Картка Rozetka
Соляна кислота МИЛАМ 1л пляшка Я Економка - зображення 1

Соляна кислота МИЛАМ 1л пляшка Я Економка

Код:  398978301

Є в наявності

142

Об'єм 1 шт: 1 л

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Розчин соляної кислоти може використовуватися в будівельних компаніях, на хімічних підприємствах і в побуті. А саме для виготовлення засобів побутової хімії, для видалення стійких забруднень, вапняних відкладень, сечового каменя, відкладення солей жорсткості з унітазів, ванн, раковин і кахельних поверхонь, а також для очищення обладнання, обробки скла та дорожньої техніки.

Характеристики

Тип засобу
Об'єм 1 шт
Склад
  • Гіпохлорит натрію
Упаковка
  • Пластикова
Термін придатності
  • 2 роки
Розміри упаковки
  • 8 x 24.5 x 8.5 см см
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.67/5
на основі 101 відгук
  • 5 зiрок
    79 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця Юзон
  • Николай Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Об'єм 1 шт: 1 л

    Замовлення прийняли швидко. Товар відповідає своїм характеристикам.

    Недоліки:
    Трохи задовго чекав посилку
  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Юзон. Об'єм 1 шт: 1 л

    Швидко відправили, брав для очищення плитки після ремонту , бруду як і не було

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Яніна К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм 1 шт: 1 л

    Шикарное средство. Работать надо в перчатках, желательно в маске, и даже в очках. Испарение, и брызги могут случайно попасть на лицо. В остальном результат виден. Буду пробовать ещё отмыть унитаз.

Читати всі відгуки →