Користуюся вже кілька місяців. Не злітають при занятті спортом, рука не пітніє, легко регулювати натяг. Єдина особливість цього матеріалу: може при першому використанні викликати подразнення шкіри; спершу думав повертати, але вирішив спробувати гарно промити водою з милом - допомогло, стало м'якіше і більше не було подразнень навіть якщо сильно затягнути. У стандартних силіконових, наприклад, у мене постійно ламалися піни застібки - вони пластмасові і не дуже якісні, тоді як у цих таких проблем і бути не може, власне тому і вирішив спробувати.
Силіконовий, що був з годинником порвався через 3 місяці, постійно пітніла рука після миття та влітку. А цей ремінець ношу постійно вже півтори роки. Знімаю тільки для заряджання годинника, або попрати сам ремінець. Тримається дуже добре. Замовила ще два інших кольорів
Придбала для чоловіка на годинник 22мм. Все підійшло круто! Сам колір дуже гарний і матеріал приємний, еластичний, гарно тягнеться. Довжина регулюється металевим бігунком - теж класно! Дякую!