- Євгеній Ю***Відгук від покупця. Продавець: Beelife. Колір: Black. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Швидкий, не сильно важкий. Зв'язок ловить досить непогано. Сенсор добре реагує. Мені сподобався. Далі час покаже. Магазин теж рекомендую.
- Євгеній Ю***
Доречі звук, просто шикарний.
- Алексанр Б***Відгук від покупця. Продавець: anytech. Колір: Black. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Уже меняю третий телефон этой фирмы. Пол года в работе, нареканий нет.
- Переваги:
- Шустрый, бронебойный, ночная съёмка, запас аккумулятора.
- Недоліки:
- Нет.
- Продавець anytech
Доброго дня! Дякуємо за відгук.
- Юрій Х***Відгук від покупця. Продавець: Beelife. Колір: Yellow. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Придбав тиждень тому, наразі задоволений, відповідає всім заявленим параметрам. Зарядка тримає 3 сутки активного використання.
- Alexey P***Відгук від покупця. Продавець: Beelife. Колір: Black. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Чудовий смартфон. Ціна прийнятна, якість +++. Раджу: швидкий, потужний, відповідає заявленому стандарту якості, захищений від пошкоджень та вологи.
- Арсений Ф***
При зміні режиму виділення частини екрану та його збільшення починає підвисати ввод паролю, ввод в інших програмах та соцмережах. Так шо негоніть пургу про його класність.
- Богдан П***Відгук від покупця. Продавець: MaxWin
Все супер
- Переваги:
- Ціна,якість за ці гроші
- Недоліки:
- Поки не виявив
- Тетяна М***Відгук від покупця. Продавець: LogicBUY. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Зручний, працює добре
- Переваги:
- Нерозібється
- Недоліки:
- Немає
- Ярик
Підкажіть будь ласка на скіки ват зарядка
- Тетяна М***
67 вт
- Арсений Ф***
А радіо як підключаєте?
- Тетяна М***Відгук від покупця. Продавець: LogicBUY. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Всім задоволена, всім рекомендую
- Переваги:
- Гарний, зручний,
- Віталій
Підкажіть, будь ласка, є вайфай і блутуз?
- Продавець LogicBUY
Комунікації: Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6
- Вовкогон П***Відгук від покупця. Продавець: MaxWin
Тиждень з ним ходжу , до ваги звик , як для військового то буде в самий раз. Батарею мабуть трішки перехвалили ) а в цілому доволі не поганий апарат
- Недоліки:
- Скло на камерах мало захищене
