ТОП ПРОДАЖІВ
 • Отримайте 5% знижки
Відео

Маршрутизатор Xiaomi Mi WiFi Router 4A R4AC (DVB4230GL)

1018 відгуків Код:  154225163
WAN-порт

Маршрутизатор Xiaomi Mi WiFi Router 4A R4AC (DVB4230GL)

1018 відгуків Код:  154225163

Продавець:

1 099

799

Є в наявності

8844

Гарантія. 12 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Маршрутизатор Xiaomi Mi Wi-Fi Router
xiaomi
4
дводіапазонні
антени
16МБ
оперативної
пам'яті
швидкість
передачі
1167Mbps
підтримка
Ipv6

З ростом популярності оптоволоконного кабелю і високошвидкісного інтернету старі маршрутизатори вже не можуть справлятися з навантаженням, тому що не мають високої пропускної здатності. Особливо, якщо йдеться про велику родину, де користуються ПК, планшетом, розумним телевізором та іншою технікою, яка вимагає під'єднання до мережі. Xiaomi Mi Wi-Fi Router — це потужний пристрій, яке дасть змогу створити домашню гігабітну мережу.

Роутер має чудові технічні параметри:
 • Передавання сигналу зі швидкістю 1167 Мбіт/с.
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2,4 ГГц — до 300 Мбіт/с, 5 ГГц — 867 Мбіт/с.
 • Система охолодження: природне охолодження + контрольний чип.
 • 16 МБ оперативної пам'яті.
 • Підтримка Ipv6.
 • Максимальна кількість пристроїв, що можна під'єднати, 64.
 • Можливість синхронізації зі смартфоном.
 • 4 дводіапазонні антени (4 х 4) з приголомшливим посиленням сигналу.
xiaomi

Xiaomi Mi Wi-Fi Router має розумну внутрішню структуру й більш грамотне компонування, щоб ефективно зменшувати перешкоди, а також посилювати сигнал, продуктивність і швидкість передавання. Підтримує дводіапазонну частоту 2,4 ГГц і 5 ГГц без взаємних перешкод.

xiaomi

Сигнал, який видає Xiaomi Mi Wi-Fi Router, поширюється далеко від джерела й охоплює навіть прилеглі до будинку території. Автоматичне під'єднання до пристроїв дає змогу користуватися мережею на великій відстані.

4 антени ґаджета мають високий коефіцієнт посилення сигналу. Отже, частота у 2,4 ГГц має приріст посилення 5 dBi, а 5 ГГц — 6 dBi.

Для сигналу потужних антен немає перешкод — стабільний і високошвидкісний зв'язок у будь-якому куточку вашого дому забезпечений.

xiaomi

Роутер Xiaomi Mi Wi-Fi Router має систему охолодження для стабільнішої роботи. Завдяки поєднанню спеціально оброблених металевих підкладок роутер має можливість розсіювання тепла, що ефективно знижує температуру чипа.

xiaomi

Два потужні чипи об'єднують схеми комутації PA і LNA (передавання та приймання) і забезпечують високі показники продуктивності. PA ефективно збільшує потужність передавання сигналу, а LNA покращує чутливість приймання сигналу.

xiaomi

ТВ, мобільні телефони, планшети та інші інтелектуальні пристрої можуть працювати одночасно. Обмінюйтеся цікавою інформацією з іншими членами сім'ї і вибирайте самі, чим розважити себе ввечері після роботи. Крім того, через застосунок «Xiaomi WiFi», встановлений на телефон, роутер буде автоматично створювати резервні копії світлин або відеозаписів.

xiaomi xiaomi

Частота в 5 ГГц підтримує алгоритм корекції помилок LDPC, який посилює захист від перешкод під час передавання даних, і неабияк покращує сигнал Wi-Fi.

Батьківський контроль
xiaomi

Завдяки цій функції можна задати тривалість роботи дитини в інтернеті та оптимізувати її розклад дня. Вебфільтр гарантує високий рівень безпеки. Також можна закрити доступ до небажаних сайтів або заборонити завантаження файлів чи встановити оптимальну швидкість інтернету залежно від завдання (перегляд фільмів, сеанс гри або звичайна робота в мережі).

Екологічно чисті матеріали
xiaomi

Гігабітний маршрутизатор Xiaomi Mi Wi-Fi Router — це простий, елегантний девайс із компактними розмірами 201 x 122 x 174 мм, завдяки яким його легко розміщувати та переміщати відповідно до робочого простору користувача.

Опис

Xiaomi Mi WiFi Router 4A R4AC — представник серії маршрутизаторів Xiaomi Mi WiFi Router від однієї з компаній-лідерів сучасної техніки Xiaomi. Бездротовий роутер одночасно охоплює дві діапазонні частоти 2.4G з максимальною швидкістю до 300 Мбіт.

 • 2.4G Wi-Fi 2 × 2 (підтримує протокол IEEE 802.11n, максимальна швидкість до 300 Мбіт/с)
 • 5G Wi-Fi 2 × 2 (підтримує протокол IEEE 802.11ac, максимальна швидкість 867 Мбіт/с)

Зовнішній дизайн спрямований на функціональність — роутер обладнаний 4 ефективними антенами, які забезпечують безперервне з'єднання на великій швидкості та без перебоїв. Фундаментально опрацьована функція захисту бездротового з'єднання: модель підтримує WPA-PSK шифрування, контроль бездротового доступу (чорний список), приховування SSID і виявлення вторгнень.

Безпека — це те, що є першочерговим для цього роутера. Для цього розробники коди доступу поміняли на протокол MIOT fast Wi-Fi. В кінцевому підсумку всі домашні девайси інтегруються до локальної мережі, а ризик крадіжки інформації, злому або хакерської атаки зводиться до нуля.

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт зв'язку Wi-Fi
Стандарт швидкості Wi-Fi
 • AC1200
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1018

 • Анна Печенюк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  пропрацював місяць і почав вимахуватись. Інтернет зникає, додаток пише, що роутер не в сеті, перезавантаження не рятує. Що йому робити не знаю

  Переваги:
  Спочатку працював гарно
  Недоліки:
  Постійно зникає інтернет, потрібно заходити в сеть , перезавантаження не рятує інколи
 • Юра Антипенков
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Роутер очень хороший

  Переваги:
  Быстрый
  Легко установить
  Недоліки:
  Не заметил
 • Николай Гордиенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Перші пів поку працював норм, потім почав лагати при одночасному перегляді відео на двох пристроях

  Переключення на різні чистоти, відстань до вайфая не вирішує проблему

  Переваги:
  Гарний діз, зручна адмінка, ціна
  Недоліки:
  Не видає відповідну швидкість на декілька девайсів для одночасного перегляду відео
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення