• TP-LINK TL-WN881ND - зображення 1
TP-LINK TL-WN881ND - зображення 1
Інтерфейс підключення
 • GECID Brand of the Year 2015

Опис TP-LINK TL-WN881ND

TL-WN881ND — бездротовий мережевий адаптер серії N на базі шини PCI Express зі швидкістю передавання даних до 300 Мбіт/с.

Особливості:

 • Швидкість передавання даних стандарту IEEE 802.11n до 300 Мбіт/с ідеальна для перегляду потокового відео, онлайн ігор і IP-телефонії
 • Технологія MIMO забезпечує більш сильну проникну здатність сигналу, більш широку зону охоплення мережі, більш стабільну роботу пристрою
 • Легке налаштування захисту бездротового з'єднання завдяки технології WPS

Компакт-диск для простоти експлуатації пристрою
Мережевий адаптер TL-WN881ND постачається в комплекті з компакт-диском з утилітою, яка допоможе вам зробити встановлення програмного забезпечення й налаштувати бездротове з'єднання, включно з налаштуванням безпеки й бездротовим під'єднанням. Це дуже зручно навіть для користувачів-початківців.

Режими шифрування WPA/WPA2: надійний захист бездротових з'єднань
Що стосується безпеки WI-FI з'єднання, шифрування WEP більше не може вважатися найдосконалішим і надійним захистом від вторгнень ззовні. На мережевому адаптері використовуються алгоритми шифрування WPA/WPA2, розроблені промисловою групою «WI-FI Alliance», яка вирішує проблеми сумісності та безпеки бездротових пристроїв для локальних мереж. Застосування цих алгоритмів шифрування дасть змогу надійно захистити вашу бездротову мережу.

Технологія CCA: стабільність бездротового сигналу
Технологія CCA (оцінка зайнятості каналу) дає змогу автоматично уникнути конфлікту каналів способом вибору вільного каналу, а також повністю розкриває можливості прив'язування до каналу, що неабияк покращує бездротове передавання сигналу.

Стандарт IEEE 802.11n: швидкість і радіус дії бездротової мережі
Технологія MIMO (кілька передавальних, кілька приймальних антен) характеризується більш потужними можливостями скорочення втрат даних під час передавання на великі відстані або під час подолання перешкод у невеликому офісі або великій квартирі, навіть у залізобетонному будинку. До того ж, ви зможете з легкістю приєднатися до бездротової мережі на великій відстані, там, де пристрої стандарту IEEE 802.11g з цим завданням можуть і не впоратися.

Призначення пристрою
Бездротовий мережевий адаптер серії N на базі шини PCI Express 2.0 (x1) TL-WN881ND дасть вам змогу приєднати комп'ютер до бездротової мережі й отримати доступ до мережі Інтернет через високошвидкісне з'єднання. Пристрій підтримує стандарт IEEE 802.11n, швидкість передавання даних доходить до 300 Мбіт/с, що робить мережевий адаптер ідеальним для онлайн ігор, і навіть для потокового відео високої чіткості.

Характеристики TP-LINK TL-WN881ND

Країна-виробник
Швидкість передавання даних
 • до 300
Інтерфейс підключення
Функції безпеки
 • Підтримка 64/128-бітного WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK
Антени
 • 2 зовнішні x 2 дБі
Стандарт WiFi
Швидкість Wi-Fi
Країна реєстрації бренда
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 104

 • Артем Кісільов
  • Продавець: Rozetka
 • Віталій Дорош
  • Продавець: Rozetka

  з моменту замовлення(2018р) можу сказати що адаптер працює добре і швидко, за весь час з ним були проблеми можливо 2-3 рази(перезавантажив інтернет з'єднання і все працювало знову)

  Переваги:
  стабільна робота
  Недоліки:
  не знайдено
 • Вера Якимчук
  • Продавець: Rozetka

  Как то странно он работает, даже на 3м от реолтера антена к антенам и без преград проверяли то стабильно 1пинг то 20-30 пинг с падением скорости до невозможной даже при просмотре видео, usd за 150гр работает стабильно, думаю проблема с драйверами. Производителю нужно решить эту проблему, а пока что деньги выброшенны на ветер и смотрим через старый юсб с заявленой скоростью 150мбит/с

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Плохая связь
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з TP-LINK TL-WN881ND

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення