Картка Rozetka

Відгуки покупців про Мобільний телефон Xiaomi 12X 8/128GB Gray (941501)

Код:  349748433
Оцінка користувачів 0/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Петро К***
    Продавець: Rozetka. Колір: Purple. Вбудована пам'ять: 128 ГБ

    Можливо комусь буде корисний мій відгук, як купившого цей телефон.
    Дизайн: Xiaomi 12X має дуже компактний розмір, зроблений із якісних матеріалів.
    Батарея: До 7 годин екрану з використанням двох сімкарт та wifi. Не можу сказати, що він є довгожитель батареї, але всеодно тримає краще флагманів від Samsung S-серії.
    Звук: Мушу сказати, що грає він поякісніше Samsung S10, S20, S21, S22 (гучність майже однакова, а от глибина краща). Батарея заряджається за 40хв від 0-100%.
    Екран: Періодично змінюється автояскравість екрану і не зрозуміло від яких факторів освітлення. Датчик наближення при розмові працював тільки в вертикальному положенні до вуха, лежачи на плечі не працює.
    Продуктивність і нагрів: Телефон гарно відпрацьовує 120 гц, все чітко і плавно. Але помітив, що лента Facebook пролистується дуже повільно, в інших програмах все нормально, також при включенні музики зі стандартного плеєру бувають "глюки" та секундні підторможування, що лікуються виданєленням останнього оновлення цієї програми.
    Мушу зауважити, що телефон не розрахований на копіювання та зберігання в нього великого масиву фото (120000 картинок добре підтормозило галерею, прийшлося їх видаляти), думаю це програмна проблема прошивки Xiaomi v.13. Хоча з великими масивами аудіофайлів він справляється непогано.
    Періодично з'являються повідомлення, що "Програма не відповідає", але дуже рідко. А так все необхідне ставиться доволі швидко, головне вимкнути зайву рекламу, бо вона присутня.
    З приводу нагріву, можу сказати, що якщо користуватися соц мережами, дивитися відео в Ютубі, або кіно онлайн в добрій якості нагрів процесора телефону до 40, рідко до 45 градусів. На тесті ANTUTU до 65-73 градусів, а на іграх, типу Call Of Duty 40-50. При цьому від 40- 45 градусів процесора телефон практично холодний, вже якщо вище 45-55 ,то теплішає у місці камери та верхнього ободку корпуса, 55 і вище градусів для рук вже гаряче. Але високі температури це в основному в синтетичних тестах і спостерігаються, а так телефон практично прохолодно- теплий. Швидко охолоджується.
    Камера: Я не фотограф, але зауважу, що камера у деталізації не гірша нових Samsung S21, S22, можливо є трошки питання у передачі кольорової гами,є передачі фото, але то якщо вже придиратися. Взагалом фото порадувало. Відео так само відпрацьовує не гірше ніж у Samsung S21 FE, є непогана оптична стабілізація. Про нічні фото скажу, що всі телефони такого класу фотографують однаково.
    В закінчення скажу, що якщо вам не потрібно в телефоні зберігати масиви фото даних і ви не боїтеся не дуже ідеальної стабільно ПО Xiaomi, погано працюючого датчика наближення і не дуже якісного датчика освітлення та рідких оновлень ОС Андроїд, то можете сміло брати.
    Батарея, швидкість заряджання, звук, комплектація і якість матеріалів - це саме головне в даному апараті.

    Переваги:
    Батарея, швидкість заряджання, звук, комплектація і якість матеріалів
    Недоліки:
    Погано справляється із великими масивами фото даних, не дуже ідеальна і стабільна робота ПО Xiaomi, погано працюючий датчика наближення і не дуже якісний датчика освітлення та рідкі оновлень ОС Андроїд
  • Артем С***
    Продавець: Rozetka. Колір: Purple. Вбудована пам'ять: 128 ГБ

    непоганий смартфон за свої гроші, який майже не має конкурентів завдяки своїм зручним габаритам. приклад нічного фото додаю.

    Переваги:
    швидкість роботи
    чудовий екран
    непогані камери
    звук
    вібро
    матеріали корпусу
    система
    батарея (8 годин екрану - 70% розряду)
    дуже швидка зарядка
    Недоліки:
    дешева оптика на камері, тому нічні фото вас якістю не вражать
    така собі стабілізація відео
    не дуже зручний екран водопад
    датчик наближення працює так собі
    немає захисту від води
  • Шульженко В***
    Продавець: Rozetka. Колір: Gray. Вбудована пам'ять: 128 ГБ

    Покористувався три тижні і продав. За такі гроші, і основні функції не працюють адекватно. А саме:
    1. Датчик наближення навіть при розмові відключається, вмикається екран, а далі спортлото: то трубку скинеш випадково, то голосовий звязок вмикнеш, то мікровфон вимкнеш. Абсурд повний. Я вважаю, що цей датчик повинен адекватно працювати на самому дешевому телефоні. Адже це не наворот, за який люди додатково платять. Це стандартна функція будь-якого телефону. У Сяомі видно так не вважають. Навіть за великі кошти.
    2. Слуховий динамік. Робиш на мінімум, і погано чуєш співрозмовника. Трохи більше, і співрозмовника чують оточуючі тебе люди.
    3. Батерея. При однаковій ємності, неї з трудом вистачає на 1 добу. Це при моєму звичайному сценарії. Це я порівнюю зі своїм зараз Самсунг S21FE. У нього така ж сама батарея, і екран більший. А вистачає до двох діб користування. Тобто, висновок очевидний.
    Єдине, що сподобалося в Сяомі, то це його розміри на сьогоднішній день. І звук динамиків при дзвінку. Ємний і насичений звук.
    До речі: додаю фото Самсунга, щоб не бути голослівним.

    Переваги:
    Компактний розмір
    Недоліки:
    Датчик наближення, батарея, звук слухового динаміка
    • Богдан Б***

      Півроку користування, таких проблем немає.

    • Олександр Ш***

      дякую з відгук, якраз думав що конкурент цьому телефону щоб знімав відео 4к 60 кадрів - це лиш самсунг 21 фе... - тобто проблеми ксяомі з елементарними дешевими датчиками вже за скільки років та і не вирішили..((

  • Богдан Б***
    Продавець: Rozetka. Колір: Gray. Вбудована пам'ять: 128 ГБ

    Задоволений тотально продуктом. Якість звуку екрану, швидкість - на висоті. Повністю підходить як компактний помічник для повсякденного користування.

    Переваги:
    Макромодуль, компактність, якість екрану та звуку, батарея.
    Недоліки:
    Можуть виникати проблеми із підбором захисту екрану.
    • Шульженко В***

      Ви зайдіть на форум 4pda. І прочитайте хоча б про проблему динаміка. Це у всіх така, тому що він розташований саме таким чином, що всі оточуючі чують співрозмовника. І це не моя особиста забаганка. Хіба що, можливо вам подобається, коли вашого співрозмовника чують ваші оточуючі? Тоді це дійсно для вас особисто не проблема. )))
      За все інше раніше сказав.