Кава Старого Львова Лігумінна в зернах 1 кг — це ароматний купаж, створений для поціновувачів насиченого смаку та справжніх традицій львівської кавової культури. Поєднання добірних кавових зерен і делікатного аромату ірландського крему надає напою м'якого вершкового відтінку, приємного післясмаку та гармонійного аромату. Середній ступінь обсмаження дозволяє повністю розкрити смакові якості зерна та забезпечує збалансований смак із легкою благородною гірчинкою.
Кава фасується у герметичний фольгований пакет, який допомагає надовго зберегти природний аромат і свіжість зерен. Вона чудово підходить для приготування в автоматичних кавомашинах, еспресо-кавоварках, турці, гейзерній кавоварці або френч-пресі. Напій однаково добре смакує як у вигляді класичного еспресо, так і з молоком або вершками для приготування капучино чи лате.
Велика упаковка вагою 1 кг стане практичним вибором для домашнього використання, офісу або закладів, де цінують якісну натуральну зернову каву. Гармонійний смак, насичений аромат і зручний формат роблять цей купаж чудовим рішенням для щоденного приготування.
Переваги
Натуральна кава в зернах
Аромат ірландського крему
Середній ступінь обсмаження
Насичений смак із легкою гірчинкою
Герметична фольгована упаковка
Підходить для різних способів приготування
Добре поєднується з молоком і вершками
Велика упаковка 1 кг
Вироблено в Україні
Характеристики
Тип кави: У зернах
Загальна вага: 1000 г
Сорт кави: Купаж арабіка/робуста
Ступінь обсмажування: Середнє
Смакова характеристика: З гіркотою
Країна-виробник: Україна
EAN: 4820000371582
Комплектація
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!