь ранцевого типуНабір інструменту 1 комплектІнструкція з експлуатаціїЄмкість для паливної сумішіГарантійний талонДодаток №1 (перелік сервісних центрів)Упаковка (двигун)Упаковка (штанга)
- Країна реєстрації бренду
- Україна
- Гарантія
- 36 місяців
- EAN
- 4820183113603
- Додаткові гарантійні умови
- 12 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації на офіційному сайті Tekhmann
Додаткові матеріали
- Інструкція з експлуатації
PDF 840.7 Kb
Відгуки та питання
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 2 оцінок
- Володимир Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не брати це нещастя. Щоб завести її треба бути акробатом, фіксатора на газ немає і лівою рукою ти маєш тримати газ, коліном тримати косу, а правою рукою тягнути ручку. Заводиться з разу п'ятого або десятого. Замінив вже свічку і ковпачок на свічці за два роки користування. Кошу траву тільки біля хати максимум 2 сотки.
- Виталий В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Косу фірми Tekhmann вибрав тому, що в мене є кілька инструментів цього виробника. З цими інструментами не було ніяких проблем, вони зареєстровані на офіційному сайті Tekhmann і у них гарантія 36 місяців.
Тример я придбав 28 квітня цього року і він пройшов реєстрацію на офіційному сайті.
В кінці травня я зібрав тример і витратив багато часу щоб його запустити, доречі в інструкції ні слова про обкатку інструмента. Використовував пальне від WOG, масло для двутактних двигунів купував у Розетці.
На обкатку використав один літр паливної суміші при цьому двигун дуже погано працював, з нього йшов чорний дим,з глушника витікала чорна рідина, а коли я пробував збільшити оберти двигуна він зовсім зупинявся.
27 травня цього року я відніс тример до сервісного центру Розетки (акт прийому на сервісне обслуговування номер РОЗ10152255 від 27.05.2021. І от до сьогодні ,11 червня , чекаю на тример, у той час коли він дуже потрібен.
За умовами обслуговування я буду чекати повернення товару не більше 28 днів.
От і подумайте чи варто вам купувати цей товар, шоб мати з ним головну біль, коли треба косити траву.
Я також надсилав листа фірмі ТОВ "ПАРТНЕР-ІНВЕСТ" яка здійснює сервісне обслуговування з проханням прискорити повернення тримера, але ніякої відповіді не отримав.
Раджу всім хто купує такий товар вимагати щоб його зібрали і перевірили як він працює у пункті видачі Розетки, щоб вам не прийшлося як мені чекати повернення товару впродовж 28 днів, у кращому випадку.
А такий тример Tekhmann , такої якості як мені прислали я не раджу нікому купувати, та ще й за такі гроші.- Переваги:
- Не дуже гарно зроблений, як для товару TEKHMANN.
- Недоліки:
- Катушка якою укомплектована коса не тримається на фіксаторах. Дуже погано запускається.
- Виталий А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Проблем со сборкой минимум. Проблема со штангой и отверстием которое не совпадало решили быстро , так как алюминий мягкий метал !)
В целом косой очень довольны. Спасибо розетке за качественную работу.- Переваги:
- Для дачи классная штука!
- Недоліки:
- На штанге пришлось продавливать отверстия которые не совпадали.
Відеоогляд Тример бензиновий Tekhmann BCG-2815 S (847834)
Повноцінний відеоогляд
Підпишіться на наш канал
YouTube










