





- Площа покриття
- 11.6 м²
Датчик руху вуличний TriniX HX-85DG (27-00045)
- Площа покриття
- 11.6 м²
Немає в наявності
2 822₴
Опис
Датчик руху вуличний Trinix HX-85DG
Вуличний подвійний пасивний ІЧ-датчик руху Trinix HX-85DG з імунітетом до тварин до 25 кг і зоною виявлення 11.6x11.6 метрів, з кутом захоплення 90°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення на територію під охороною за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора. Може застосовуватися як всередині, так і зовні приміщення. Ключові властивості та можливості Зона виявлення 11.6x11.6 метрів, кут захоплення 90°. Імунітет до тварин до 25 кг. Час спрацювання датчику руху 0.2-3.5 мс. Вихідний NO/NC-контакт 100мА/28В. Інтелектуальний мікропроцесор, який використовує технологію True Motion Recognition & Anti-pets. Можливість налаштування чутливості. Функція автоматичної пам'яті про зміну навколишнього середовища. Живлення 9-16 В, струм споживання 30 мА. Клас захисту корпусу IP66, датчик призначений для зовнішнього встановлення. Робоча температура -20°C ~ +50°C. Габаритні розміри: 176 / 85 / 69 мм. Датчик сумісний із кронштейном Trinix HX-85B, кронштейн до комплектації не входить.
Характеристики
- Об'єкт детекції
- Тип
- Дротові
- Тип монтажу
- Імунітет від домашніх тварин
- До 25 кг
- Ступінь захисту корпусу
- IP66
- Сенсори
- ІЧ (PIR)
- Колір
- Білий
- Площа покриття
- 11.6 м²
- Горизонтальний кут детектування
- 90 °
- Живлення
- Від мережі
- Додаткові характеристики
- Імунітет до тварин до 25 кг, True Motion Recognition & Anti-pets, налаштування чутливості, пам’ять про зміну середовища, індикація ІЧ світлодіодна, сумісність з кронштейном Trinix HX-85B
- Розміри
- 176 х 85 х 69 мм
- Кількість в упаковці
- 1 шт
- Країна реєстрації бренду
- Україна
- Гарантія
- 12 місяців
- Країна-виробник товару
- EAN
- 2000000026633
- Время доставки сигнала тревоги
- 0.2-3.5 мс
- Дальность детектирования (порог срабатывания)
- 11.6 м
- Диапазон рабочих температур
- -20°C ~ +50°C
- Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги
- 30 мА

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!