Віскі The Glenlivet Founder's Reserve 0.5 л 40% в подарунковій упаковці (5000299621226)

4 відгуки

Код:  58443531

  Віскі The Glenlivet Founder's Reserve 0.5 л 40% в подарунковій упаковці (5000299621226) - зображення 1
Температура подавання
 • 18-20°C
 • Тільки оригінальна продукція
 • Апельсин
 • Груша
 • Немає в наявності

925

959 

Продавець: Rozetka

Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.

Опис Віскі The Glenlivet Founder's Reserve 0.5 л 40% в подарунковій упаковці (5000299621226)

Віскікурня The Glenlivet (Гленлівет) заснована в XIX столітті й розташовується в долині Лівет, найвищій частині знаменитого регіону виробництва віскі Шотландії — Спейсайд. З моменту заснування віскікурні The Glenlivet це віскі вважалося найкращим віскі Спейсайду, і багато виробників намагалися видати свій продукт за Glenlivet. Але вже в 1884 році синові засновника віскікурні The Glenlivet удалося законодавчо закріпити за своєю віскікурнею виняткове право використовувати ім'я The Glenlivet.

Джордж Сміт, засновник віскікурні The Glenlivet, був першим, хто отримав ліцензію на виробництво віскі в Шотландії. Заздрість сусідів до його майстерності була такою великою, що йому доводилося весь час брати з собою «своїх вірних компаньйонів, які ніколи не зрадять» — так Джордж Сміт називав револьвери, без яких він не виходив навіть до церкви на богослужіння.

Це віскі обожнював король Англії Георг IV. У 1822 році під час першої після коронації поїздки Шотландією Георга IV, що славився своєю любов'ю до розкоші та помпезних церемоній, йому був піднесений «дар Шотландії» — віскі The Glenlivet. Король Георг IV був настільки зачарований смаком цього віскі, що вимагав подавати до столу тільки The Glenlivet, за що ще за життя жартома його називали «зачарованим суддею напою з долини Лівет».

Через століття віскі The Glenlivet причарувало ще одного відомого шанувальника — президента готелю George V у Парижі, який щорічно писав листи на віскікурню The Glenlivet з проханням надіслати йому для особистої колекції ящик 12-річного віскі The Glenlivet.

The Glenlivet став еталоном для шотландських односолодових віскі, а його популярність уже далеко за межами Шотландії: на ринки Англії й Північної Америки цей молт став постачатися в обмеженій кількості під маркою Old Vatted Glenlivet, яка вважається найпершою торговою маркою шотландського віскі. Тому The Glenlivet часто називають «односолодовим віскі, з якого все почалося», маючи на увазі, звичайно ж, блискучу історію цього шотландського односолодового віскі.

Ключові складники, які завжди робили віскі The Glenlivet особливим, залишилися незмінними: чистісінька вода з джерела, мідні перегінні куби й дубові бочки. А найголовніше — традиції й досвід людей, які працюють тут.

Унікальність The Glenlivet має кілька секретів: по-перше, віскікурню розташовують поруч із джерелом Джосі, яке постачає тисячі галонів чистої гірської води щодня. По-друге, це унікальні мідні перегінні куби у формі ліхтаря, створені Джорджем Смітом. Висока «шийка» таких кубів забезпечує добрий контакт парів спирту з міддю. Це благотворно впливає на смак майбутнього віскі, надаючи йому дивовижної легкості й елегантності. І, нарешті, найголовніше — витримка: делікатним спиртам новоствореного напою потрібен час, щоб оформитися й перетворитися на благородне віскі.

The Glenlivet витримується в американських дубових бочках з-під бурбона. Через пори дерево добре вбирає вологу та віддає зайві елементи, а нотки бурбону покращують смакові властивості спиртів. У процесі витримування віскі набуває золотистого кольору, а також присмаку какао та ванілі.

Характеристики Віскі The Glenlivet Founder's Reserve 0.5 л 40% в подарунковій упаковці (5000299621226)

Регіон
 • Спейсайд
Об'єм
Упаковка
Міцність
Колір
 • Світло-золотий
Класифікація
 • Односолодовий
Особливості смаку
 • Добре збалансований і виключно гладкий. Солодкі, фруктові пікантні ноти апельсина та груші, з натяком на іриски. Тривалий, вершковий та гладкий посмак
Аромат
 • Ніжні пахощі цитрусових, особливо солодкого апельсина
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Андрей
  • Продавець: Rozetka
  • Загальне враження

  • Відповідність смаку

  • Відповідність аромату

  Нормальный виски!

 • Гость
  • Продавець: Rozetka

  Вообще как сравнить, скотч с виски? Знаете в чем сходство трактора и апельсина? Ни тем, ни другим нельзя побриться!Маразм? Вот, то-то и оно-то! Да, этот Ливетт, без возраста, несколько взрывной, не ровный. Так возьмите стартовый релиз 10. О, а давайте с бурбонами начнем равнять! Сингл хороший, но на бленд молт похожий.

 • игорь небезразличный
  • Продавець: Rozetka

  Покупал 0.5 по акции. Очень простой, понятный, вкусный, ароматный. Классический Спейсайд (грушки/яблочки/лимончик/горчинка в послевкусии). Воду не добавлять, ничего не открывается, но уходит в горечь. Не мягкий, но гладкий. При длительной аэрации деградирует. Дижестив, как по мне. Соответствует описанию. Рекомендую, по акции.

Дивитися всі відгуки →

* Продаж цього товару здійснює ОТК "ЄВРОПЛЮС"