Цей надзвичайно міцний і терпкий чай виростили на північному сході Індії, поруч з Гімалаями. Невеликі різані листочки, в яких багато золотих тіпсів, дуже ароматні. Так пахнуть пшеничні й житні поля в жаркий липневий полудень: житнім хлібом і солодом. Міцний, насичений, темно-бурштиновий настій має сильний характер: приємну терпкість відчуваєш вже з першого ковтка. Залишає довгий посмак гречаного меду.
Ассам відмінно бадьорить завдяки великому вмісту кофеїну, тому це швидше ранковий чай. Добре поєднується з молоком, цукром та лимоном.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!