День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Засіб для миття вікон і скла без розводів Astonish, 750 мл - зображення 2
Засіб для миття вікон і скла без розводів Astonish, 750 мл - зображення 1
Засіб для миття вікон і скла без розводів Astonish, 750 мл - зображення 2
Засіб для миття вікон і скла без розводів Astonish, 750 мл - зображення 1

Засіб для миття вікон і скла без розводів Astonish, 750 мл

Код:  339182875

Є в наявності

158

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти

    109

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    109

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    149

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

The London Oil Refining Company Ltd — традиційна англійська сімейна компанія, бізнес якої побудований на основних цінностях, турботі про навколишнє середовище та здоров'я не тільки людей, а й тварин. Компанія виробляє суперефективну побутову хімію, результати використання якої справді дивують. Всі продукти – концентровані та багатофункціональні.

Продукція ТМ Astonish не тестується на тваринах, не має у своїх складах інгредієнтів тваринного походження, підходить для використання веганами, що підтверджено міжнародними сертифікатами CFI та Vegan Society.

Компанія сертифікована за стандартами ISO 9001, ISO 14001, BRC Consumer Products.

Засіб для миття вікон та скла без розлучень Astonish швидко та ефективно очищає вікна та дзеркала. Чи не залишає розлучень. Робить поверхні, що кристально сяють. Запобігає швидкому подальшому забруднення. Містить у своєму складі натуральний оцет.

Додаткові характеристики:

Не використовуйте для очищення полірованих та дерев'яних поверхонь. Продукт не тестується на тваринах, сертифікованих міжнародною організацією Vegan Society.

Спосіб застосування:

Встановіть ковпачок тригера у положення "ON". Розпиліть на поверхню і відразу протріть паперовим рушником або тканинною серветкою. На холодному склі може утворитись незначний конденсат, який швидко зникне.

Склад:

Вода, ізопропіловий спирт, бутоксидігліколь, лаурет сульфат натрію, оцтова кислота, барвник.

Характеристики

Тип засобу
Об'єм 1 шт

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.36/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Некряч С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм 1 шт: 750 мл

    Замовляла відразу кілька бутилок.
    Т.я. продавець пакуванням обмежився лиш одним чи двома слоями харчової плівки, тож отримала тріснувшу одну з бутилок, яка і вилилась в ту плівку. Лишити на відділенні не могла, бо в той момент не відомо котра з бутилок тріснула, бо при розпаковці - всі були мокрими.
    При замовленні, майте на увазі, пакування - не надійне, доставка - не акуратна.

    Недоліки:
    При доставці, одна з бутилок вилилась, адже було замотано лише трішки харчовою плівкою.
  • Лариса Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм 1 шт: 750 мл

    Засіб просто чудовий. Мені подобається виробник цього засобу. Скло і дзеркала просто сяють.

  • Галенко Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм 1 шт: 750 мл

    Люблю засоби цього бренду, для скла - особливо.

Читати всі відгуки →