• Купуйте в оплату частинами до 20 платежів.
Відео

Маршрутизатор TP-LINK Archer Air R5

1 відгук Код:  397704528
WAN-порти

Маршрутизатор TP-LINK Archer Air R5

1 відгук Код:  397704528

Продавець:

4 499

Є в наявності

55

Гарантія. 24 місяці Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Ультратонкий та мінімалістичний дизайн
Archer Air R5 має компактний розмір 210х148х10.8 мм і тонший навіть за розетку.

Чистий білий корпус, мінімалістичні лінії та закруглені кути створюють елегантний зовнішній вигляд і роблять Archer Air R5 кращою інтеграцією в сучасний інтер’єр будинку.

Світлодіодний індикатор і кнопка WPS 2-в-1 на передній панелі та порт живлення Type-C знизу ще більше спрощують зовнішній вигляд Archer Air R5.

Гнучке встановлення, надзвичайна зручність
Archer Air R5 розроблено для легкого кріплення на стіні та пропонується кілька способів монтажу. Завдяки двом клейким стрічкам 3M на задній панелі та пластиковому кронштейну ви можете приклеїти або закріпити пристрій на стіні. Його свобода розміщення також економить місце під електричну розетку.

Розумні антени
Завдяки спеціальним алгоритмам, вбудовані розумні антени автоматично створюють оптимальний сигнал залежно від розташування підключених пристроїв.

Посилені сигнали Wi-Fi у вашому домі
Archer Air R5 створить стабільне Wi-Fi підключення у всьому будинку за рахунок чотирьох потужних модулів FEM, вбудованих розумних антен, а також технології Beamforming, яка виявляє місцезнаходження підключених пристроїв і спрямовує концентрований сигнал у їхньому напрямку – особливо якщо вони далеко.

Гнучке створення мережі Wi-Fi для всього будинку
Archer Air R5 сумісний з EasyMesh. Якщо у вас вдома є мертві зони, просто додайте ще один маршрутизатор/розширювач радіуса дії EasyMesh, щоб надалі сформувати всю домашню мультигігабітну мережу Wi-Fi. Більше не потрібно шукати стабільне з’єднання. Для кращої роботи з мережею рекомендуємо використовувати Archer Air E5.

TP-Link HomeShield: Розширений захист для ваших повсякденних пристроїв
З TP-Link HomeShield насолоджуйтесь розширеними функціями безпеки, які створюють безпечне середовище, яке захищає дані та конфіденційність вашої родини та мережі.

Сканер домашньої мережі
Сканер мережі в режимі реального часу для виявлення потенційних загроз і проблем безпеки.

Батьківський контроль
Керуйте часом в Інтернеті та блокуйте неприйнятний вміст, забезпечуючи безпеку своєї родини в Інтернеті.

QoS
Призначте свої улюблені пристрої, щоб отримати найшвидше з’єднання для максимальної продуктивності.
 
Сервер VPN: Розширене використання функцій VPN
Під час використання функції VPN-сервера зовнішні пристрої можуть отримати доступ до VPN-сервера, включаючи віддалені робочі столи, NAS, принтери, камери та інші пристрої в домашній мережі. Archer Air R5 може запускати як VPN, так і звичайне підключення до Інтернету одночасно, забезпечуючи безпеку та гнучкість.

Просте налаштування та використання
Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу інтуїтивно зрозумілому застосунку Tether або потужному веб-інтерфейсу TP-Link, ви можете налаштувати Archer Air R5 за лічені хвилини. Програма Tether дозволяє вам керувати налаштуваннями мережі з будь-якого пристрою Android або iOS.

Захистіть своїх дітей
Блокуйте неприйнятний вміст для своїх дітей і налаштуйте часовий діапазон для кращих звичок в Інтернеті.

Сповіщення про нове підключення
Ваш телефон сповістить вас про підключення нових пристроїв. Відключіть будь-які підозрілі підключення та заблокуйте їх. Це так просто.

Просте оновлення прошивки
Втомилися оновлювати прошивку вручну? Оновлення OTA спрощують оновлення прошивки одним клацанням. Щоб ваша безпека та функції завжди були в актуальному стані, просто ввімкніть автоматичний розклад.

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт швидкості Wi-Fi
  • AX3000
Швидкість Wi-Fi
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Іван Амурін
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Топ

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення